Şimdi Ara

Quaresma neden böyle? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
0
Favori
1.826
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ChewChew

Zamanına bu sesiniz Melo ya Emre ye vs çıksaydı şuan Q7 de hakettiği kartları görürdü. Artık iş işten geçti ağlamayın.

Muazzam mantık.

Hemen futbolda kkuralları kaldırın arkadaşlar. Zamanında uygulanmadı artık hiç uygulanmasın.

Bu mantıkları nereden buluyosunuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gsli46

https://twitter.com/bztka/status/864175586507460608

Abi bu harekete ben ömür boyu futboldan men cezası veririm. Bu hareketi yapan insan olamaz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • iARDAs İ kullanıcısına yanıt
    Hayır orda yazıyorum Q7 kartı haketti diye hala saçma sapan bir muhalefet olma çabaları.Ben burda neden kart görmediğini açıklıyorum hemen fanboylar damlıyor.Devam abi devam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yenerbalcı

quote:

Orijinalden alıntı: iARDAs

Sarı kart gördü arkasından alkışladı. Atılması lazımdı.

Aynı olay Adana-Trabzon maçında oldu. 10 saniyede 2 sarı kart gösterdi attı hakem.

Beşiktaş ve İBB nasıl kollanıyor innaılmaz.

yok 5 maç ceza

o pozisyonun faul olduğu bile tartışılır

Forumda herkes senin nasıl kafada yorumlar yaptığını görüyor, ilk zamanlarda bu adam bir şeyler yazıyor diyordum.

Fakat şimdi bakıyorum, her mesajın istisnasız her yazdığın laf olsun diye...Üzülüyorum, şunun için üzülüyorum bunu kasten yapıyorsun. Burada lise çağındaki kardeşlerimizin bazıları forumda ilgi çekmek için bunları yaparken, sen ne amaçla hangi düşünceyle bunları yazıyorsun anlamak mümkün değil...

Quaresma neden böyle?

Şimdi bu mu senin savunduğun gerçek ? Forumda bu adamı artık ciddiye almayın, tek önerim bu...

• quote:

Orijinalden alıntı: yenerbalcı

quote:

Orijinalden alıntı: iARDAs

Sarı kart gördü arkasından alkışladı. Atılması lazımdı.

Aynı olay Adana-Trabzon maçında oldu. 10 saniyede 2 sarı kart gösterdi attı hakem.

Beşiktaş ve İBB nasıl kollanıyor innaılmaz.

yok 5 maç ceza

o pozisyonun faul olduğu bile tartışılır

Trollükte üstüne yok Yener.

• quote:

Orijinalden alıntı: Lord Joker.

Melo ve Caner ile yarışır cirkeflikte bu adam

Psikolojisinin sağlıklı olduğunu düşünmüyorum

Emreyi unutmussun.

Q7 adam degildir. Iyi furbolcu hic degil. Bencil karaktersizin tekidir.

• quaresma net atılmalıydı fanatik yorum yapıyorlar malesef renkdaşlarım
  • Rakip takım oyuncusu yapınca ne düşünüyorsam, kendi takımımdayken de aynısı düşünüyorum. Q7 nin melodan, emreden pek farkı kalmadı. Umarım bir an önce gider

• Quaresma atılmalıydı.

• Quaresma 1 değil 2 defa direk kırmızı görebilirdi.Ucuz yırtmış şuursuz.
  • maçı izlemeyip 2-3 pozisyondan maç değerlendirenlere hayranım bu kafayı yaşamak için kim bilir ne yapıyorsunuz . bursaspor maç yapmaya değil taraftarının gözünü boyamaya çıkmış maç başından beri kavga eder gibi sert oynadıklar bizimkilerde ona göre dozajı artırdılar birinizde ciddi anlamda objektif olarak baksa son dklara doğru korner çizgisine yakın 2 kişinin becke nasıl saldırdığını paylaşırdı
  • -Tyrk - kullanıcısına yanıt
    Bu hareket dünyanın heryerinde kırmızıdır. Eşek derisi mi var suratınızda nasıl bi utanmazlıkla savunuyorsunuz adamı babanızın oğlu gibi

• SakinAdam16 kullanıcısına yanıt
    eşek derisi bizde değil sizde var hangi takımlısın bilmiyorum yaz youtube a bak melonun kırmızı yemediği emrenin mehmet topalın yemediği kırmızıları bunlara rağmen hangi yüzle gelip yazıyorsun şaşırtıcı maç başından beri bursalılar bizimkileri biçti kırmızı yemeden maçı bitirdiler en son becki tekmeliyorlardı .
  • Ağlama duvarı olumuş gene buralar ŞAMPİYON BEŞİKTAŞ !!!
  • K U D U R U N

• 15.dakikada bu pozisyondan atilsa belki sampiyonluk gidecekti...

Yaptigi gereksiz hareektin cezasini belki bir sampiyonlukla odeyecekti bu camia. unutmayin ki Aboubakar'in yedigi irmizi kart yuzunden belki de bir UEFA kupasindan olduk...

Benim dusuncem, sene sonu satilsin Cin/Katar artik neresi fazla veriyorsa... Alacagimiz paraya kim gelir ne olur bilemem, ama kalirsa bu saatli bomba ile bu camia birgun cok fena papaz olur.

Isler iyi giderken Quaresmaaa Quaresmaaa oley oley oley dedik, gulduk eglendik bitti.

Gazi kacmadan yollanmali.
  • Şampiyonluk garantilenince göstermelik bir kırmızı verirler abartmayın :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi devulations -- 16 Mayıs 2017; 12:22:47 >
  • Beyin yetmezliği var adamda
  • quote:

Orijinalden alıntı: Furiosa

yani?

topal topa vurdu sonra adamın kafasına vurdu gidip penaltı çaldılar tehlikeli hareket diye minimum sarı kartlık pozisyon bu.

inceyi kaçırmışsın.
  • bakın fenerli galatasaraylı ve trabzonlu arkadaşlar maç içinde bu adam sayesinde kalp krizi gecirecek onlarca insan tanıyorum adam bildiğin saatli bomba herkes devre biterken insallah cıkar diye bir takım sıfatlarla adama demediğini bırakmıyordu cünkü bizde bu adamın her an direk kırmızıkartlık hareket yapacağının yaptıgının farkındayız.Kimsede cıkıp savunmuyor savunsada sadece yıllardır size yapılan muamelenin aynısı diye savunuyor.
    Herneyse bakın arkadaslarım dünkü maçı yorumlamak için nasıl digitürkün son derece taraflı şekilde yaptıgı özet yetersizse bu hareketi yorumlamak içinde sadece bir fotograf karesiyle yorumlamak hata.Quaresmanın burada yukarıda allah var niyeti inanılmaz kötü aynı daha sonraki hareketindeki adamın ayagına basmak için hamle yaptıgında boşa basması gibi sans beşiktaştan yana oldu da quaresma istediklerini gerçekleştiremedi bu hareketler sadece niyetten dolayı sarı kart verilmesi gerekiyor yok öyle kırmızı kart vs taraflı yorumlamaktan vazgeçin.Gerçi bana kalırsa şamile yaptıgı hareket direk kırmızı kart alkıştan ise ikinci sarı kart verilmeside son derece yanlış.Kısa süreli alkış gayet yerinde bir tepki bana göre sonucta bu adamlarında duyguları var bir şekilde tepki koymaları gerektiği anlar oluyor.
    Son olarakta at gözlüklerinizi cıkartıp dünkü maçı bir şekilde 100 dakikanın tamamını izlemenizi öneriyorum digitürkün verdiği taraflı özet ile ne yazık ki bende sizin yerinizde olsam sizle aynı tepkiyi veririm.Nede olsa özette bursa taraftarı futbolcusu bildiğin şeker türkiyenin ihtiyacı oldugu taraftar futbolcu toplulugu gibi.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.