Şimdi Ara

Ram slotları ve SLI-Crossfire hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
453
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar anakartım bu. bu kartla sli veya crossfire yapmam mümkün değil anladığım kadarıyla peki diğer pci slotların amacı ne?
    Anakart üzerinde 4 gb tek modül ram var 4 gb daha almak istiyorum ramlerin birbirine bu kadar yakın olmasının bir sorunu olurmu?
    Sistemim ikinci resimdekinin birebir aynısı sayılır. Cpu soğutucuyuda değiştireceğim cooler master hyper 212 büyüklüğünde bir soğutucu
    alanımı baya daraltacak bununla alakalı bir problemle karşılaşırmıyım? Ör: Ramlere ve ekran kartına çok yakın olması gibi
     Ram slotları ve SLI-Crossfire hakkında Ram slotları ve SLI-Crossfire hakkında

• quote:

Orijinalden alıntı: orhun4501

Arkadaşlar anakartım bu. bu kartla sli veya crossfire yapmam mümkün değil anladığım kadarıyla peki diğer pci slotların amacı ne?
    Anakart üzerinde 4 gb tek modül ram var 4 gb daha almak istiyorum ramlerin birbirine bu kadar yakın olmasının bir sorunu olurmu?
    Sistemim ikinci resimdekinin birebir aynısı sayılır. Cpu soğutucuyuda değiştireceğim cooler master hyper 212 büyüklüğünde bir soğutucu
    alanımı baya daraltacak bununla alakalı bir problemle karşılaşırmıyım? Ör: Ramlere ve ekran kartına çok yakın olması gibi
     Ram slotları ve SLI-Crossfire hakkında Ram slotları ve SLI-Crossfire hakkında

Ramde sıkıntı olmaz pci slotlarina ekran karti ses kartı takabilirsin ekran karti takilmaz sli yapmaya fazla ozenme ben ozendim sikintilar yaşıyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.