Şimdi Ara

Quatro T1461 ANA KONU (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.026
Cevap
19
Favori
46.314
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Pil konusunda çok aşırı teelfonu kullanmıyorsanz sizi üzmez. Ben bir iki gn kullanmadım fazla. Ama internet hep açık arada yazışma 1günden fazla kullanabildim. Normalde de 4 saat ekran görüntüsü rahat veriyor. 1650mAh bir batarya için güzel değerleri var. Tek sim kullanılırsa bence biraz daha fazla gidebileceğini düşünüyorum.
     Quatro T1461 ANA KONU Quatro T1461 ANA KONU

• quote:

Orijinalden alıntı: bydublor

Pil konusunda çok aşırı teelfonu kullanmıyorsanz sizi üzmez. Ben bir iki gn kullanmadım fazla. Ama internet hep açık arada yazışma 1günden fazla kullanabildim. Normalde de 4 saat ekran görüntüsü rahat veriyor. 1650mAh bir batarya için güzel değerleri var. Tek sim kullanılırsa bence biraz daha fazla gidebileceğini düşünüyorum.
     Quatro T1461 ANA KONU Quatro T1461 ANA KONU

şipariş verdim beyazından bakıp göreceğim artık ekranı nasıl parlaklığı sona getirip bir ekran resmi atarmısınız

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• ßenle100les kullanıcısına yanıt
    ekran görüntüsünü başka bir cihaz ile foto çekerek alırsam fark belki belli olur cihazdan ekran görüntüsü aldığımda kendi yazılımındaki default değerle alıyor. başka makine yada cihazla çektiğimde bulunduğum ortama göre doğru bir izlenim bırakmaz ama ekran parlaklığı okadar kötü değil fiyatına göre yeterli tatmin edici.
  • Arkadaşlar bu telefonda uygulamaları yüklenceği yeri sd kart olarak gösterme yeri var mı?

Ayarlar / depolama / tercih edilen yukleme konumunu ve on tanimli diski sd kart yap.

Ama kitkat 4.4lerde google sd karta uygulama kayit ve tasima izni vermiyor. Tabi isletim sistemine mudahale edilmediyse
     Quatro T1461 ANA KONU

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bydublor -- 2 Haziran 2015; 13:07:01 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Ayarlar / depolama / tercih edilen yukleme konumunu ve on tanimli diski sd kart yap.

Ama kitkat 4.4lerde google sd karta uygulama kayit ve tasima izni vermiyor. Tabi isletim sistemine mudahale edilmediyse
     Quatro T1461 ANA KONU

Sağolun

Telefonum rootlu oldugu icin mi aktif oldu bilmiyorum siz sormadan once kontrolde etmemistim. Root kaynakliysa sizde tasimaz. Ama rootla alakasi yoksa tercih wdilen kayit yerini sd kart yaparsaniz sd karta uygulama yukler
     Quatro T1461 ANA KONU Quatro T1461 ANA KONU Quatro T1461 ANA KONU

• quote:

Telefonum rootlu oldugu icin mi aktif oldu bilmiyorum siz sormadan once kontrolde etmemistim. Root kaynakliysa sizde tasimaz. Ama rootla alakasi yoksa tercih wdilen kayit yerini sd kart yaparsaniz sd karta uygulama yukler
     Quatro T1461 ANA KONU Quatro T1461 ANA KONU Quatro T1461 ANA KONU

Hocam root ile alakası yok sisteme bir ayar çekmişler yani rootsuzda taşıma işini yapıyor.

• benkimim50 kullanıcısına yanıt
    F ve m modellerinde bu olay google kitkatin engellemesinden olmuyor. O telefonlar inew firmasina ait. Ancak bu tel bluboo ya ait onlar saf android uzerinde oynamislar. Kullaniciya kiyak yapmislar. Nitekim gelistirici secenekleride acik ve sinirli geliyor

• Telefonu rootladiktan sonra xposed installer ve gravitybox yukledim animasyonlari kapattim canavar oldu.

• quote:

F ve m modellerinde bu olay google kitkatin engellemesinden olmuyor. O telefonlar inew firmasina ait. Ancak bu tel bluboo ya ait onlar saf android uzerinde oynamislar. Kullaniciya kiyak yapmislar. Nitekim gelistirici secenekleride acik ve sinirli geliyor

Hocam burdan firmaya iletelim bence güncellemyele halledilir gibi o iş geliştririci seçeneklerinin tüm seçeneklerinin aktif edilmesi.

Birde bazı basit dil hataları var onlarda halledilse iyi olur.

Ama telefon genel olarak stabil saçma sapan çökmeler yok.

Kamera yazılımınıda ufak bir optimizasyon lazım gibi.

Ama gerçi telefon çıktı çıkalı güncelleme almamış.

Birde anlamadığım nokta telefon olabildiğince sade tutulmuşken o el fenerini hala anlayamadım :)

El feneri flash yakmak moda oldu ya oda bari ayip olmasin diye konmus :)

• quote:

El feneri flash yakmak moda oldu ya oda bari ayip olmasin diye konmus :)

Olabilir hocam sonra ışığıda mı yok bunun diyip hemen firmayı cihazı kötüleyecek adamlara koz vermemek içinde olabilir belki :) quatro iyidir iyi .

Ust modellerde bildirim ledi yok bunda iyi kotu tek renkte olsa var :) telefonlarin chipsetleri ayni hep mt6582, mali 400, 8gb,16gb, bellek, 1 yada 2gb ram alt yapi iskelet ayni gidilmis. Gelecek olan plus modeli ile bir segment ileri cikacak quatro. Bence m ve f modeline android l getirseler bu modeller yine 1 2 yil daha rahat satar

Ust modellerde bildirim ledi yok bunda iyi kotu tek renkte olsa var :) telefonlarin chipsetleri ayni hep mt6582, mali 400, 8gb,16gb, bellek, 1 yada 2gb ram alt yapi iskelet ayni gidilmis. Gelecek olan plus modeli ile bir segment ileri cikacak quatro. Bence m ve f modeline android l getirseler bu modeller yine 1 2 yil daha rahat satar

• quote:

Bencede hocam firmanın tabi fiyatıda makul tutması gerek. o mesajı zaten firmayı küçümseyen insanları için yazdım bu değerli markanın kıymeti elbet bilinir zaten yeter ki kendilerini bozmasınlar.

• Telefonda bildirim led mi var şaşırdım doğrusu telefon inceliğini biri fotoğrafla siteye koyabilir mi ayrıca fotoğraf içinde başka proğramlarla fotoğraf çekmeyi denediniz mi

üsteki mesajlarda telefonun resmini arkadaşlar paylaştı. fotoğraf örneklerini de ben stok program ile çekip koydum. farklı program kullanmadım
  • Az öncede sanırım cwmyukledim. Birde sankim kendime deodex cwmden yuklu stock yaptım kanımca :D :D :D
  • quote:

üsteki mesajlarda telefonun resmini arkadaşlar paylaştı. fotoğraf örneklerini de ben stok program ile çekip koydum. farklı program kullanmadım

Hocam neyse zaten haftaya gelcek telefonum root yapsam garantiden çıkar mı

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.