Şimdi Ara

R.Carlos : 'FB'de dünyayı kandıramazdım'

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
771
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Kaynak: haber7 / Tarih/Saat: 17 Ocak 2010 Pazar, 20:52:43 / Link :www.haber7.com

Carlos, eski takımı Fenerbahçe'yi yerden yere vurmaya devam ediyor..
    'F.Bahçe eğitimi düşük bir takım. Sadece Türkiye'de başarısı var' diyen Carlos'un olay açıklamaları Fenerbahçeli taraftarları kızdıracak..

Carlos son olarak Estadao gazetesine konuştu ve F.Bahçe'yi yerin dibine soktu. İşte o röportajdan F.Bahçelileri ilgilendiren detaylar:

-F.Bahçe organize bir ekip değil. Ödemeler hiçbir zaman günü gününe yapılmadı. Eğitim açısından seviye çok düşüktü. Türkiye dışında hiçbir kariyeri olmayan bir takımda. Daha fazla dünyayı kandıramazdım.

-Andre Santos geldiği gün Brezilya'ya dönmeyi düşündüm. O gün F.Bahçe için bittiğimi anladım. Andre Santos, F.Bahçe'de oynadığı için kendini geliştiremeyecek. Dunga, Güney Afrika'ya onun yerine Marcelo'yu götürecet. Çünkü o Real Madrid'de iyi eğitim alıyor ve kendini geliştiriyor.

-Ronaldinho iyi bir futbolcu ama bence en iyisi Beckham. Ribery karşısında oynadığım en tehlikeli futbolcu. Zidane ise dengesiz. Ne zaman ne yapacağı da belli olmuyor. Ne konuşacağı da.

-40 yaşına kadar futbol oynamak istiyorum. Göstereceğim performansla, Dünya Kupasına gitmeyi hakedeceğim..

http://www.estadao.com.br/estadaodehoje/20100117/not_imp497005,0.php

• düzmece geledi Fb hakkında doğruluk payı olabilir ama o kadar da değil .
    (fBliyim )
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.