Şimdi Ara

radyolu telefon

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
722
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar yeni bir telefon alacam fakat karar veremedim.
    istediğim özellikler en başta radyosunun olması,
    bluetooth
    kamera
    video kaydı
    mp3 çalar

fiyatı 300-400 arası olursa sevinirim

• arkadaşlar ikinci el veya spot olabilir. sx1 nasıl tavsiye edermisiniz....
  • SX1 olabilir o fiyata demin bir arkadaşada tavsiye ettim yalnız tuş takımı biraz kötü alışman zaman alabilir sms filan atarken
  • quote:

Orjinalden alıntı: uguroz89

SX1 olabilir o fiyata demin bir arkadaşada tavsiye ettim yalnız tuş takımı biraz kötü alışman zaman alabilir sms filan atarken

yok be hmn alışılıo
  • sx1 in tuştakımı haricinde herhangi bir dezavantajı varmı. bir ara sorunlu bir telefon diye söylenti çıkmıştı ama...
  • nokia 6230 da alabilirsin
  • su anda istedigin ozeller dirkt sx1 yonunde
  • quote:

Orjinalden alıntı: sibge

sx1 in tuştakımı haricinde herhangi bir dezavantajı varmı. bir ara sorunlu bir telefon diye söylenti çıkmıştı ama...

bütün işletim sistemli telefonlarda ufak tefek sorunlar çıkar, eğer biraz incelersen öğrenirsen, çoğu sorunu kendin halledebilirsin
  • doğubanktan k700i al bence
  • quote:

Orjinalden alıntı: sibge

arkadaşlar yeni bir telefon alacam fakat karar veremedim.
    istediğim özellikler en başta radyosunun olması,
    bluetooth
    kamera
    video kaydı
    mp3 çalar

fiyatı 300-400 arası olursa sevinirim

Slm sibge.. O fiyata istedigin ozelliklere sahip piyasadaki tek tel siemens SX1 dir arkadasim.. Garantili fiyati 450 milyon civarinda.. Spotla ilgilenmem.. 2.eli de 300-350 civarinda sanirim.. Ama 2.el kesinlikle tavsiye etmiyorum.. Teldeki bazi sorunlardan dolayi cok basin agrir ve zarar edersin.. Bu sorunlar kilitlenme problemleri, isletim sistemi hatalari, donmalar seklinde kenidini gosteriyor.. Ekran kalitesi de 6600 ve uzeri modellerle kiyaslaninca biraz soluk kaliyor..Ama ses kalitesi olarak tek kelimeyle mukemmel.. Ozellikle mp3 calari son derece kaliteli ve net ses veriyor.. Yalniz hoparloru cok zayif oldugu icin ses cok dusuk.. Kulaklikta ise ancak birkac tel rakibi olabilir.. Yine de bu fiyata bluetooth, kizilotesi, stereo radyo, stereo mp3, symbian, 1 gb a kadar mmc kart destegi, video kayit, ses kayit, kamera, 5x zoom, 2000 kisilik resimli tel rehberi, 40 kanal poli melodi, wap 2.0 xhtml, gprs class 10, mms, email, 176x220 piksel 65 bin renk ekran gibi tum ozellikleri birarada bulunduran piyasadaki en iyi tel.. Ben de kullaniyorum.. Sana da siddetle tavsiye ediyorum.. Cok memnun kalirsin..

• bence 2. el 6230 al...
  • quote:

Orjinalden alıntı: 3t3rnal

bence 2. el 6230 al...

6230 da ekran cok ufak, cozunurluk cok dusuk, kamera da zoom yok, wav melodi calmiyor, kisilere ozel melodi atanamiyor, isletim sistemi yok, tv izlenemez, joystick yok, ortadaki navi tusu kullanisli degil, bas-konus destegi yok, video kayit 4 dakika ile sinirli.. Bu kadari yeterli sanirim.. Kotu tel degil ama ayni paraya satilan SX1 in yaninda lafi bile olamaz.. Uzak dur..
  • SX1 al
  • Evet sx1 gibi geLiyor en mantıkLısı keza onunda sıfırını buLmak epey bir ugraş istiyor artık.
    ArceLikLerde BekoLarda vs. artık mumkunatı yok getirmiyorLar.
    Sanırım üretimi durdu.
    Bakmak gerekLi.
    quote:

Orjinalden alıntı: ysn89

SX1 al
  • k750 varken daha ne düşünürsün bilmem. ikinci seçenek 6230i.
  • quote:

Orjinalden alıntı: nakka

k750 varken daha ne düşünürsün bilmem. ikinci seçenek 6230i.

Nakka herzaman heryerde...
    Bak sen s.e ciye
  • quote:

Orjinalden alıntı: YeknesakliK

quote:

Orjinalden alıntı: nakka

k750 varken daha ne düşünürsün bilmem. ikinci seçenek 6230i.

Nakka herzaman heryerde...
    Bak sen s.e ciye
    eywallah dostum.... size feda olsun nakka.... forum nerde nakka orda.....

SE son yılın flash markası..... Artık telefonlar SE den sorulur.....

• senin isteklerine en uygun telefon K700i. radyo-video- bluetooth ve ses kaydı- mp3-vs. fiyatınıda bugun sormustum. 400 mılyon demıstı. Bu telefon hakkında daha fazlasını ogrenmek ıstıyorsan sonyericsson.com.tr sitesine ugra. Unutmadan resım kalıtesı cok ıyı.
  • 6230
  • 6230 al pişman olma...
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.