Şimdi Ara

Race Driver: Grid (2008) [ANA KONU]

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.021
Cevap
3
Favori
202.655
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Race Driver Grid İnce Ayarlar & Modlar (venomtrk grid mod paketi 1.3)
    https://forum.donanimhaber.com//mesaj/yonlen/23945622

ARŞİV İLK MESAJ

Tür:Yarış
    Yapımcı:Codemasters
    Dağıtımcı:Codemasters
    Platform:PC,PS3,Xbox 360
    Çıkış tarihi:Çıktı
    Web:http://www.racedrivergrid.com/#/home/
    Yaş sınırı:12+
    Alternatif:PGR 4
    Multiplayer:20 Kişi Online
    Screenshots:https://games.tiscali.cz/clanek/screen.asp?id=12326
    Demo:https://worthplaying.com/article.php?sid=52048

Codemasters, yaptığı açıklamayla yarış oyunu Race Driver GRID'i duyurdu. TOCA Racer Driver
    serisinin devamı niteliğindeki oyun Colin McRae DIRT oyununda kullanılan Neon grafik motoru
    kullanılarak geliştirilecek. 2008 yılında PC, PS3 ve Xbox 360 platformlarına çıkacak oyunda birçok
    lisanslı yarış pisti ve araba bulunacak.

[Kunye=16-4]
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• güzel oyun olur inşallah
  • Şu yarış oyunlarına bi ısınamadım

Carbon bile oynamadım
  • next gen olacağı kesin ama yenilikçi olurmu bilmem özellikle ben bu serinin hiç birinden toca 2'de aldığım zevki alamadım. BTCCnin resmi oyunuydu çokta severdim
  • Colin Mcrae Dirt deki neon grafik motoru süper bu oyun içinde tahmin bile edemiyorum.Ama oyunseverlerin deli olduğu şeylerden biride beklemek olsa gerek heralde.2008 ölme eşşeğim ölme
  • quote:

Orjinalden alıntı: __RasHeeD__

Colin Mcrae Dirt deki neon grafik motoru süper bu oyun içinde tahmin bile edemiyorum.Ama oyunseverlerin deli olduğu şeylerden biride beklemek olsa gerek heralde.2008 ölme eşşeğim ölme

çabuk geçer merak etme
  • süper haber bu arkadaşlar en sevdiğim yarış oyunudur kendileri keşke 2007 yılında çıkabilseydi...

Askerde oynarsın Pinky
  • Kafamı bozmayın gitmem haa.
  • Screen shot koyarmısınız görelim oyunu
  • Oyundan daha ss yayınlanmadı.
  • Bu yıl sonunda 2ds konulu oyunlar çıkacak onları oynayarak hazırlık yaparsın Pinky askerliğe,bu arada yukarda en sevdiğim yarış oyunudur kendileri diye sallamışım kafam uçmuş heralde...(colin mcrae?)
  • İlk Ss yayımlandı konuya eklenmiştir.
  • inş çok sistem istemez..
  • Colin McRae DIRT ne istiyorsa aynısını isteyecek bence. Çünkü bu da DIRT gibi Neon Engine'i kullanacak.
  • güzel olur inşallah
  • bu oyundan haber yok ama kontrollerin düzeleceğini umuyorum en azından colin mcrae dirt teki arabanın frenini güzel yaparlar herhalde
    Colin Mcrae deki post processing effects ilk ss de belli oluyor grafiklerde ufak rötüşlar yapsalar oynanabilirliği geliştirseler benim için yeterli olur sanırım simulasyon ve arcade çizgisiyle çıkacak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi venomtrk -- 10 Eylül 2007; 13:34:34 >
  • İçimden bir ses bu oyunun müthiş yapıldığını söylüyor:D Umarım bu sefer ışıklandırmayı fazla kaçırmazlar:)
  • Bence Dirt'teki ışıklandırma yerindeydi. Köprü altından geçerken gün ışığına çıktığında hiç bir şey göremeyip karşı şarampolden yuvarlanmak gibisi yok .

Dirt'ün oyun fiziği ve araç kullanımı yeterince Arcade havasındaydı. O yüzden Rally ya da F1 harici tüm araba yarışlarına uygun olacaktır zaten.

Grafiğe söylenecek söz yok. Şu haliyle bile muhteşem iken rötuşlanmış halini düşünemiyorum.
  • bu oyun çıkmaz
  • pinky_DEMON toca 3 alcam yarışırız artık alırım boyunun ölçüsünü
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.