Şimdi Ara

R9 280 Driver

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
279
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 7 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 5
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 4
  • Ortalama Mesaj Aralığı 9 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 4
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 2
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • cor7ez (4 mesaj) Edward Teach (2 mesaj) qaanx (1 mesaj) OrhanBey (1 mesaj) tory1tory (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (2 mesaj) Mobil (2 mesaj) Mini (1 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    33 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Öncelikle herkese merhaba.Başlıkta belirttiğim gibi R9 280 DirectCu II Top bir karta sahibim.Daha yeni aldım ve haliyle kurulduktan sonra yeni çıkan driverini kurdum.Kurmaz olaydım.Herkes gibi önceliğim oyunlar oldu tabiki.Monitörüm bu ekran kartına küfür niteliğinde 1366x768 maalesef.Far Cry 3'de ısı değerleri normal ama FPS açısından aldığım karta göre bu çözünürlükte 48-60 arada 76 fps az geliyor kanımca.Bir kaç habere baktım 14.8'de bir kaç arkadaşta bu olaydan muzdarip.Bu arada oyunu aşağı atıp yanıt vermemesi cabası.Sanırım bu yeni driver bizim başımızı duvarlara vurmamızı istiyor. Önerebileceğiniz driver var mıdır ? 14.8 hariç tabiki.Sorun driverde olmayabilir.Umarım anlatma konusunda yardımcı olabilmişimdir.Sıra sizde.

|
    |
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    Monitor vga mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Onbaşı
    33 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Aynen VGA monitöre sahibim hocam.
    |
    |
    tory1tory kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    101 Mesaj
    VGA 1366x768 monitör ile kullanıcaksan neden R9 280 alıyorsun? R7260X falan alsan kafidi. Düşük çözünürlükte yük GPU değil CPU biner ondan olabilir 1080P monitör alın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Onbaşı
    33 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Teşekkür ederim.Hocam sizde haklısınız fakat monitörüde değiştireceğim yakında malum öğrenciyiz.Şuan için sorun bu mudur ?
    |
    |
    OrhanBey kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    işlemciniz ne model?işlemci yeterli gelmezse düşük çözünürlükte kartın yapabileceği pek bir şey yoktur.sürücü de değiştirseniz sonuç değişmeyebilir.14.4 kurun o da resmi sürücü.

http://www.guru3d.com/files-details/amd-catalyst-14-4-whql-(14-100-april-17)-download.html
  • Onbaşı
    33 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

İşlemcim AMD FX 6300 3.5Ghz 14MB Cache.Bilgilendirdiğiniz için teşekkür ederim fakat yeterli bir işlemci olduğunu düşünüyorum.Sanırım monitörüm beni sınıyor.
    |
    |
    Tuoni kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    6491 Mesaj

Hocam bana göre amdde en iyi sürücü 13.12 bunu deneyebilirsin mantle destekli oyunlar oynucam dersen 14.4 veya 14.7 rc3 yükle

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    cor7ez kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: cor7ez

İşlemcim AMD FX 6300 3.5Ghz 14MB Cache.Bilgilendirdiğiniz için teşekkür ederim fakat yeterli bir işlemci olduğunu düşünüyorum.Sanırım monitörüm beni sınıyor.

sürücü değiştirin olmadı işlemciye biraz overclock yapın abartmadan.düşük çözünürlük olduğu için işlemci önemlidir ne verseniz alır.başka oyunlarda da deneyin.
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
vp satın al
pubg mobile uc
LOL RP Satın Al - LOL RP Yetkili Satış Sitesi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,297
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.