Şimdi Ara

Quatro Mobile F1453 Plus [ANA KONU / RESİMLER / PİL KULLANIMI] (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
763
Cevap
17
Favori
28.640
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: bydublor

n11 de üyeliğe 22lira kupon + 25 lira world puan var.
    gittigidiyorda maximuma 50 lira

hemen hemen 600 lira ortalamaya geliyor. Çokta yanıltmadı bizi. Bakalım başka satıcılar çıkacak mı fiyatta bişiler olacak mı üç aşağı beş aşağı :D hiç yukarı dile bile getirmiyorum :D :D

Not: Ürün powerbanklı. hadi parayı kurtarıyoruz yine :D :D :D

Hocam genelde bu hesapları ben yapardım sizi de kendime benzettim :) bu sefer kendime almayacağım enişteye alacağım arada bir ufak bakarım bende artık plus a ama ben o malum cihazı kesin alırım bu gidişle :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi benkimim50 -- 4 Ağustos 2015; 19:45:05 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Quatro ailesine hayırlı olsun. Alana Satana kullanırken hayırlı güzel haberler alıp vermek nasip olur inşallah.
     Quatro Mobile F1453 Plus [ANA KONU / RESİMLER / PİL KULLANIMI]
  • Gözümüz aydın :) güzel haber.. Hayırlı uğurlu olsun.
  • Şu telefonun aynı özelliklerde mini versiyonu çıkar mı acaba? 4.3 inch ya da 4.5 inch. Ortalıkda bir sürü 5 inch telefon var. Sony dışında düzgün mini telefon çıkaran yok maalesef.
  • azteca A kullanıcısına yanıt
    Piyasa 5inc telefonları cok sevdi. Buyuk ekranda akilli telefon kullanimi daha iyi geliyor.

Bu telefon incelik olarak baya zarif f modeli ile ayni kasa.

Belki bir ihtimal mini versiyon diyeceğim ama sanmiyorum. Planda yok gibi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/quatro-f1453-plus-cep-telefonu-181270348 ilgilenen musterilerimiz icin saygilar dileriz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi quatromobile -- 5 Ağustos 2015; 10:45:47 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: quatromobile

http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/quatro-f1453-plus-cep-telefonu-181270348 ilgilenen musterilerimiz icin saygilar dileriz

hocam sizi sıkboğaz etmek istemem ama daha önce sorduğumda demiştiniz ki f1453+ çıkınca yeni model hakkında bilgilendireceğiz acaba o konuda bir gelişme var mı?
  • quote:

Piyasa 5inc telefonları cok sevdi. Buyuk ekranda akilli telefon kullanimi daha iyi geliyor.

Bu telefon incelik olarak baya zarif f modeli ile ayni kasa.

Belki bir ihtimal mini versiyon diyeceğim ama sanmiyorum. Planda yok gibi

Keşke gelse. Quatro nun satış sonrası desteğinin iyi olduğunu duydum. Bu fiyatlardan getirirlerse alabilirim. Sony compact ve İphone 5 serileri maalesef pahalı. Bir telefona 750 tl den fazla vermek istemiyorum.
  • benkimim50 kullanıcısına yanıt
    Hocam dun bir bugun bir bucuk daha :)) sabir lazim zaman lazim

• Android 5 gelecekse: P70 ile karşılaştırma yapabilecek var mı? Kamera olarak üstünlük hangisinde, P70'teki neredeyse tek sıkıntı kamera.(P70=800Tl, F1453 Plus=650Tl)
  • P70 daha ust segment bir telefon. 8 cekirdekli olmalarina karsin çipset farkli.

• quote:

Hocam dun bir bugun bir bucuk daha :)) sabir lazim zaman lazim

hocam bende zaten sordğumun farkındayım zaten sıkboğaz kelimesi de o bağlamda idi :)

• benkimim50 kullanıcısına yanıt
    Hocam telefonu bir arkadaşımda dün çıkar çıkmaz sipariş etmiş :D Yarın geldiğinde bana getirecek :) al o kaadar övüyordun markayı ayarlarını yap falan dedi. Merakla bekliyorum. Bakalım telefon nasıl diye :D
  • F1453+ ile ilgili değil biliyorum ama merakımdan sormak istedim. İnternette satılan Quatro Mobile B1 Erkayasan'a mı ait yani F1453+ ile aynı firmaya mı ait?
  • teknokolik71 T kullanıcısına yanıt
    hiç bir bilgim olmamakla beraber google aramasında çıkan sonuçlarda videolarda garanti belgesinde Erkayasan yazmakta. Buradan yola çıkarak firmanın akıllı telefon piyasasına girmeden önce getirdiği telefonlar olabilir izlenimi verdi.
  • aylardır bekledik nihayet teşrif etti ve şiparişimizi verdik. hayırlısı gelsin bakalım.
    F1453 ten çok memnunum bundan da bir sıkıntımız olmaz diye düşünüyorum. olsa da Erkayasan sağolsun her derde deva.
  • quote:

Hocam telefonu bir arkadaşımda dün çıkar çıkmaz sipariş etmiş :D Yarın geldiğinde bana getirecek :) al o kaadar övüyordun markayı ayarlarını yap falan dedi. Merakla bekliyorum. Bakalım telefon nasıl diye :D

inanırmısın hocam bizde bunu enişteye aldık o da diyor bu kadar övüyordun görücez neymiş diye ayarlatacağım sana getirip diyor arıza çıkarsa benle işin var diyor :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi benkimim50 -- 5 Ağustos 2015; 22:42:55 >
  • quote:

hiç bir bilgim olmamakla beraber google aramasında çıkan sonuçlarda videolarda garanti belgesinde Erkayasan yazmakta. Buradan yola çıkarak firmanın akıllı telefon piyasasına girmeden önce getirdiği telefonlar olabilir izlenimi verdi.

hocam bizim quatronun ise hemen dedeme geçerim sipariş bundan bir tane :)

• Adam cay bahanesi ile telefonu getirdi ya la :) Bak bunu tuttum iste :) adamlar beni dikkate almis ve m modelindeki sert alt kilifi degistirmis:)) benim serçe parmak değerli arkadaş :D acıyordu m modelinde :D
     Quatro Mobile F1453 Plus [ANA KONU / RESİMLER / PİL KULLANIMI]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bydublor -- 5 Ağustos 2015; 23:21:52 >
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.