Şimdi Ara

'BU İDDİANAMEYE GÖRE HEPİNİZ FETÖ'CÜSÜNÜZ!'

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
2
Favori
1.814
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 21.06.2017 EDİT: Konuyu up'lıyorum çünkü görüyorum ki zamanında "fetullah gülen hocaefendi hazretleri" diye ortalıkta gezinenler bugün o hainlere f tipi örgüt veya feto diyenlere fetö'cü demeye başlamışlar. (yavuz hırsız ev sahibini bastırırmış)
    Bu konuyu iyi okuyun, bu konuda fetö iddianemsine göre asıl fetöcülerin kimler olduğu savcılık iddianamelerinde yazıyor. Levent Gök'ün de dediği gibi "BU İDDİANAMEYE GÖRE HEPİNİZ FETÖ'CÜSÜNÜZ!"
    chp ye, sözcü ye ve diğer muhaliflere fetöcü iftiralarını atmadan önce açın da iddianamelerden iki satır okuyun kim fetö'cü görün.

Haber: TBMM Genel Kurulu'nda muhalefeti FETÖ'cülükle suçlayan AKP Milletvekili Ramazan Can'ın iddiasına CHP Grup Başkanvekili Levent Gök'ten belgeli yanıt geldi.

FETÖ iddianamesini kürsüye getiren Levent Gök AKP grubuna dönerek
    "Bu iddianameye göre hepiniz FETÖ'cüsünüz" dedi. Gök konuşmasında,

"Gerçekten burada AKP Milletvekillerinin içine düştüğü durumu Allah kimseye vermesin,
    37 milletvekillerinin ismini verdim. 37 Milletvekilinin hepsine sataşıyorum.
    Hepsine buraya gelip konuşsunlar diyorum.
    Bu iddianameye göre hepiniz FETÖ'cüsünüz değerli arkadaşlarım.
    Kalkın burada savunun kendinizi.
    Çıksınlar buraya desinler ki 'bana bu kanun teklifini falanca kişi imzalattırdı'
    Bakın ben bunu kapı kapı dolaşır her yerde anlatırım.
    Siz bunu bu kürsüde yüreklice açıklama yapmazsanız bu FETÖ'cülük üzerinize yapışır.
    Ramazan Can Ben FETÖ'cü değilim derken bile bu kanun teklifini imzaladığını kabul ediyor arkadaşlar. Kanunun altında imzası var.
    İddianame bu arkadaşlar devletin iddianamesi. İşin özü bu...
    Ben burada sizi de savunuyorum, çıkın kendinizi ifade edin."
    dedi.
    (uzun video)

Kaynak: Gerçek Gündem (Kısa video mevcuttur)

PEKİ FETÖ İDDİANAMESİNDE NE YAZIYOR?

Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı'nın darbe girişimi sırasında Genelkurmay'da yaşananlarla ilgili iddianamesinde ilginç vurgular yer aldı. FETÖ'nün 17-25 Aralık operasyonlarından sonra siyasetçilere, ordu içindeki düzenlemelere ilişkin 2 kanun çıkarttığı belirtilen iddianamede, 37 AKP milletvekiline dikkat çekildi. (Not: akp nin kendine göre milat saydığı tarihten sonra oluyor bu düzenlemeler. Yani kandırıldık vs. hikaye...)

İddianamede, "Örgüt, TSK komuta kademesini en kısa sürede ele geçirmek maksadıyla generalliğe terfi için albaylıkta bekleme süresini 4 yıla indirip, henüz sırası gelmeyen mensuplarını da terfiye dahil etmiştir" denildi.

Bu 2 düzenleme sonucu, 2014'teki yüksek askeri şura toplantısında 10 fetöcü albay erken terfi edilerek tuğgeneral oluyor.
    Bakın burası çok önemli !!! Bu 10 generalin tamamı 15 temmuz'da darbe girişiminde etkin rol oynuyor.
    İçlerinde Ömer Halisdemir'in vurduğu Semih Terzi ve Marmaris'te cumhurbaşkanının kaldığı oteli basan Gökhan Şahin Sönmezateş gibi isimler var. Bu düzenlemeler ile pek çok albay da erken emekli edilerek yine örgütün önü açılmış oluyor.

fetö'nün hazırlayıp siyasi otorite eliyle yasalaştırdığı bu yasa teklifinin altında 37 akp'li vekilin de imzası var. Teklif yine akp li vekillerin oyları ile kabul ediliyor. Bu iddialar bana ait değil, savcının iddianamesine ait.

Aşağıda yer alan linklerdeki belgeler TBMM sitesine aittir.
    İlgili tasarı:Link_1 (Altında yer alan imzalara dikkat!)
    Teklifin mesclisteki görüşme tutanakları: Link_2
    Teklifin imza sahipleri: Link_3 (En aşağıda 37 akp li isim yazıyor) (muhalefete fetö cü diyen Ramazan Can dahil)

Tasarıya ilişkin o döneme ait haberler:http://www.hurriyet.com.tr/tskda-her-sey-degisiyor-25616927
    http://www.sozcu.com.tr/2016/gundem/gonullu-albay-tasfiyesi-1031218/

Teklifi veren, başta ilk imza sahipleri olmak üzere,
    Her bir vekile ve bakanlar kurulu ile başbakana soruyorum;
    'Siz halktan temsil gücü alarak, bu hain terör örgütünün amacına neden hizmet ettiniz?
    Bu yasa tasarısını meclise sunarken gerekçeniz ve motivasyonunuz ne idi?
    Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı'nın hazırladığı iddianame doğru mudur?
    Fetöcü müsünüz, kandırıldınız mı, ne oldu?'

Kaynaklar: https://www.tbmm.gov.tr
    http://www.gercekgundem.com/levent-gok-belgeyi-gosterdi-bu-belgeye-gore-hepiniz-fetocusunuz-275947h.htm
    http://www.sozcu.com.tr/2017/gundem/feto-iktidara-ozel-yasa-bile-cikarttirmis-1720004/
    http://odatv.com/37-akpli-vekil-feto-iddianamesinde-0803171200.html
    https://eksisozluk.com/feto-adina-yasa-teklifi-veren-37-akpli-vekil--5316434

Peşinen Not: Siz yazmadan ben yazayım, Evet arkadaşlar kaynak gerçekgündem, oda tv, sözcü falan ne oldu?
    Malum medyada bu konuların haber olmasını beklemiyordunuz umarım?
    Siz asıl iddianameye ilişkin bu tür detaylı haberleri neden başka medya organlarında bulamıyorsunuz, neden size bunları göstermiyorlar biraz ona kafa yorun.

Sözcü ye yapılan fetö operasyonuna bakınca zamanında fetö nün oda tv ile neden uğraştığı belli oluyor.
    Nasıl ki o dönem oda tv bu örgütün pisliklerini seriyor diye başına bela aldı, şimdi aynı belayı sözcü alıyor.
    Siz de aynı o dönemki fetö gibi oda tv sözcü gibi haber kaynaklarına laf atıyorsunuz.

Sizde değişen hiç bir şey yok... Gerçekten yok.
    O dönemde de oda tv ve sözcüye sallar dururdunuz şimdi de sallıyorsunuz.
    Malum kişinin dediği gibi "aynı menzile" mi ilerliyorsunuz ne yapıyorsunuz bilemedik.

Sizin doğru ve gerçek bilgiye alerjiniz var. Ondan sürekli bu haber sitelerine sallıyorsunuz.
    Siz ancak akp m.vekili Ramazan Can gibi muhaliflere fetöcü dersiniz oysa kimlerin fetöye destek çıkıtğı devletin iddianamelerinde bile yazıyor.
    Ama siz malum medyayı takip etmekten bunları göremezsiniz tabii, o yüzden sürekli muhaliflere fetöcü diyorsunuz.

Birazcık at gözlüklerini çıkarsanız neler oluyor göreceksiniz.
    Fetö zamanında bu siteler ile boşuna uğraşmadı arkadaşlar bu sitelerle bugün de uğraşılıyorsa altında yine başka şeyler yatıyordur.
    AZICIK GÖZÜNÜZÜ AÇIN!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Doblolu Esnaf -- 21 Haziran 2017; 3:37:39 >

• Allah affetsin derler halkta önemsemez. Sıkıntı mı bu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cevaplari basit ve kolay : kandırıldık.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kandirildilar kardesim. Hala niye anlamiyorsunuz?

• Herkes soyluyordu ama onlar fetonun gercek yuzunu bilmiyorlardi, sonra anladilar.
  • Kaynak hangi medya oldugu onemli degil. Gercek mi degil mi ona bakmak gerek. Zaten bu haberde inanmayan tbmm.gov.tr ye girer tutanaklari okur, kanun maddesine girer, orda teklifi kimler imzalamis hepsi yaziyor. İddianame de yine anadolu ajansi arsivlerinden kontrol edilebilir (nette mevcut)

• ZATEN İTİRAF EDİYORLAR Kİ!

quote:

Ve AKP'li vekilden TBMM'de şoke eden FETÖ itirafıAna Sayfa» Siyaset24.05.2017 22:52

AKP Kırıkkale Milletvekili Ramazan Can, 17-25 Aralık yolsuzluk soruşturması öncesinde FETÖ ile ortak çalışmalar yapıldığını itiraf etti.
    TBMM Genel Kurulu'nda muhalefeti FETÖ ile işbirliği ile yapmakla suçlayan iktidar milletvekillerine muhalefetten çok sert tepki geldi. Ramazan Can Genel Kurul'da yaptığı konuşmada AKP'nin FETÖ ile işbirliği yaptığını kabul etti. Can, "Buradan şunu söylemek istiyorum. Evet 17-25 Aralık'tan önce AK Parti bu yapı ile belki bazı uygulamaları beraber götürmüş olabilir" ifadelerini kullandı.  Kaynak: Ve AKP'li vekilden TBMM'de şoke eden FETÖ itirafı

VİDEOLUDUR..

http://www.gercekgundem.com/ve-akpli-vekilden-tbmmde-soke-eden-feto-itirafi-275941h.htm

• "BU İDDİANAMEYE GÖRE HEPİNİZ FETÖ'CÜSÜNÜZ!"

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Haysiyet olsa koltuğu bırakırlar. Suç olmasa kendi çocuklarını şey yapacak adamlar var bu ülkede siz ne fetösünden bahsediyorsunuz. Türkiye artık araplaşmış rezil Bi ülkedir.

• Bekir Bozdağ meclisde hemen arkasından bu adama çok güzel cevap verdi.
    Chp de fetöye hizmet ediyor, fetöden talimatla mı bu yalanları utanmadan söyleyebiliyorsunuz ???

Helal olsun sayın bakana.
  • doğru söze ne denir
  • quote:

Orijinalden alıntı: sistemli adam

Bekir Bozdağ meclisde hemen arkasından bu adama çok güzel cevap verdi.
    Chp de fetöye hizmet ediyor, fetöden talimatla mı bu yalanları utanmadan söyleyebiliyorsunuz ???

Helal olsun sayın bakana.

dikkatinizi çekti mi "chp de fetö ye hizmet ediyor" diyor
    "chp de" dahi anlamındaki de
    demekki başkaları da dahil
    soru: chp ediyorsa başka kim ediyor?
    teşekkürler...

adamlara diyoruz örgüte özel kanun çıkarmışlar gelmiş burda ama fetö nün ses kayıtlarını yayınladılar diyor
    yahu o paraları oraya polis yerleştirdi de sonra neden emniyete gidip paraları geri aldılar?
    demek ki o paralar yalan değil
    demek ki ses kayıtları da yalan değil

çıkıp o paraların hesabını soracağına gelmiş chp neden mecliste yayınladı diyor.
    malum örgüt orduya kumpas kurduğu belgeleri zaman paçavrasından yayınlarken acaba o sıralarda ne oluyordu??

"BU İDDİANAMEYE GÖRE HEPİNİZ FETÖ'CÜSÜNÜZ!""BU İDDİANAMEYE GÖRE HEPİNİZ FETÖ'CÜSÜNÜZ!""BU İDDİANAMEYE GÖRE HEPİNİZ FETÖ'CÜSÜNÜZ!"

• 21.06.2017 EDİT: Konuyu up'lıyorum çünkü görüyorum ki zamanında "fetullah gülen hocaefendi hazretleri" diye ortalıkta gezinenler bugün o hainlere f tipi örgüt veya feto diyenlere fetö'cü demeye başlamışlar. (yavuz hırsız ev sahibini bastırırmış)
    Bu konuyu iyi okuyun, bu konuda fetö iddianemsine göre asıl fetöcülerin kimler olduğu savcılık iddianamelerinde yazıyor. Levent Gök'ün de dediği gibi "BU İDDİANAMEYE GÖRE hepİNİZ FETÖ'CÜSÜNÜZ!"
    chp ye, sözcü ye ve diğer muhaliflere fetöcü iftiralarını atmadan önce açın da iddianamelerden iki satır okuyun kim fetö'cü görün.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilas

"BU İDDİANAMEYE GÖRE HEPİNİZ FETÖ'CÜSÜNÜZ!"

Fetö dediğinde de siz herşeyi unutuyorsunuz

• quote:

Orijinalden alıntı: Jeopol

Kandirildilar kardesim. Hala niye anlamiyorsunuz?

Yahu reizz daha sonra dedi ya " ne kandıran oldum ne kandırılan oldum diye" Dolayısıyla ilk söylediği hükümsüz oluyor. Daha sonra tekrar derse ki kandırıldım. O zaman da bu geçersiz olur. Bir öğrenemediniz bu işleri.

• Besmele cekip haram pastalari yimişler..

• Halkın gözüne soksan çoğu anlamaz bunları. Chp fetocu der, onlar için tayyip akp ne derse odur. Siz istediğiniz kadar delil vs. sunun ama inandıramazsınız. Mesela yukarıdaki sistemli adam denilen kişi. Meclis tutanaklarına bile inanmıyor, daha doğrusu inanıyor ama umrunda değil. Çünkü akp nin içinde fetocu olması onun için önemli değil, fetocular chp de onun için

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.