Şimdi Ara

Quatro Mobile F1453 Plus [ANA KONU / RESİMLER / PİL KULLANIMI] (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
762
Cevap
17
Favori
28.656
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    :) yapacağım acıyacak merak etme ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: kasai

:) yapacağım acıyacak merak etme ...

Abi ama sende neden sinirleniyorsun hemen? Özür diledim ya.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • AkselEsEs A kullanıcısına yanıt
    Firma beni işe mi almış ? benim niye haberim yok ? birde yetkili mi olmuşum :D Canın sıkıldıkça bu konuya gelip atar yapıp içini mi ferahlatıyorsun anlamadım ki :D
  • bydublor B kullanıcısına yanıt
    Boşver hocam kaale alma artık. Daha önceki mesajlarının da ss lerini almıştım siler falan diye. Bu sefer umarım Eser ve Halil boşver demez banada durmayız bu sefer. Konuda bu davalara bakan bir arkadaşta boşver diye telkin etmişti yazık oluyor çoluk çocuğa diye de neyse sonuçtan sizleri haberdar ederim iyi forumlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bydublor

Firma beni işe mi almış ? benim niye haberim yok ? birde yetkili mi olmuşum :D Canın sıkıldıkça bu konuya gelip atar yapıp içini mi ferahlatıyorsun anlamadım ki :D

Sen onu bunu bırakta 294ppi olduğunu kabul et.

• Yeni çıkacak makinayı bende merak ediyorum doğrusu. Ama hemen belirteyim yeni model yukarıdaki bahsedildiği gibi eski bir işlemciyle gelipde 4 g ve son sürüm adıroitten yoksun olursa bana göre çocuk ölü doğmuş sayılır.Yeni cihazda 64 bitlik bir işlemci yeni nesil lenslerin kullanıldığı bir kamera 4g ve adıroid 5 mutlaka olmalı.fiyat ucuz olacak diye eski teknoloji kullanmak çok mantıklı değil.Varsın biraz pahalı olsun (mesela 750 tl) ama özelliklerinden söz ettirsin. Ben kendi adıma iddalı bi makinaya 750 veririm ama eski teknoloji bi cihaza 500 dahi vermek içimden gelmez
  • quote:

Orijinalden alıntı: kasai

Boşver hocam kaale alma artık. Daha önceki mesajlarının da ss lerini almıştım siler falan diye. Bu sefer umarım Eser ve Halil boşver demez banada durmayız bu sefer. Konuda bu davalara bakan bir arkadaşta boşver diye telkin etmişti yazık oluyor çoluk çocuğa diye de neyse sonuçtan sizleri haberdar ederim iyi forumlar.

Anlamıyon mu 326ppi değil demek suç mu? Bu telefon 294ppi.Açık ve net.

• Pil çok kötü olmuş. 699 gibi bir fiyattan gelirse anca satar

• Morenno M kullanıcısına yanıt
    Belirttiginiz özelliklerdeki tel bundan sonraki cikacak modellerde olacaktir. Bu telefon belirtilen teknik ozelliklerle gelecek.

• Pil teknikte kotu gibi gozuksede testlerde 5 saat ortalama bazende üstünde ekran acik suresi vermiş. Fiyatida dediginizin altina gelecek kismetse

• quote:

Orijinalden alıntı: bydublor

Pil teknikte kotu gibi gozuksede testlerde 5 saat ortalama bazende üstünde ekran acik suresi vermiş. Fiyatida dediginizin altina gelecek kismetse

Bu islemci yuk oltunda iyi guc tuketiyor. Yani daha az guc tuketen 6582 modeli bile bu sureleri alamiyorken bana inandirici gelmedi

• 1 haftaya kismetse cihaz cikar almaya niyetimiz var alip biraz kullanir bilgi veririz buradan.

• Bataryada plus landığına göre bu iş olmuş
     Quatro Mobile F1453 Plus [ANA KONU / RESİMLER / PİL KULLANIMI]

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar M1453 lerde galeriden resimlere bakmak istediğimizde; ilk açtığımız anda resimler bulanık geliyor ve 2-3 saniye sonra netleşiyor.
    Sizce aynı sorun bu telefonda da olur mu??
  • Bizim t1461 ustune para verip gecsek super olur aslinda :)

Holoska + bir miktar para oneriyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KoşanBalık -- 30 Temmuz 2015; 15:41:29 >
  • efe4 kullanıcısına yanıt
    Hocam resimler sd kartta mi tel hafizasinda mi ? Bende tel hafizasinda m modelinde boyle hir sorun yasamadim. Isterseniz sd kartta ise bi pcye alin sonra sd kartsiz tel hafizasina bir kac resim kopyalayin bakalim galeride ki sorun devam edecek mi. En azindan sd karttan mi yazilimdan mi test etmis olursun. Ayrica f plustaki durumu bilmiyorum ama 1 haftaya kalmaz piyasada olur cihaz sanirim o zaman deneyip bakariz var mi bisi

BTK bugün gelmiş hocam bugün yarın imei işlemleri tamam olur hafta sonuna olmasa da p.tesi salı satışta görebiliriz f+ ı. Şimdiden herkese hayırlı olsun. Bu arada resim flu olup netleşme olayı hemen hemen tüm tellerde mevcut bendeki mx4 dede var . Lakin işlemci ne kadar güçlüyse netleşme hızı artıyor , resimler sd karttaysa süre uzuyor vs.. dert edilecek bir durum yok yani.
  • Bu arada sabah eşimin telinde yaptığım antutu sonucu 31.873 dür arkadaşlar. Cihazda birçok program kurulu ve arka planda play vs açıkken aldım bu sonucu. THL T11 dede benzer skorlar aldığımı belirteyim. Eğer düşündüğüm fiyatlara çıkarsa F/P ürünü olacak bu telefon. Gerçi şuan ciddi bir f/p telefonları var ama piyasa da değeri bilinemedi :( T1461 329 tl ye bedava satılmaya devam ediyor hala da insanların haberi yok.

Ayrıca şu ppi-dpi geyiği yapanlara antutu resmi koyayım bakalım ne diyecekler :)

Quatro Mobile F1453 Plus [ANA KONU / RESİMLER / PİL KULLANIMI]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kasai -- 30 Temmuz 2015; 15:46:35 >

• kasai K kullanıcısına yanıt
    Evet hocam bugun kismetse btk onayi cikar bisiler netlesmeden burda bilgi vermek istemiyorum :) hep tahmini konusuyorum. Alacaklara almayi dusunenlere firmaya hayirli olsun insallah.

Şuanda telefon ihtiyacım yok ama yinede alacağım
    Telefonu denedikten sonra elimdeki ile arasında bir karar verip birisini kardeşime veririm
    F1453 lerde kronik bir sorun çıkmadı ve M1453 lere nazaran daha istikrarlı idi, O yüzden bu telefonda da öyle abartılacak bir sorun çıkacağını hiç sanmıyorum
    İnşallah yakın zamanda piyasaya çıkar
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.