Şimdi Ara

Radioactive Platoon - GTA V Crew (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
127
Cevap
1
Favori
2.256
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bilalakman -- 3 Aralık 2014; 23:10:00 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Crewdeki arkadaşların anormalliğinden dolayı crewden çıktım,Daha önce bir kere denk gelmiştim crewden bir arkadaşa selam verdim,korna çaldım.Adam arabasından indi ve bana ateş edip öldürdü :) Aynı şey tekrar olunca ve online oynadığım süre zarfında crewden kimselere denk gelemememden dolayı çıkma kararı aldım.Hajhaja oyuna başlarken bana yardımcı olduğu için teşekkür ederim.iyi oyunlar.
  • cou_ kullanıcısına yanıt
    O kişi kimse daha önce de benzer şikayetler geldi ama ismini kimse hatırlayıp veremedi eğer siz hatırlıyorsanız özelden yazın lütfen.

Crewe gelince PS3'te oyunun suyunu çıkardığım için bu konsolda beklediğim etkiyi alamadım. Arada girip buluşuyoruz.

Başka oyunlarda görüşmek üzere. GTA vesilesiyle iyi insanlarla tanışmak memnun edici.

• quote:

Orijinalden alıntı: HajHaj

O kişi kimse daha önce de benzer şikayetler geldi ama ismini kimse hatırlayıp veremedi eğer siz hatırlıyorsanız özelden yazın lütfen.

Crewe gelince PS3'te oyunun suyunu çıkardığım için bu konsolda beklediğim etkiyi alamadım. Arada girip buluşuyoruz.

Başka oyunlarda görüşmek üzere. GTA vesilesiyle iyi insanlarla tanışmak memnun edici.

Teşekkürler ilgin alakan için,o elemanın ismine dikkat etmedim.Keşke etseydim yazardım buradan direkt.Aynı şekilde Ps3 varken fazla oynadığımdan dolayı geceleri geç saatlerde araba satıp dolanmaya giriyorum,yapacak pekte bir şey kalmadı açıkçası.Tekrar teşekkürler,arkadaş listemde eklisiniz,denk geldiğimiz zamanlar yine birlikte oynarız.Görüşmek üzere.
  • Hala aktif mi, davet yolladım social club üzerinden. feanor1252

• quote:

Orijinalden alıntı: anduril1252

Hala aktif mi, davet yolladım social club üzerinden. feanor1252

Maalesef.

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.