Şimdi Ara

Quatro T1461 ANA KONU (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.027
Cevap
19
Favori
46.314
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Normal şartlarda bütün telefon teknik servisleri root işlemini garanti dışı olarak kabul eder. Ama quatronun bu olaya nasıl baktığını bilmiyorum. Teknik servis konusunda adamlar on numara. Ellerinden gelebilecekleri bişi varsa yapıyorlar yine yapacaklardır diye düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bydublor

Normal şartlarda bütün telefon teknik servisleri root işlemini garanti dışı olarak kabul eder. Ama quatronun bu olaya nasıl baktığını bilmiyorum. Teknik servis konusunda adamlar on numara. Ellerinden gelebilecekleri bişi varsa yapıyorlar yine yapacaklardır diye düşünüyorum.

Aslında root yapmama gerek yok uygulamalar sd karta kuruluyormuş telefon elime geçince bakıcaz artık

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ßenle100les

Telefonda bildirim led mi var şaşırdım doğrusu telefon inceliğini biri fotoğrafla siteye koyabilir mi ayrıca fotoğraf içinde başka proğramlarla fotoğraf çekmeyi denediniz mi

buyrun hocam bildirim led ini gösteren video t1461in tek rengi var sadece kırmızı yanıyor yüklediğim videoda görebilirsiniz.resimleri zaten önceden attım bakabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi benkimim50 -- 2 Haziran 2015; 22:15:03 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: benkimim50

quote:

Orijinalden alıntı: ßenle100les

Telefonda bildirim led mi var şaşırdım doğrusu telefon inceliğini biri fotoğrafla siteye koyabilir mi ayrıca fotoğraf içinde başka proğramlarla fotoğraf çekmeyi denediniz mi

buyrun hocam bildirim led ini gösteren video t1461in tek rengi var sadece kırmızı yanıyor yüklediğim videoda görebilirsiniz.resimleri zaten önceden attım bakabilirsiniz.

Tsk ederim zaten bakıcaz artık cihaz gelince

• beylerr onemli bir husus var cihazin on kamerasi karanlik gostermiyor degil mi on kamerasiyla cekilmis bir foto koyar mısınız
    on kamera kotu olabilir lakin karanlik gostermemeli

• ßenle100les kullanıcısına yanıt
    http://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=106264285

iki tane ön kamera ile çekilmiş fotoğraf mevcut. arka kamera fotoğraflarıda
  • quote:

http://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=106264285

iki tane ön kamera ile çekilmiş fotoğraf mevcut. arka kamera fotoğraflarıda

hocam hangisi on hangisi arka cicek resmi arkami yada her neyse on kamera karanlik degil degilmi degilse sorun yok en korktugum seydir telefonun on kamerasinin karanlik resim cekmesi

Görüntü kirliliği için kusura bakmayın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bydublor -- 3 Haziran 2015; 18:59:46 >

• quote:

Görüntü kirliliği için kusura bakmayın.

hocam cok sagolun artik telefondan hic bir suphem kalmadi sizide ugrastirdim cok sagolun

• xlsm X kullanıcısına yanıt
    ilginiz için teşekkürler kullandıkça öğrendim gps falan 10 numara hem internetli hem internetsiz .telefondan gayet memnunum fiyat endexine göre tavsiyemdir. @xlsm
  • slam arkadaslar esime almıstım t1461 ve yakın zamandada kendime aldım, telefonla konusurken karsıdaki ses gayet net geliyor ancak benim sesimin az geldigini soyluyorlar (esimin tel de sorun yok) bunun gibi bir problem yasayan varmı, çözümü varmı acaba.
  • turkuwaz kullanıcısına yanıt
    Burası son seste ise kısarak deneyebilirsiniz. Google Market ten Ücretsiz olan Mobileuncle tools indirin
    ProgRamı açın
    Engineer Moda girin
    Engineer Mode MTK ya girin
    Üst menüden (sürükleyerek) Hardware Testing e gelin
    Audio yu seçin
    Normal Mode u seçin
    Type Kısmından SPH seçin
    alttaki level dereceleri Ses derecesi en yüksek ses ayarı için level 6 yı seçin
    Alt kısımda bulunan Value is ... Kısmındaki değeri 160 yapın [ses çok gelirse kısarsınız]
    Set diyerek kaydedin.
    Telefonu yeniden başlatın. Ses sorunu çözülecektir.

Eğer giden ses kısık derlerse onun içinde type= mic value=160 yapmanız gerekiyor.

sorun halen devam ederse teknik servisle konuşun 0224 273 33 33
  • Arkadaşlar hızlıal t1461 de indirime gitmiş 350tl den 329tl ye düşürmüşler

Hepsiburada da satışa çıktı ama 499tl ye hepsiburada neyin peşinde anlamış değilim bu paraya nasıl satacaklar heryerde 400tl altına satılırken hatta bazı yerlerde 350tl altınayken yakında fiyatı kırarlar zaten mecburen.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cihaz :http://bluboo.com.cn/product/showproduct.php?lang=en&id=38

Detaylar:http://www.devicespecifications.com/tr/model/03f32d75

Cihaz bu, revizyon görerek türkiyeye getirilmiş.Siparişi dün verdim, muhtemelen yarın elimde olur.bende birkaç şey paylaşabilirim.

Merak ettiğim şey şuan ki bataryalar eskileri mi yoksa ( F1453 ile birlikte bi çalışma yapılacaktı ) yenileri mi ?

Bluboo x1 ve T1451 in batarya yuvalarında farklılık yok ise, yurt dışından da alternatif düşünülebilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi andregeos -- 8 Haziran 2015; 16:24:30 >

• andregeos kullanıcısına yanıt
    1650mahlık batarya var. telefonda qhd ekran olduğu için bizleri bir günü rahat çıkarttırıyor. ortalama 4, 4.30 ekran süresi veriyor.
  • sim karti takamadim yardim edin

• mini simi nasil takacam denedim herturlu tam oturmuyor

• napmam lazim

Micro sim bu şekilde takılacak. Alttaki sarı kısım yine altta kalacak. bunu taktığınızda gittiği yere kadar itin. üst tarafta 1 2cmlık boşluk kalacak.

Birde en alt kısımda sim1 büyük sim girişi var orayla karıştırmayalım.
  • Arkadaşlar satmayı düşünenler varsa t1461 arıyorum.Bana ulaşabilirsiniz satacak olanlar. Sıfır fiyatı şu an 329 lira ona göre fiyat verin.

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.