Onbaşı
31 Ağustos 2014
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 1 (Bu ay: 0)
Gönderileri
İyi forumlar, iyi günler öncelikle. Sorunum başlıkta da belirttiğim üzere hertz sorunu(ya da öyle sanıyorum.) Dün oyun oynarken bilgisayarım kapandı ve w10'a geçiş yaptım.Ama ondan sonra monitörümden herhangi bir görüntü alamadım, siyah ekran ve out of range 75.1khz/60Hz uyarısı dışında.Bunu düzeltmenin herhangi bir yolu var mıdır? W7 Ultimate kullanırken herhangi bir sıkıntı ile karşılaşmadım.W10 ile alakalı olabilir mi? Ya da W10 ayarları değiştirdiği için monitörümün desteklemediği bir ayar yüzünden mi o hatayı alıyorum. Çok soru sordum biliyorum ama umarım yardımcı olabilmişimdir. Ayrıca w10'dan w7'ye geri dönüş seçeneğinden geri dönsem dosyalarım silinir mi yoksa aynı şekilde silinmeden devam edebilir miyim?

Monitörümün markası: LG FLATRON E2242
Herkese iyi forumlar, sonunda zaman bulup aldım kablo zımbırığını, gittim Duracell pil aldım ayıptır söylemesi fakat gel gelelim driverına.Bir kaç video da izledim ama olmadı.Kurdum reset attım bilgisayara nafile.Bunun 2009 2007 versiyonları falan varmış fakat bende sadece isimleri yazıyor ve 4 adet seçeneğim var.Videolardakini seçiyorum, driver kuruyorum fakat hala algılayamıyor.Ben buna kaç para saydım olacak iş mi bu Böyle bir sorun yaşayan, çözebilen arkadaş varsa yardımı çok makbule geçer.Videolarda izlediğim kadarıyla çok kolay fakat neden NEDEN ben diye sorasım geliyor.
Merhaba arkadaşlar iyi akşamlar ve aynı zamanda yeni yıla az kala mutlu yıllar diyorum Öncelikle başlıkta da göründüğü üzere elimde bir Xbox360 kontrolcüsü var ve bu kontrolcüyü PC'ye bağlamak istiyorum amacım Mortal Kombat oynamak Bu kablo nedir ? Yenir mi ? Nerede bulunur ? Ve ne kadardır ha bu arada kontrolcünün bir resmini atayım :
Merhabalar hocam,r9 280 ekran kartım var ilk önce 14.3'dü sanırım kurduğum driver fakat performansını arttırmak için 14.9'u kurmaya çalıştığımda alttaki resimdeki hatayı alıyorum.DDU ile bütün önceki driveri silip AMD'nin kendi sitesinden indirdiğim 14.9 driverini kurmaya çalıştığımda ortalarında böyle bir hata alıyorum.Sıkıntı nedir ? 14.9'u nasıl kurarım ? Yardımcı olabilirseniz sevinirim,iyi akşamlar,iyi forumlar.
Merhaba arkadaşlar,başlıktada belirttiğim gibi Skyrim için hangi enb'yi kullanmalıyım sizce ? R9 280 kullanıyorum performans açısından ultra birşeyler olsun istiyorum,videolarda görebilirsin derseniz,kullananlar daha iyi bilir diyeceğim,şu an Sharpshooters'in ENB'sini kullanıyorum varmıdır daha iyisi,babası falan,birde size zahmet kullandığınız veya tavsiye ettiğiniz güzel 4k falan grafik modları varmıdır ? Şimdiden eyvallah

Edit:Önceki konuları inceledim,2012 konuları falan var,yenilerini öğrenmek için bu konuyu açtım.
Öncelikle herkese merhaba.Başlıkta belirttiğim gibi R9 280 DirectCu II Top bir karta sahibim.Daha yeni aldım ve haliyle kurulduktan sonra yeni çıkan driverini kurdum.Kurmaz olaydım.Herkes gibi önceliğim oyunlar oldu tabiki.Monitörüm bu ekran kartına küfür niteliğinde 1366x768 maalesef.Far Cry 3'de ısı değerleri normal ama FPS açısından aldığım karta göre bu çözünürlükte 48-60 arada 76 fps az geliyor kanımca.Bir kaç habere baktım 14.8'de bir kaç arkadaşta bu olaydan muzdarip.Bu arada oyunu aşağı atıp yanıt vermemesi cabası.Sanırım bu yeni driver bizim başımızı duvarlara vurmamızı istiyor. Önerebileceğiniz driver var mıdır ? 14.8 hariç tabiki.Sorun driverde olmayabilir.Umarım anlatma konusunda yardımcı olabilmişimdir.Sıra sizde.
Öncelikle merhaba herkese. Dün topladığım bilgisayarı montajlattım eve getirdim. Dvd-Rom çalışmadığı için usb diske windowsu kopyaladım.Biosu açtım ve ne yapacağımı çözemedim belki çok kolaydır ama bir fikrim yok. Aşağıya birde Bios'un resmini atıyorum. Nasıl format atabilirim, Windows'u kurabilirim ? Yardımlarınızı bekliyorum.
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 5 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 5 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 33
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 1.488 (Bu ay: 95)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 14 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.