Şimdi Ara

r9 300 serisi hakkında (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
52
Cevap
0
Favori
1.897
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Darren03

İşin teknik boyutunu bilmiyorum ama amd nin sitesine girersen bulabilirsin beta testlerine göre yyeni seriler %1500 performans artışı daha eskilerinde ise %500 bir artış olucak buna karşın nvida da farkli kozlar oynıycak 980 ti gibi filan dx12 en çok amd nin işine yarıycak

bravo çok iyi açıklamışsın. desene bi 30 sene kart almamıza gerek kalmayacak

• ehehe...
    amd ciler ve vidacılar gene yiyo birbirlerini.
    şeytan diyo dal insan gözü ve 24 zamazingosu geyii ile.
    trolle ortalığı, amma yaş geçti

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rabitelli -- 30 Nisan 2015; 13:09:01 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben amd fanboyu filan değilim bunlarda beta testleri çıkınca dx 12 ve 300 serisi test edip görücez
  • Yeni sistem için sırf 300 serisini bekliyorum bekle bekle sıkıldık artık
  • yazılım'la %1500,%500 gibi farkların oluşacağını düşünen mega zekalar var var aramızda...
    Allah akıl fikir versin,insanın cahilinden gerçekten korkmak lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sadtneverdie

quote:

Orijinalden alıntı: cobragti

Anladığım kadarı ile sende bir liselisin :)

Neyse diyeceğimi dedim. Trueaudio chipi halen R9 ve APular da mevcut bir yere gittiği yok. Eğer developersan kullan zaten kulaklık ile çalışan hoşbir özellik eğer Theif oynuyorsan onda mevcut..

Diğer teknolojilere gelirsek Nvidia da ne var? Biraz saysana yani GTX 970 alınması için ne göstereceksin ...

Enerji tüketimi mi... :) Performans mı evet performans konusunda haklısın DX 11 de 970 in ardında kalıyor ama Mantle ve Dx 12 de öle değil... o sırada da enerji tüketimi de oyunlarda bir birlerine çok yakın çünkü bizzat evimdeki Watt metre ile hem 970 hemde R9 290 denedim.. Şu an R9 290 kullanıyorum.. aralrındaki fark bf4 mantle ile 15 watt.. FPS olarak nerdeyse aynı ancak Nvidia daha iyidir.. 5 FPS ile..

Keza Steam de yerinde duyuyor ne yapmasını bekliyordun.. AMD 1 senedir bedava steam üzerinden oyun veriyor. Steam üzerinden R9 290 ile 3 tane oyun verdi hatta son aylarda 4 oyun aldı millet hemde öyle salak oyunlar değil piyasada 100 tl civarında satılan oyunlar ...

Civilization 200 TL civarındayı zannedersem...

Seni bilmem ama kardeşim benim için AMD gayet güzel bir seçenek. Evet bana R9 280 mi veya 970 mi diye sorarsam ben hep 280 derim.. çünkü mantıklı ve güzel.. yerinde dengeli bir performansı var... haa ama 1 sene sonra ne olur.. o zaman durum değişir tabi gider Nvidia XXX veya AMD R9 XXX al derim .....

Ayrıcı bu şeçim FHD içindir belirteyim...

Keşke lisede olsam.. :)

uvvv sağlam saçmalamışsın hangi birine ne desem bilemedim trueaudio chip i bir yere gitmiyor. illa lazımsa thief oyna. gtx970 te ne var? şeklindeki yorumların cidden güzelmiş. daha adını bile bilmediğin stream teknolojisi hakkındaki yorumun ayrıca eğlence kaynaği stream den bir haber olman amd nin tanıttığı teknolojiler konusunda ne kadar başarılı gayet net gösteriyor

Sen git ne fiyatı ne performansı birbirine yakın olmayan kartları millete önermeye devam et. Buralarda böyle yorumlar yapıp kendini rezil etme.

Steam Tanıştırayım..http://store.steampowered.com/?l=turkish

https://www.amd4u.com/radeonrewards/

Bilgin olsun :)

• Çok Daha yakın olabilir.. :)
  • Her zamanki gibi konu altında Nvidia vs. Amd mücadelesi baş göstermiş.

@Momo-Oz:Father Torque adlı kullanıcının tavsiyesini dinlemende fayda var, performansı gayet yerinde bir ürün, Nvidia tarafında 900 serisi nispeten yeni mimariye, düşük enerji tüketimi ve düşük tdp ye sahip olduğu için alternatif olarak düşünülebilir;fakat kasanın havalandırması sorunlu değilse bence R9 290 ile problem yaşamazsın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kir$of

Her zamanki gibi konu altında Nvidia vs. Amd mücadelesi baş göstermiş.

@Momo-Oz:Father Torque adlı kullanıcının tavsiyesini dinlemende fayda var, performansı gayet yerinde bir ürün, Nvidia tarafında 900 serisi nispeten yeni mimariye, düşük enerji tüketimi ve düşük tdp ye sahip olduğu için alternatif olarak düşünülebilir;fakat kasanın havalandırması sorunlu değilse bence R9 290 ile problem yaşamazsın.

Hocam ben 1000 tl yi geçemem , hadi olsun 1050 tl oda r9 290 geliyor, r9 290 ile her oyunu rahat oynuyorum zaten 60 hzmonitörüm var yeter diye tahmin ediyorum ama şimdi asıl soru şu , r9 290 alıp devam mı edeyim yoksa r9 300 serisinimi bekleyeyim şimdi mantıken r9 300 serisini beklesem bile %kaç performans artışı olucak ki ? %10 artsa fiyatlara da %10 bindirim yaparlar ha şunuda düşünmüyo değilim r9 300 serisi çıkınca r9 290 almak gibi ? dahada ucuzlar hem

tabi bi yandandanda zaman geçiyor ben 2-3 senedir adam gibi oyun oynayamadım artık bekle bekle nereye kadar pc eskiyecek :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Momo-Oz -- 6 Mayıs 2015; 21:42:42 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: sadtneverdie

quote:

Anladığım kadarı ile sende bir liselisin :)

Neyse diyeceğimi dedim. Trueaudio chipi halen R9 ve APular da mevcut bir yere gittiği yok. Eğer developersan kullan zaten kulaklık ile çalışan hoşbir özellik eğer Theif oynuyorsan onda mevcut..

Diğer teknolojilere gelirsek Nvidia da ne var? Biraz saysana yani GTX 970 alınması için ne göstereceksin ...

Enerji tüketimi mi... :) Performans mı evet performans konusunda haklısın DX 11 de 970 in ardında kalıyor ama Mantle ve Dx 12 de öle değil... o sırada da enerji tüketimi de oyunlarda bir birlerine çok yakın çünkü bizzat evimdeki Watt metre ile hem 970 hemde R9 290 denedim.. Şu an R9 290 kullanıyorum.. aralrındaki fark bf4 mantle ile 15 watt.. FPS olarak nerdeyse aynı ancak Nvidia daha iyidir.. 5 FPS ile..

Keza Steam de yerinde duyuyor ne yapmasını bekliyordun.. AMD 1 senedir bedava steam üzerinden oyun veriyor. Steam üzerinden R9 290 ile 3 tane oyun verdi hatta son aylarda 4 oyun aldı millet hemde öyle salak oyunlar değil piyasada 100 tl civarında satılan oyunlar ...

Civilization 200 TL civarındayı zannedersem...

Seni bilmem ama kardeşim benim için AMD gayet güzel bir seçenek. Evet bana R9 280 mi veya 970 mi diye sorarsam ben hep 280 derim.. çünkü mantıklı ve güzel.. yerinde dengeli bir performansı var... haa ama 1 sene sonra ne olur.. o zaman durum değişir tabi gider Nvidia XXX veya AMD R9 XXX al derim .....

Ayrıcı bu şeçim FHD içindir belirteyim...

Keşke lisede olsam.. :)

uvvv sağlam saçmalamışsın hangi birine ne desem bilemedim trueaudio chip i bir yere gitmiyor. illa lazımsa thief oyna. gtx970 te ne var? şeklindeki yorumların cidden güzelmiş. daha adını bile bilmediğin stream teknolojisi hakkındaki yorumun ayrıca eğlence kaynaği stream den bir haber olman amd nin tanıttığı teknolojiler konusunda ne kadar başarılı gayet net gösteriyor

Sen git ne fiyatı ne performansı birbirine yakın olmayan kartları millete önermeye devam et. Buralarda böyle yorumlar yapıp kendini rezil etme.

Steam Tanıştırayım..http://store.steampowered.com/?l=turkish

https://www.amd4u.com/radeonrewards/

Bilgin olsun :)

Sıvıycam diye ısrar ediyorsun

• sadtneverdie kullanıcısına yanıt
    Sadece Sana Gülüyorum... :)
  • quote:

Sadece Sana Gülüyorum... :)

Keske kendine disardan bakabilsen.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.