Şimdi Ara

Radioactive Platoon - GTA V Crew (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
126
Cevap
1
Favori
2.256
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oyuna girdiğiniz zaman haber verirseniz güzel olur.Bizimde grup var hep beraber takılırız. Yakında kuruluyoruz bizde.İletişimde olalım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi *DeviantART -- 16 Kasım 2014; 6:27:00 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: *DeviantART

Oyuna girdiğiniz zaman haber verirseniz güzel olur.Bizimde grup var hep beraber takılırız. Yakında kuruluyoruz bizde.İletişimde olalım.

Tabii, birlikte etkinlikler düzenleyebiliriz. Oyunda görüşmek üzere.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: *DeviantART

Oyuna girdiğiniz zaman haber verirseniz güzel olur.Bizimde grup var hep beraber takılırız. Yakında kuruluyoruz bizde.İletişimde olalım.

Güzel ve zevkli olur.
    Oyun indirmeye açıldı mı beyler?

• Kehanist kullanıcısına yanıt
    TR PSN de açıldı. US PSN'de açılmamış yarım saat önce baktım.

• Salı günü teslim alacam kargodan bir aksilik çıkmazsa inşallah , canlı yayınları izledim oyun gerçekten harika olmuş ps3 ün üstüne bayağı bir koyarak getirmişler. :)
  • gruba katılmak isterim. psn id: yunalir92 yaş: 22
  • Yer varsa bende katılabilirim

• Crew request yolladım social clubden,psn coupmk eklersiniz.Oyunu aldım online giriyorum.
  • esli nesilden karakterimi transfer edebildim. ama nedense arabalar silinmiş. klasikle başladık bakalım.

Radioactive Platoon - GTA V Crew
  • Bi saatir oyuna giris menusunde bisey doluyor ve bi saatir yuzde 3 gosteriyor anlmdm gitti

• quote:

Orijinalden alıntı: C-TRanger

esli nesilden karakterimi transfer edebildim. ama nedense arabalar silinmiş. klasikle başladık bakalım.

Hayırlı olsun oyuna girmişsin bizimki daha açılmadı yarın akşam görüşürüz.

• quote:

esli nesilden karakterimi transfer edebildim. ama nedense arabalar silinmiş. klasikle başladık bakalım.

Bende araçların sağlam olanlarını satmıştım ama silinmemiş

• quote:

Orijinalden alıntı: cou_

quote:

Valla anlamadım. Ben aylardır GTA online'a girmemiştim PS3'te. Girdiğimde garaj bomboştu, Neyse sorun değil. Dün akşam 725,000 doları bastım aldım yeni araba :P Zaten garaşdakiler de yolda bulduğum tipini beğendiğim arabalardı. Sadece Corvette'e para vermiştim.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: cou_

quote:

Valla anlamadım. Ben aylardır GTA online'a girmemiştim PS3'te. Girdiğimde garaj bomboştu, Neyse sorun değil. Dün akşam 725,000 doları bastım aldım yeni araba :P Zaten garaşdakiler de yolda bulduğum tipini beğendiğim arabalardı. Sadece Corvette'e para vermiştim.

İlginç gerçekten :)

• Herkes oyuna ulaştı ise, Cuma akşamı saat 21:00 yada 22:00 gibi bir toplaşalım bakalım crew'de kimler var kimler yok.

Cuma dememin sebebi o güne kadar serverlar anca oturur, dün oynayamadım ama anladığım kadarı ile çok sağlıklı değilmiş daha lobiler...

İlk buluşmaya gelecekler yazsın da görelim Crew canlımı ölümü.?!?.
  • Dün gece ben, C-TRanger, hasomen, Pascalisma oyundaydık. Free, 3-4 missionla bi tane motor yarışı yaptık Diğer bazı arkadaşlar storyde takılırken oyunu hala indirememiş olanlar da var.

Dediğin gibi yoğunluktan sanırım bağlantıda problem yaşadık biz de ama görevlerde sıkıntı olmadı.
  • HAJAJ80 H kullanıcısına yanıt
    Ben dün akşam dışarıdaydım. Bu akşam büyük ihtimal cihat-Chapulcu-35 ile online oluruz.

Bu akşamda buluşabiliriz, ama hafta sonuna bir plan yapalım tanışalım güzel olur...

Görevlerde en kalabalık hatırladığım 6-8 kişiydiki, survivallarda 4 kişilik zaten. Ama serbestte güzel vakit geçirip güzel fotolar çekilebiliriz....

Aklıma gelen Yapılabilecekler;
    Amerikan arabası buluşması
    Drift arabası buluşması ve toplu drift denemeleri
    Off-road
    Motorsiklet, turu
    Tekne Turu
    Helikopter turu
    Toplu Jet çalıp haritayı cehennem etmek
    Toplu Paraşüt ile serbest düşüş

Bu arada aramızda onlineda tecrübesizler, fakirler var ise yüksek görevlere davet edebiliriz. Crew arkadaşlarımızıda desteklemiş oluruz...
  • Dun aksam basladim.indirmeye suan yuzde 25 indi yarin aksama kadar dolar c.tesi pazar bi aktivite yapalm guzel olur

• asilcenk kullanıcısına yanıt
    Youtube'da TheIvaneh'in çektiği videoları izlediyseniz adamların yaptıklarını deneyebiliriz biz de.
  • Yaparz ama bu video cekme islerinden anlycak biri lazim videoyu kesme durdurma vs.... herseyi bilmesi.lazim guzel olmsi icin

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.