Şimdi Ara

Rakının berbatlığı ( ölsem içmem birdaha ) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
46
Cevap
0
Favori
2.370
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Raki zaten bira sarap votka tarzi gunluk bi icki degil. Onun ozel kafasi ruh hali olur, ozel bir ickidir. Sehirdisindan arkadasin gelir, dostunla dertlesirsin, sevgilinle oturur sorunlarinizi konusursunuz, 5-6 arkadas ayda yilda bir denk gelir hadi icelim dersiniz, genelde bu tarz baglamlarin ickisidir. Haftada 5 6 gun alkol alirim ama raki ayda en fazla bir iki kere icerim, yine de rakiyi hicbi seye degismem. Tadi kotu evet bu arada, 7. 8. dubleden sonra da yuzunu eksitir adamin, ama candir.
  • Illa kafa yapsin diye icilecekse baska icki yok sanki votka visne karistir hem tad almazsin hem kafan olur

Raki sekilcilikten baska bisey degil
    Tadini seven varsa icer de hem sevmeyip hem zorlamak gereksiz
  • İlk defa içiyosan rakı ile başlamasaydın dostum
  • quote:

Orijinalden alıntı: F355 Challenge

Raki zaten bira sarap votka tarzi gunluk bi icki degil. Onun ozel kafasi ruh hali olur, ozel bir ickidir. Sehirdisindan arkadasin gelir, dostunla dertlesirsin, sevgilinle oturur sorunlarinizi konusursunuz, 5-6 arkadas ayda yilda bir denk gelir hadi icelim dersiniz, genelde bu tarz baglamlarin ickisidir. Haftada 5 6 gun alkol alirim ama raki ayda en fazla bir iki kere icerim, yine de rakiyi hicbi seye degismem. Tadi kotu evet bu arada, 7. 8. dubleden sonra da yuzunu eksitir adamin, ama candir.
    mutluyken içilmez
  • Zamanla alışıyorsun,sonrasında bağımlı bile olabilirsin
  • Nefes almadan çekecen sonra sudan bi yudum alacan, sonra mezeden, sonra muhabbetten bi yudum. Biri eksik oldumu rakı tat vermez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fakir Kemancı

Nefes almadan çekecen sonra sudan bi yudum alacan, sonra mezeden, sonra muhabbetten bi yudum. Biri eksik oldumu rakı tat vermez.
    Bu adamın dedesinin rakıları meşhur
  • İçmeyin kardeşim içmeyin. Ortama uyacağım, arkadaşlarımın gözüne gireceğim, şekil olacağım diye tadını sevmediğiniz, zararlı bir şeyi içmek zorunda değilsiniz.
  • sütle iç
  • quote:

Orijinalden alıntı: Caped 117 Crusader

sütle iç
     Rakının berbatlığı ( ölsem içmem birdaha )
  • quote:

Orijinalden alıntı: TEHET

Rakının berbatlığı ( ölsem içmem birdaha )

Alıntıları Göster
    ben de ilk viskiyi içtiğimde öyle diyordum. şuan alkoliğim

• Zaten yaş sınırı bulunuyor.
    İçmeyin öyle herşeyi.
    Durduk yere rakı içilmez.
    Ortamda da içilmez.
    Ortam dediğin kıraathane ise zevkini tıklatim bilader.
  • Bacardi breezer watermelon 😎
    Bosver rakiyi
  • Viski varken baska ickilere bakmiyorum bile
    Tekilayi da arkadaslarinla shot atarak iciceksin eglenceli oluyor ama cok kacirirsan da ertesi gunun mahvoluyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: QuattroFR

Viski varken baska ickilere bakmiyorum bile
    Tekilayi da arkadaslarinla shot atarak iciceksin eglenceli oluyor ama cok kacirirsan da ertesi gunun mahvoluyor

hangi viskiyi tercih ediyorsun? Sek mi içiyorsun?
  • Rakı kadar güzel içki mi var dünyada? Bir süre sonra alışırsın ve çok seversin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tavernac1

Rakı kadar güzel içki mi var dünyada? Bir süre sonra alışırsın ve çok seversin.
    ya veledsin ya malsın
  • Rakımı kotu
    Haftada 1 kere mutlaka icerim Kara efe ic seversin
  • quote:

Orijinalden alıntı: BerkecanMüminoğulları

ya veledsin ya malsın

Alıntıları Göster
    koklayarak içmişsin. kolonya gibi gelir o yüzden. içerken burnunu tıka. yanında da şalgam suyu dene. anason kokusunu keser. mis gibidir mis..
  • KhaZiggs kullanıcısına yanıt
    Bende senin gibi herkesin ne ictigine karisan kafasizlardan nefret ederim.Sanane icen icer herkes sizin gibi olmak zorundami? Sen ayran icerek kafa bulursun ben raki icerek
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.