Şimdi Ara

R9 290x triox hakkinda

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
11
Cevap
0
Favori
143
Tıklama
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
  • iki yil oncesinde kendimce sistem topladim sankim ekran karti artik bazi oyunlarda yetersiz kaliyor...
    Sorum su sekilde saphire r9 290x triox oc 4 gb 512 bit ekran karti kullaniyorum ayni karttan alip taksam sadece oyun icin performansda ne gibi degisiklik olur.
    Sistem su sekilde
    i5 4690k
    G skil tek modul 1866 mhz ram
    Gigabayt gaming 7 anakart
    Evo 250 ssd
    1 tb hdd
    Cooler master 800 watt 80 plus guc kaynagi
    Coolwr master v8 gts sogutucu
    Aerocool gts full tower kasa
    Bu sisteme bahsi gecen karttan bi tane daha taksam nasil olur simdilik elimdeki karti satip daha yuksek kart alama sansim yok
    Not: 106 ekran hd tv kullaniyorum monitor yok 😃

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

|
    |

Yeni cikan oyunlarda crossfire destegi yeterli gormedim. Oyun bazinda bakmali. Oynayacaginiz oyunlari yakindan incelemeniz gerekir. Destegi var diye aldanmayin. O zaman bile microstutter yasayabilirsiniz.

Tavsiyem bekleyip vega/pascal refresh cikinca tek bir kart almaniz.

Simdi de satabilirsiniz, ama yukseltmek icin 1070/1080 disinda bir secenek goremiyorum. 480/1060'a gecis anlamsiz. Pek bir artis saglamaz.

Başka kart neden alamıyorsunuz kartınızı 650-700 civarı satıp diğer alacağınız karta vereceğiniz para ile beraber üst seviye bir kart alabilirsiniz. Çoğu oyunda doğru düzgün cf veya slı desteği yok en temizi tek kart.
    Kartı 2. elde satıp gtx 1070 düşünebilirsiniz yada 2. el uygun fiyata bulabilirseniz 980 ti

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bedevi1903 -- 17 Kasım 2016; 15:32:31 >

Gigabyte GA-X58A-UD3R -- İ7 950 -- Asus 7870 DCUII V2 -- Corsair 12GB XMS 1600 CL9 -- Enermax Modu82+ 625 Watt -- Thermaltake Element T -- Gelid Tranquillo -- Philips 244E1SB 24" Full HD

• Anlasilan tek kart alicaz
    Tabi guc kaynagi sizin dediginiz gibi ayri bi sorun...

|
    |
    LeviGerman kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Bu sehirde bendeki karti kimse almaz gibime gelio satmakta zorlanirim ama yinede denemek lazim satmayi sizin dediginiz fiyatlara o karti satabilirsem 1070 veya biraz daha zorlayip 2250 civari bisiler alabilirim...

|
    |
    bedevi1903 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Gerçekten merak ettim hangi oyuna yetersiz kalıyor ? O oyunu direk test amacıyla kullanıcam da. Total war attila hariç tabi.

|
    |

280X kullanıyorum canavar gibi daha banamısın demedi güncel oyunlarda High özelliklerde 60'dan aşşağı FPS aldığımı bilmem.
    Harbiden beyler 290X hangi oyuna yetmiyor
    |
    |
    Lana-Del-Rey kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Cf yapmayacaksaniz, guc kaynaginiz gayet yeterli. Vega/pascal 2 kartlarda en ust modelini bile besleyecektir.

Ama kastiniz cf icinse, tabi problem.

|
    |
    wagnvdhlxhdjfkv hxkjcpxyx kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Bende aynısını düşündüm, r9 290x triox oc 4 gb 512 bit hangi oyunda hangi ayarda yetersiz merak ettim
    |
    |
    Lana-Del-Rey kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    İşlemci : İntel Core i7 4790 \\ Anakart : Msi Z97 Pc Mate \\ Ekran Kartı : Sapphire Nitro+ Amd RX 580 \\ Ram : Corsair Vengeance 16 Gb \\ Hdd : 2.5 TB Sata 3.0 \\ Ssd : Sandisk ssd plus 120gb \\ Monitör : Lg Flatron 19" \\ Ses Sistemi : Creative x-fi xtreme gamer sound card -- Creative T6160 5+1 \\ İşlemci soğutucu : Xigmatek Red Scorpion
  • Normalde butun oyunlari guzel oynatiyor
    Roma
    Cal of duty son cikanj
    Batlefield son cikani
    Gta 5 ( yazim hatalari icin kusura bakmayin :)
    Butun ayarlari fulledigim zaman vysc mi ne var onuda actigim zaman biraz oyunlarin akis sekteye ugruyor ama vysc yi kapattigim zaman sifir sikinti...

|
    |
Reklamlar
Mobilya Takımları
Bey Azura
bankalar.org
Canlı Tv izle
kolayoto.com
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,266
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.