Şimdi Ara

RAF Talepleriniz ve Sorularınız (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
180
Cevap
2
Favori
10.080
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İyi günler herkese acaba halihazırda wow oynayan bir arkadaşıma recruit göndersem. O linke tıkladıktan sonra açılan Starter Edition u yükseltip kullansa recruit geçerli oluyormu? Achievement ları falan kalır hiç değilse.
  • RAF yapmak isteyenler bana mesaj atabilir (yeni başlayacak olanlar)
  • Sıfırdan başlamayı düşünen varsa RaF atabilirim istediğiniz serverde başlayabiliriz.
  • yeni başlamayı düşünüyorum, twisting nether'i gözüme kestirdim. RAF alınır.
  • Twisting nether baştan karakter kasıcam ,her gün online oluyorum başlamak isteyen varsa raf atabilirim beraber oynarız.
  • arkadaşlar oyuna yeni başlayacak olursa raf yapabiliriz bende yeni karakter kasıcam
  • Valla biz 4 kisi raf yaptık oyle zincirleme cok da güzel kasılıyo çatır çatır
  • Wod dahil hesabimi satiyorum sifirdan baslayacaklar eklentiyi daha pahali almalarina gerek yok.100 lvl hunterim var 13 gun oyun suresi de dahil 60 lira

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeni başlayacak olan arkadaşlarla raf yapabilirim :) elimdem geldiğince yardım ederim :)

• 8 SAAT online mount k*şarı olmayan adam olarak rafım olacak online saatleri yüksek arkadaş arıyorum heirloomlarını ben çekecem her türlü wodun abuselerini öğreteceğim
  • Merhaba , asıl hesabım 4 ay banlı , bende 5 yıllık wow oyuncusuyum eğer battlechest ısmarlarsan Raf yaparız isteidğin karakterleri 90a kasarız beraber ,
    ben o hesabı Ticaret hesabı yaparım gold kasarım yani :D Senin canın class kasmak isteyince bende senle kasarım hem benim içinde mount düşürmek kolay olur
    şuan zaten %50 indirimde
  • quote:

Orijinalden alıntı: Priest Tyrande

Merhaba , asıl hesabım 4 ay banlı , bende 5 yıllık wow oyuncusuyum eğer battlechest ısmarlarsan Raf yaparız isteidğin karakterleri 90a kasarız beraber ,
    ben o hesabı Ticaret hesabı yaparım gold kasarım yani :D Senin canın class kasmak isteyince bende senle kasarım hem benim içinde mount düşürmek kolay olur
    şuan zaten %50 indirimde

fakirin kralıyım dostum bende olan tek şey = zaman ve yoldaşlık asdasf
    hani dersen ben gider alırım raf yapacak da sağlam adam yok ben burdayım :D şöyle bi şey yapabilirsin sanırım o banlı hesabına wow 2 olarak battlechest eklersen banlı hesabının collectionını kullanabiliyorsun sanırım bir de benim 2 rafım ve beni raflayan var yani baya baya raf takımı kurduk hayvan gibi takılıyoruz
  • konu için teşekkürler, güzel olmuş ama benim birkaç sorum var. önce bi serverda karakter kasıp sonra gidip başka serverda karakter kassak bile yine bu exp boost'tan yararlanabiliyor muyuz ? ve level verme işlemini nasıl yapıyoruz ?
  • scorpistar kullanıcısına yanıt
    bu mesaj hala geçerli mi
  • Arkadaşlar twisting nether serverinde horde olarak oynuyorum... 2 tane sıfırdan karakter kasacağım... Bu serverda oyuna yeni başlamayı Düşünen varsa R.A.F atabilirim ve birlikte kasarız... Günde en az 10-12 saat online oluyorum ve beraber karakter kasabiliriz...

Pm özel mesaj atabilirsiniz Yada
    mycwtaz@gmail.com mail atabilirsiniz

• Raf la karakter kasmak isteyen arkadaşlar pmden yazın

• Twisting nether'a geçmeyi düşünüyorum benimle beraber raf ile 2 karakter kasacak varsa 90a kadar 20k gold verebilirim heirloom vs alırsınız. Ama sabahları çalışıyorum sadece akşam girebilirim öyle 9-10 saat beklemeyin :D

Para yerine 2 aylık oyun süresi de alabilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dethallica -- 10 Ağustos 2015; 11:23:12 >
  • Outland te ve Twisting netherda bol bol char kasacak arkadaşlara raf atabilirim. Charları kasalım 2 aylığın parasını ben vercem. Günde en az 6-7 saat online olan birisi olmalı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Majesthion -- 9 Ağustos 2015; 12:33:36 >
  • 28 ağustos'a kadar bilgisayar başındayım günde yaklaşık 15 saat civarında online'ım rusya battlechest kodu atacak olursa kasabiliriz.
  • birkaç sorum var

1.Bu raf sistemi için aramızda level farkı olması gerekiyor mu ?
    2.Hep beraber mi kasmaliyiz level atlayabilmek için (boosttan yararlanmak) ?
    3.Exp boost olayi her iki taraf içinde geçerli mi ?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.