Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

Rage 2 Steam'e Gelmeyecek

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı
45
Cevap
0
Favori
733
Tıklama
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      13850 Mesaj
      08 Aralık 2018 17:24:18
      Türkçe düşmanı bethesda oyununa para verecek halimiz yok, nasıl olsa pc için free olarak çekeceğiz
      |
      |

Red Dead Redemption [Metacritic: 95] - Red Dead Redemption 2 [Metacritic: 97] - God of War [Metacritic: 94] - Witcher 3 [Metacritic: 93] - The Last of Us [Metacritic: 95] - Bloodborne [Metacritic: 92] - Mass Effect 2 [Metacritic: 96] - Fallout New Vegas [Metacritic: 84] - TES V: Skyrim [Metacritic: 94]
      Guns n' Roses - Iron Maiden - Led Zeppelin - Deep Purple
    • Yarbay
      3865 Mesaj
      09 Aralık 2018 00:30:19
      quote:

Orijinalden alıntı: comenloot

Oynamayız olur biter.
      Bunu yazmaya gelmiştim.Yukarda dendiği gibi ben de Steam'e gelmeyince PC'de oynayamayanlardanım.Açıkçası şahsen satın alasım gelmiyor ve birçok oyunu almamışlığım var bu yüzden.Hatta birçok oyuncunun korsana yönelmesine bile sebep olabilir bence.

Hem ayrıca, hem Steam'de yok, hem de Deluxe Edition €80? Hayırlı tıraşlar diyorum sadece bu duruma.
      |
      |

Every great victory comes with great sacrifice...
      - ASUS H81 Gamer + i5 4460 + ASUS GTX970 Strix 4GB + Gskill 8GB 1600 MHz + High Power 750W PSU + WD 1TB Caviar Black + Xigmatek Case + X7 Gamer KB-M + LG W2243S 22"
      - Monster Tulpar T5 v14.1 + i7 7700HQ + 16 GB 2400 MHz + SAMSUNG PM961 256GB + 1TB WD BLACK 32MB 7200RPM + GTX1060 6GB + Addison ANC59D Cooling Pad
      - Steam
    • Binbaşı
      1525 Mesaj
      09 Aralık 2018 02:37:24
      Steam şöyle biter , böyle biter yada bitmezleri okudum. Şimdi bir de şöyle düşünün Steam biteceğini anlarsa boş durur mu ? Alıcısı belli Microsoft'a satar, Steam kütüphanesini Xbox One'da olduğunu hayal edin. Sırf bu sebepten daha taşınabilir olan bir adet xbox edinmeye bakardım, şahsım adına... Indie yapımcı olsam, çıkabildiğim her platformda yer bulmaya çalışırdım. PS4,Xbox store'da oyun satabilmek için yayıncılar, yapımcılar Ne kadar komisyon ödüyorlar ?
      |
      |

Yeni :Intel Core i7 7700k (4.2 Ghz.) | MIS Carbo Gaming PRO Z270 | GSKILL 16GB (2x8GB) TridentZ DDR4 3200MHz | Asus Strix ROG GTX 1080 |CORSAIR 128GB Force GS SSD| 2x500 GB Samsung SATA II | 2 x WD 3.5" 2TB Caviar Green Sata 3.0 | Asus DVD RW | PSU : CoolerMaster Silent Pro 700W | CORSAIR CARBIDE SERÄ°SÄ° 300R Siyah Kasa
    • Uzaklaştırılmış 4 gün cezanın, 3 gün 2 saat 7 dakika kadarı kaldı.
      4 Not
      10 Aralık 2018 03:49:58
      Bak bak bak

Hele şu konsol fanboylarina bak. Yok Steam şöyle imiş, yok indir imiş, yok çöplük müş.

Ülen steami size yedirir miyiz...

Alın rage ve bilimum Bethesda çöplüğünü vibrasyonlu kolunuzla takılın kendi kendinize.

Şu mod yapımcılarına ne kızıyorum, ne sinir oluyorum,bunlar yüzünden istisnasız her oyunu bug dolu Bethesda oyunları yıllarca oynandı, satış yaptı

İstisna fallout76 çöpü hariç, o nu modcular da kurtarmayacak :))

Yoksa şimdiye kadar çoktan helvası yenmişti Bethesda nin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vollkan59 -- 10 Aralık 2018; 3:55:52 >
      |
      |

• Misafir Üyelik
      148156 Mesaj
      10 Aralık 2018 08:12:03
      Eğer bir oyun Steam gelmiyorsun öyle bir oyun benim için yoktur.
      |
      |

Not: Bu üyelik Haberlere, siteye üye olmadan yorum yapmak isteyen
      kullanıcılar için sistem tarafından kullanılan bir robottur.
    • Yüzbaşı
      674 Mesaj
      10 Aralık 2018 09:17:07

Rekabet iyidir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |
      Sparda. kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Kıdemli Yarbay
      884 Mesaj
      11 Aralık 2018 16:53:06
      ön sipariş verecek arkadaşlar buda fallout76 gibi çıkabilir dikkat edin, steam de iade seçeneği olduğu için büyük ihtimal satış yapmıyor olabilirler..
      |
      |

iwrestledabearonce
Reklamlar
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
haberler
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
web tasarım,web design
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,203
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.