Şimdi Ara

Radioactive Platoon - GTA V Crew (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
127
Cevap
1
Favori
2.256
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: prooge

arkadaşlar yılların PC oyuncusuyum. konsola ilk defa PS4 ile giriş yaptım fakat fps oyunlarını oynamaktan zorlanıyorum haliyle soğuttu bu durum beni. acaba gta tarzı oyunlarda DS4 ile oynamak nasıldır oyanayan arkadaşlar tecrüblerini aktabilirler mi ?

Ben de senin gibi sayılırım. Fps oyunlarını PC'de oynamışımdır daha çok ama third-person türlerini konsollarda daha keyif alarak oynuyorum. Üstelik GTA'daki araç faktörlerini göz önünde bulundurursan ds4 ile oynamak çok daha kolay olacak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Onlineda Team death match, yada serbestken giriştiğiniz sokak savaşları hariç bir sıkıntı olmaz.

Ayrıca GTAV'te oto hedef var yani karşınızdaki düşmana bakar iken silahı göze alır iseniz otomatik olarak adamı vurmaya başlar, bir FPS oyunu gibi serbest nişan değil.

İsterseniz auto aim'i kapatıp oynayabilirsiniz. Kapattığınız zaman sizi herkesin auto aim'i kapattığı lobilere sokar.

Zorlanacağını sanmıyorum , kısa sürede alışırsın. Hikaye modunu bitir isen elin herşeye alışmış olur ve onlineda daha rahat ve zevkli bir oyun çıkartırsın...
  • Bende aranıza katılmak isterim. Ön siparişimi verdim. İşlerden dolayı biraz geç oynayacağım.
  • Arkadaşlar merhaba, oyunun çıkışına bir hafta kala sizleri hem haberdar etmek hem ekibin son durumuyla ilgili küçük bir bilgi vermek istedim.

Sayımız 18'i buldu ve geri dönüş bekleyen birkaç başvuru var. Social Club'da emblem yakın zamanda değiştirilecek, aslında emblem hazır ama sunucularda yaşanan bir problemden dolayı aktif edemedim. Ayrıca, grup üyesi olup Social Club ekibinde olmayan bazı arkadaşlar var. Bu arkadaşların Social Club'ı kontrol etmelerini rica ediyorum. Eğer başvuruda bulunduysanız lütfen isminizi özelden yazınız. Aktif crew'in Radioactive Platoon olmasına da dikkat edersek sevinirim.

Oyunun 16 Kasım'da ön yüklemeye açılacağını hatırlatır, saygılarımı sunarım

@C-TRanger@Deorro4@ahmtayd@asilcenk@SahabMert@chakal131@zyperX@kehanist@cou_@hasomen@cihatorbay@Foytingo@snipercover@Only_PS@shadowz61@RoboticFIFA

• Emre yanlız yeni gelen arkadaşlar listekileri eklesin lütfen bu kadar söylüyorum listenin kim basında ise ustundekileri ekler
    tek tek hergun eklemek olmuyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Kehanist

Emre yanlız yeni gelen arkadaşlar listekileri eklesin lütfen bu kadar söylüyorum listenin kim basında ise ustundekileri ekler
    tek tek hergun eklemek olmuyor

Tamamdır. Ara ara ben de bunu hatırlatırım. Bilgi amaçlı yazıyorum: Ekli olmayan biri olsa bile oyun içerisinden ekip üyeleri görülebiliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: HajHaj

quote:

Orijinalden alıntı: newvirtusft

Benide ekleyin ismim ender psn : enderghost34

Merhaba, social clubdan katılma talebini gönderir misin öncelikle?

Gonderdim katilma talebini

• Merhaba arkadaşlar,
    GTA2 den bu yana tüm oyunları oynamış biri olarak (gta 3 ve miami vice 'ı ikişer kez bitirdim.) Aranıza katılmak isterim.Çok multi deneyimim yok,ama kolay alışırım diye düşünüyorum

PSN: VibrantTR
  • quote:

Orijinalden alıntı: HajHaj

Emre ben, memnun oldum. Trabzon'un neresinden :) ben de Trabzonluyum.

Ben de memnun oldum. Aslen Arsinliyim sen?

Crew isteği yolladım bu arada
  • @shadowz61 Merkez. Bu arada tekrar onaylaman gerekecek Social Club'dan.

@newvirtusft ekibe hoşgeldin. Aynı şekilde senin de Social Club'dan katılım işlemini onaylaman gerekiyor.

@Vibrant Social Club'dan davet gönderir misiniz?

• ekleyin dostlar : bykadiraras
  • HajHaj kullanıcısına yanıt
    Arkadaşlık yolladım sana

Edit: Takıma kabul davetiyesi de yolladım...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vibrant -- 11 Kasım 2014; 13:41:24 >
  • Arkadaşlar merhaba, sayımız 20 oldu ve ekibi kurmadan önce söylediğimiz gibi daha fazla oyuncu alımı yapmıyoruz.

Ayrıca PSN ID değiştirdiğim için yakın zamanda ekibi yeni üyeliğimi devredip hepinizi arkadaş olarak ekleyeceğim.

Yeni PSN ve R*: HAJ-AJ80

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HajHaj -- 11 Kasım 2014; 18:27:47 >
  • Oyun çıkmış hayırlı olsun. Beklediğimiz gibi harika.
    Canlı yayınları var

• Arkadaşlar burası yeri değil biliyorum fakat gta5 almak istiyorum ps3 için, en uygun nereden alabilirim ikinci el de olabilir piyasası ne bu oyunun bilmiyorum ondan danışmak istedim

• quote:

Orijinalden alıntı: ahmtayd

Oyun çıkmış hayırlı olsun. Beklediğimiz gibi harika.
    Canlı yayınları var

PSN'den satın aldım ben. Resmi çıkışını yapsın da etkinliklere başlayalım :)

@NedenAllahım piyasası 70-100 diyebilirim. Forumdaki ikinci el yerine bakabilirsin.

• 31 yaşındayım ve Evliyiim.ps4 e 2 hafta önce geçiş yaptım.gerçi pc de duruyor..asıl ps4 ü alma amacım driveclub oyunu idi.ama gtaV tam birdevrim olucak ps4 için...iyi almışım eklerseniz benide sevinirim.

Psn id: goztepeliGTAV

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ewarrr

31 yaşındayım ve Evliyiim.ps4 e 2 hafta önce geçiş yaptım.gerçi pc de duruyor..asıl ps4 ü alma amacım driveclub oyunu idi.ama gtaV tam birdevrim olucak ps4 için...iyi almışım eklerseniz benide sevinirim.

Psn id: goztepeliGTAV

Merhaba, ekibe alım şu an için kapalı. Alımlara oyun içinden devam edeceğiz bu yüzden bizimle oyunda görüşebilirsiniz PSN'den sizi ekliyorum.

• Arkadaşlar benide ekleyin PSn id Pascalisma
  • quote:

Orijinalden alıntı: pascalisma

Arkadaşlar benide ekleyin PSn id Pascalisma

Üsteki arkadaş gibi sizi de psn'den ekledim. Oyunda görüşmek üzere.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.