Şimdi Ara

RAF Talepleriniz ve Sorularınız (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
180
Cevap
2
Favori
10.083
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yeni karakter kasıyorum mümkünse bana raf atsın beraber kasalım gündüzleri online olsun bence heirloom olmasın.
  • mnrdrst M kullanıcısına yanıt
    Hayır. Evet.Evet

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar bisey sorucam internette soyle bisey okudum eger ben oyunu alali 1 ay gecmemisse bana raf atilabiliyo bana hurafe gibi geldi bide size sorayim dedim

• EU Realmlerinden birinde (Outland-Silvermoon-Ravencrest) Ally açmaya karar verdim. Online sürem yeterli Resto Shaman açıcam heirloom setim mevcuttur seri DG yapabiliriz. RaF yapmak isteyen arkadaşlara istek yollayabilirim özel mesaj ile bana ulaşabilirler. Hayırlı Geceler :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • TN horde raf atacak birini arıyorum. En az 3 90 kasabilecek online süresi fazla olan birisi olursa iyi olur. Teklifleri bekliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 3qzotix -- 19 Eylül 2015; 15:51:16 >
  • raf atacak arkadaş arıyorum 7/24 online olabilirim. heirloom farketmez. tank/healer olarak seri şekilde random dungeon ile yardırırız. realm farketmez benim tercihim ravencrest veya outland alliance.
  • Arkadaşlar t.netterda oyuna yeni başlıycam account alıcam raf atıcak oyunda yardımcı olucak arkadaş arıyorum...
    yalnız bana raf teklifi atıcak arkadaştan sartım 2 aylık oyun süremi alıcak veya 40 k gold vericek...
    sonuçta oda benm üzerimden gametime kazanıyor.
    server:t.netter
    horde olarak başlycam..
    tel:05327041759
  • Yeni hesap alıp wowa baslıycam realm olarak outland a sylvanas düşünüyorum,-1-2 aylık game token heirloom falan verebilicek online süresi çok bir arkadaş arıorum
  • Raf yapan arkadaşlar
    Şimdi Benim Raf attığım eleman 2 aylık üyeliğini token ile alırsa bana gene ödüller geliyor mu?
    İlle kendi mi ödemesi gerek Gamecard- kredi kartı ile felan? Bilgisi olan cevaplarsa sevinirim.
    Kendimce farketmez diye düşündüm ama sorayım dedim.
  • Merhabalar.
    Bildiğiniz üzere oyun şuan indirimde ve baya hesaplı bir rakama elde edinilebiliyor.Bundan dolayı geri dönecek arkadaşların olabilieceğini düşünüyorum.Konu oyuna döneceklerle alakalı baştan yazayım.
    Hergün saat 3 te başlayıp gece 11 12 ye kadar oyunu oynamaktayım.EU-Kazzak horde olarak oynuyorum.20 den fazla max levele kastığım karakterler var.Oyunda exp kasma üzerine master yaptım denilebilir.
    RaF yapmak isteyen arkadaşlar varsa veteran account olabilirim.
    Verebileceklerim:
    -Kastığı karaktere gerekli olan exp veren heirloomlar.(Fazla exp almanıza yardımcı olan itemlar)
    -%150 ye kadar 4 5k gold istemeyen tüm Riding skiller.
    -Bagler
    Bu konularda elimden geldiğince yardımcı olabilirim.Oyunla alakalı gerçekten ciddi bir birikimim var.Skype üzerinden konuşarak hergün benimle karakter kasabilecek birilerini arıyorum.Yaklaşık 5 yada üzeri karakter kasmak istiyorum.Cross realm olayı olduğundan dolayı nerde kasacağınızın bir önemi yoktur yalnız horde olmanız gerekiyor.Düşünen varsa ekleyebilir, konuşabiliriz.

iletişim : Gio#2724
    facebook :https://www.facebook.com/hayri.duver

• Merhaba arkadaşlar . Yeni bir karakter kasacağım raf yapmak isteyen arkadaşlar varsa bana ulaşsınlar lütfen . Açıkçası raf olayını mount için istiyorum . Benimle raf yapacak arkadaş isterse oyuna geldiğinde Defias Brotherhood daki guildimize gelebilir . Ve arkadaşa oyun içindeki engineering mountlarından 2 adet mount yapacağım .

Sky Golem :http://www.wowhead.com/item=95416/sky-golem

Mechano-Hog :http://www.wowhead.com/item=41508/mechano-hog

• Selam arkadaşlar...yaklaşık 10 yıldır wow oynuyorum...50 den fazla charım var... artık alt char kasmaya erindiğim için beraber char kasacak birilerini arıyorum... Raf yaparsanız 10.000 gold ve maximum levelde raid boostu-mythic dungeon boostu (main charınızla) yaptıracağım... 5 den fazla char kasacak birilerini arıyorum acil...

Server: Twisting Nether Horde

Armory link:http://eu.battle.net/wow/en/character/twisting-nether/Kaisers%C3%B6ze/simple
  • Arkadaşlar raf atabilirim. Raf ile yanimda oynayana binek ve heirloomlarini alirim. Daha fazla bilgi icin pm atin.

Twisting nether horde tarafi.

Riding ve keyfi harcama icin 15k da gold veririm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Darkragetr -- 13 Ocak 2016; 16:25:20 >
  • Twisting Netherde tekrar başlıyorum, raf atacak biri aranıyor, istediği kadar karakter kasabiliriz, karşılığında isteğim gold.

1 ay gametime+ mount olduğu için

1 aylık süre oyuniçi 60k(gametoken) yada 30 lira(bi sitede 2 aylık süre 60 lira) ve 1 k goldun en ucuz 0,6 olduğunu düşünürsek 50k gold
    üstüne mount ve istediğiniz kadar karakter de kasıcaz yani kısacası gold tekliflerinizi acilen bekliyorum
  • Selamlar arkadaşlar.Öncelikle söylemek isterim ki "Hesabı vs sen al ben oynarım" gibi şeylerle ilgilenmiyorum.Oyuna geri dönmek isteyen,oyuna yeni başlayan ve yardıma ihtiyacı olan veyahut karakterini kasarken muhabbet arayan insanlar arıyorum.
    Realm olarak Twisting Nether *Horde ya da Outland*Alliance düşünmekteyim.Twisting Netherde düşünenler için flying ve mountlar için destek olabilirim.
    Günün çoğu zamanında online olabilirim.Horde karakterler için eski hesabımla 90'a kadar powerlevel yapabilirim ve 92den 100'e hızlı kasmak için gerekli experience potu da sağlamaktayım.
  • Up.Raid günlerim hariç günün çoğu zamanında uygunum,detaylar için özel mesaj atabilirsiniz.
  • beraber kasalım ama oyunu bilmiyorum
  • Hesabın RaF için uygunsa kasalım hocam.Özelden skype yollarsan konuşuruz.
  • Up.Günün büyük bölümünde uygunum.Ayrıntılar için pm.
  • Selam arkadaşlar WOWa başlayacak yeni kurbanlar aranıyor :) sizi önce oyuna alıştırcağım sonra da vazgeçemeyeceksiniz... Beraber level kasacağız eski/yeni normal/heroic raidleri yapacağız...mount ve gold farmlayacağız. Valor ve conquest toplayıp en belalı ikili olacağız... Sırt sırta verip en zor bossları keseceğiz... Sırf eğlencesine lvl 80 twink yapıp Bglerde karşı tarafın oyuncularını bezdireceğiz... tek yapmanız gereken adam olmak...kaliteli insan olmak...karşı tarafı kendinden çok düşünmek...edepli hayalı olmak... oyunu ben size öğretirim ama adamlık burada öğrenilmez... e-mail adresinizi pm atın beraber kafa dağıtalım biraz :)... kadın-erkek, yaşlı-genç farketmez :)
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.