Şimdi Ara

Ram, Ekran Kartı ve HDD kalıcı virüsleri silme yöntemlerini bilen var mı ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
6.027
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar başlıktanda anlaşıldıgı gibi ekran kartı , ram ve HDD kalıcı olarak yerleşen virüsler oldugunu duydum bu virüsleri silme yöntemlerini bilen arkadaşlar warsa yardımlarını bekliorum

• ram i anladık hadi de
    ekran kartı virüsü ne bana söyleyebilir misin dostum?
    beni aşıyorda nasıl bişi merak ettim
  • "ekran kartı , ram ve HDD e kalıcı olarak yerleşen virüsler oldugunu duydum" yazdım . bende bilmiorum işte . öyle bişi warsa kurtulma yolunu soruyorum
  • arkadaşım bak bir üstte kı usb konunun bu sorunla bir alakası var sanaırım bak sanırım sen pc de virüsden suphelenıyorsun bence sen en iyisi pcne bir antivirus programıyla tarat ve trojenleri her neyim varsa çıkart ... bu arada virüsler beyni olan şeye bulaşır yani hard disk gibi orda barınırlar başka yerde bulunmazlar ve senin işletim sistemine zarar verirler dolaysıyla işletim sistemindeki ekran kartının çalışması veya diğer sistemlerinin çalışması aksar sanasırım bunu sordun
  • bu arada konu başlığını değiştirmende yarar varr
  • dediğin gibi ben bi virüs taraması yapayım tekrar deniim. gerçii dün format attım pc ye ama pc de sakladıgım belgeler var HDD i 3 e böldüm . 3.bölümlenmiş alanda virüs olabilir ben bi taratıp yine gelicem . virüs torojan olcagını sanmıorum ama deneyelim tekrar
  • quote:

Orjinalden alıntı: aslankarakoc

ram i anladık hadi de
    ekran kartı virüsü ne bana söyleyebilir misin dostum?
    beni aşıyorda nasıl bişi merak ettim

bildiğim kadarıyla ram dede virüs uzun süreli kalıcı yerleşeniyor bunuda senden ilk defa duyuyorum anlık bellekte kalıcı bir virüs olurmu hiç
  • quote:

Orjinalden alıntı: ata_ata

dediğin gibi ben bi virüs taraması yapayım tekrar deniim. gerçii dün format attım pc ye ama pc de sakladıgım belgeler var HDD i 3 e böldüm . 3.bölümlenmiş alanda virüs olabilir ben bi taratıp yine gelicem . virüs torojan olcagını sanmıorum ama deneyelim tekrar

asıl önemli olan işletim sistemının kurulu olduğu yerdeki virüs belki senin ekranında bu hataya sebep oluyordur diğer bölünmüş alanındakilerin etki edeceğini sanmam
  • Formattan hemen sonra bile bu sorunun olması bence virüsten kaynaklanmıodur.donanımsal uyuşmazlıktan olabilceği ihtimali geliyor aklıma ama vista uyumlu herşey :S
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.