Şimdi Ara

r9-270x

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
844
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • kartımın tek fanı %80e manuel ayarlamazsam dönmüyor ve ağır oyunlarda bilgisayar yeniden başlıyor,internetten aynı model fan alıp değiştirsem düzelir mi?

• Kartın sapphire dual-x mi?Eğer öyleyse değiştirmekle hiç uğraşmayın.Ben değiştirdim 3 ay sonra tekrar aynı sorun oluştu.Dual-x in kronik problemi o ve sanırsam bazı serilerinde mevcut.Ben oyun oynarsam vsync açıp kullanıyorum ve max 78 derece oluyor.85 üstünü görmüyorsa sorun olmaz.Gittiği yere kadar kullanın derim.

Ağır oyunlarda reset atıyorsa muhtemelen psu ile alakalıdır.O konuda detaylı bilgiye sahip değilim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tgota

Kartın sapphire dual-x mi?Eğer öyleyse değiştirmekle hiç uğraşmayın.Ben değiştirdim 3 ay sonra tekrar aynı sorun oluştu.Dual-x in kronik problemi o ve sanırsam bazı serilerinde mevcut.Ben oyun oynarsam vsync açıp kullanıyorum ve max 78 derece oluyor.85 üstünü görmüyorsa sorun olmaz.Gittiği yere kadar kullanın derim.

Ağır oyunlarda reset atıyorsa muhtemelen psu ile alakalıdır.O konuda detaylı bilgiye sahip değilim.
    uzun zamandır kullanıyorum psudan olacağını sanmıyorum öyleyse küçük oyunlarla devam edeceğim
  • Godsu kullanıcısına yanıt
    Dediğim gibi detaylı bilgiye sahip değilim.Ayrıca arızalı olan fan içtekiyse sağlam fanı içeriye takın.Soğutma işlevinin çoğunu içte olan fan yapıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tgota

Dediğim gibi detaylı bilgiye sahip değilim.Ayrıca arızalı olan fan içtekiyse sağlam fanı içeriye takın.Soğutma işlevinin çoğunu içte olan fan yapıyor.
    içteki fan derken neyi kastettiniz?2 fan var ikisinin yerlerini değiştirdim 2-3kere hiçbirinde sonuç değişmedi
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.