Şimdi Ara

Quatro Mobile F1453 Plus [ANA KONU / RESİMLER / PİL KULLANIMI] (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
763
Cevap
17
Favori
28.656
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 599-629arası olur geçemez fazla zaten 4.4 sürümü ile geliyor eski bir model

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Quatro resmi hesabında da tanıtım resimleri konduğuna göre bir iki haftadan az kaldı.hocam tanıtım resimlerini ilk sayfa koysanız mı :)
     Quatro Mobile F1453 Plus [ANA KONU / RESİMLER / PİL KULLANIMI]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi benkimim50 -- 28 Temmuz 2015; 12:41:20 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • benkimim50 kullanıcısına yanıt
    Suan yeraltindayim net cekmiyor aksam artik kismetse

• quote:

Orijinalden alıntı: bydublor

Suan yeraltindayim net cekmiyor aksam artik kismetse

Yeraltı daha serindir herhalde hocam işinizi biliyorsunuz her zamanki gibi :)

Tam tersi hocam berbat sıcak

• Nfc 4g otg varmi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: mali63

Nfc 4g otg varmi ?

Üçüde malesef yok hocam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi benkimim50 -- 28 Temmuz 2015; 14:19:20 >
  • Ben fiyatin 611 lira 75kr dan aşağı olmasini bekliyorum

• quote:

Ben fiyatin 611 lira 75kr dan aşağı olmasini bekliyorum

Hocam 650 diyordun kafanda enflasyon felan mı oldu dolar mı düştü acep ;)

F1453 uzerinden ekleme cikarma yaptim. M ile kafa kafaya otg nfc cikar islemci ram ekle ekrandi vs vs

Firma cikarinca goruruz biz nedesk boss

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bydublor -- 28 Temmuz 2015; 16:54:09 >
  • quote:

F1453 uzerinden ekleme cikarma yaptim. M ile kafa kafaya otg nfc cikar islemci ram ekle ekrandi vs vs

Firma cikarinca goruruz biz nedesk boss

Aynen hocam herhalde kurşu kuruşuna hesapladınız 75kuruş :)

• Geçenlerde kendime s4 aldım ama halen quatro'nun bir telefonunu kullanmak istiyorum..
    F1453+ plus değil ama bundan sonra getirecekleri telefon eğer elimdeki s4 den biraz daha üsttün olursa yada aynı özelliklerde olursa kesinlikle alacağım
  • efe4 kullanıcısına yanıt
    Gelecek olan telefonlarin mtk6752/ 35 cipsetli 8 cekirdek ve 4 cekirdek yeni cipsetli android 5li 4gli ort. 3000mAhli teller olacagini tahmin ediyorum

• bydublor B kullanıcısına yanıt
    Ben ilk olarak farklı bekliyorum. Çünki doğru düzgün bir 6752 göremedim henuz. Sonrasında çok daha güzel birşey bekliyorum 😊

• kasai K kullanıcısına yanıt
    Hocam suan sizde takiptesiniz dir cinliler mtknin yeni cipsetine gectiler.piyasada 65serisine doydu. Ancak dediginiz gib 67xxli cipler suan çokta stabilize degil gibi. Ama bizim android 5 ve 4g sevdamız yeni chipsetli tellerden gelecek :) sayet firma ters köşe yapmazsa :)

• Quatro iyi kekliyorsunuz ha.5' 720p bir ekranda 326ppi ne arar ? xD Kandırmayın lütfen.Telefonun 294ppi ekranı var arkadaşlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • AkselEsEs A kullanıcısına yanıt
    Mr.muhalefet gelmis:) hosgeldin. Orjinal sitesinde de bu değerler var ? Elinde cihazdan varsa bilek antutuda ne yaziyor screen at :) o kadar çok salladin ki quatronun cihazlara anlam veremedik.

• AkselEsEs A kullanıcısına yanıt
    Şaka gibisin . Azıcık konuşmada birşey biliyor sansınlar seni. Ama seni bir kere affetmiştim özür dilediğin ve ufaklık olduğun için ... 2. olmayacak :) Firma ile yarın konuşayımda şu vekaleti artık göndersinler bana sen iyice kaşındın bakalım sonun ne olacak...
  • quote:

Mr.muhalefet gelmis:) hosgeldin. Orjinal sitesinde de bu değerler var ? Elinde cihazdan varsa bilek antutuda ne yaziyor screen at :) o kadar çok salladin ki quatronun cihazlara anlam veremedik.

Hoşbulduk firma yetkilisi :) Ekran büyüklüğüne ve çözünürlük oranını göre cihazın 294ppi olması gerek.Ppi hesaplama yaz google anlarsın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AkselEsEs -- 28 Temmuz 2015; 23:02:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kasai

Şaka gibisin . Azıcık konuşmada birşey biliyor sansınlar seni. Ama seni bir kere affetmiştim özür dilediğin ve ufaklık olduğun için ... 2. olmayacak :) Firma ile yarın konuşayımda şu vekaleti artık göndersinler bana sen iyice kaşındın bakalım sonun ne olacak...

Abi özür dur yapma

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.