Şimdi Ara

R9 280 Driver

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
455
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Öncelikle herkese merhaba.Başlıkta belirttiğim gibi R9 280 DirectCu II Top bir karta sahibim.Daha yeni aldım ve haliyle kurulduktan sonra yeni çıkan driverini kurdum.Kurmaz olaydım.Herkes gibi önceliğim oyunlar oldu tabiki.Monitörüm bu ekran kartına küfür niteliğinde 1366x768 maalesef.Far Cry 3'de ısı değerleri normal ama FPS açısından aldığım karta göre bu çözünürlükte 48-60 arada 76 fps az geliyor kanımca.Bir kaç habere baktım 14.8'de bir kaç arkadaşta bu olaydan muzdarip.Bu arada oyunu aşağı atıp yanıt vermemesi cabası.Sanırım bu yeni driver bizim başımızı duvarlara vurmamızı istiyor. Önerebileceğiniz driver var mıdır ? 14.8 hariç tabiki.Sorun driverde olmayabilir.Umarım anlatma konusunda yardımcı olabilmişimdir.Sıra sizde.

• Monitor vga mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tory1tory kullanıcısına yanıt
    Aynen VGA monitöre sahibim hocam.
  • VGA 1366x768 monitör ile kullanıcaksan neden R9 280 alıyorsun? R7260X falan alsan kafidi. Düşük çözünürlükte yük GPU değil CPU biner ondan olabilir 1080P monitör alın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • OrhanBey O kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim.Hocam sizde haklısınız fakat monitörüde değiştireceğim yakında malum öğrenciyiz.Şuan için sorun bu mudur ?
  • işlemciniz ne model?işlemci yeterli gelmezse düşük çözünürlükte kartın yapabileceği pek bir şey yoktur.sürücü de değiştirseniz sonuç değişmeyebilir.14.4 kurun o da resmi sürücü.

http://www.guru3d.com/files-details/amd-catalyst-14-4-whql-(14-100-april-17)-download.html
  • İşlemcim AMD FX 6300 3.5Ghz 14MB Cache.Bilgilendirdiğiniz için teşekkür ederim fakat yeterli bir işlemci olduğunu düşünüyorum.Sanırım monitörüm beni sınıyor.
  • cor7ez kullanıcısına yanıt
    Hocam bana göre amdde en iyi sürücü 13.12 bunu deneyebilirsin mantle destekli oyunlar oynucam dersen 14.4 veya 14.7 rc3 yükle

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cor7ez

İşlemcim AMD FX 6300 3.5Ghz 14MB Cache.Bilgilendirdiğiniz için teşekkür ederim fakat yeterli bir işlemci olduğunu düşünüyorum.Sanırım monitörüm beni sınıyor.

sürücü değiştirin olmadı işlemciye biraz overclock yapın abartmadan.düşük çözünürlük olduğu için işlemci önemlidir ne verseniz alır.başka oyunlarda da deneyin.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.