DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Mobil Uygulama herkese açık beta sürümü kullanıma açıldı. Gizle Şimdi Dene
Quaresma neden böyle?
43
Cevap
0
Favori
1.193
Tıklama
Konudaki Resimler
Mesaj Tarihine Göre En Beğenilen Son Ekleneneler
Seçimimi Hatırla
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Beşiktaş >> Quaresma neden böyle?
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      5931 Mesaj

iOS Beta Tester
      15 Mayıs 2017 21:04:58
      quote:

Orijinalden alıntı: ChewChew

Zamanına bu sesiniz Melo ya Emre ye vs çıksaydı şuan Q7 de hakettiği kartları görürdü. Artık iş işten geçti ağlamayın.

Muazzam mantık.

Hemen futbolda kkuralları kaldırın arkadaşlar. Zamanında uygulanmadı artık hiç uygulanmasın.

Bu mantıkları nereden buluyosunuz?

Intel i7 4790k /// Asus Z97-A /// Asus Dual GTX1070 /// Corsair Vengance Pro 16gb (@2400mhz) /// WD 1TB /// Kingston SSDnow 120GB /// Sandisk Plus 480GB /// Corsair H60 ///LG 29UM68-9 Ultra Wide /// Bloody 740A keybaord /// Evga SuperNOVA G2 750W /// Corsair 400R /// Logitech G303 /// Skullcandy PLYR1 ///
    • Çavuş
      41 Mesaj
      15 Mayıs 2017 21:05:32
      quote:

Orijinalden alıntı: Gsli46

https://twitter.com/bztka/status/864175586507460608

Abi bu harekete ben ömür boyu futboldan men cezası veririm. Bu hareketi yapan insan olamaz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

• Teğmen
      209 Mesaj
      15 Mayıs 2017 21:07:12

Hayır orda yazıyorum Q7 kartı haketti diye hala saçma sapan bir muhalefet olma çabaları.Ben burda neden kart görmediğini açıklıyorum hemen fanboylar damlıyor.Devam abi devam.
      |
      |
      iARDAs kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Kurmay Yarbay
      3271 Mesaj
      15 Mayıs 2017 21:43:48
      quote:

Orijinalden alıntı: yenerbalcı

Alıntıları Göster

yok 5 maç ceza

o pozisyonun faul olduğu bile tartışılır

Forumda herkes senin nasıl kafada yorumlar yaptığını görüyor, ilk zamanlarda bu adam bir şeyler yazıyor diyordum.

Fakat şimdi bakıyorum, her mesajın istisnasız her yazdığın laf olsun diye...Üzülüyorum, şunun için üzülüyorum bunu kasten yapıyorsun. Burada lise çağındaki kardeşlerimizin bazıları forumda ilgi çekmek için bunları yaparken, sen ne amaçla hangi düşünceyle bunları yazıyorsun anlamak mümkün değil...

Şimdi bu mu senin savunduğun gerçek ? Forumda bu adamı artık ciddiye almayın, tek önerim bu...
      |
      |

• Yarbay
      2662 Mesaj
      Eski Kullanıcı Adı:
      Machan

15 Mayıs 2017 21:47:49
      quote:

Orijinalden alıntı: yenerbalcı

Alıntıları Göster

yok 5 maç ceza

o pozisyonun faul olduğu bile tartışılır

Trollükte üstüne yok Yener.

|
      |

• 15 Mayıs 2017 23:13:29
      quote:

Orijinalden alıntı: Lord Joker.

Melo ve Caner ile yarışır cirkeflikte bu adam

Psikolojisinin sağlıklı olduğunu düşünmüyorum

Emreyi unutmussun.

Q7 adam degildir. Iyi furbolcu hic degil. Bencil karaktersizin tekidir.

|
      |

"Bir olay olduğunda, olayın failini bulmak istiyorsanız olayın sonucunun kime yaradığına bakın. Bu olay kimin işine yarar? bunu bilirseniz, bu işi kimin yaptığını da bilirsiniz.''
      KAŞİF KOZİNOĞLU
    • Binbaşı
      1769 Mesaj
      16 Mayıs 2017 00:10:45
      quaresma net atılmalıydı fanatik yorum yapıyorlar malesef renkdaşlarım
      |
      |

• Yarbay
      2421 Mesaj
      16 Mayıs 2017 00:38:26
      Rakip takım oyuncusu yapınca ne düşünüyorsam, kendi takımımdayken de aynısı düşünüyorum. Q7 nin melodan, emreden pek farkı kalmadı. Umarım bir an önce gider

|
      |

• Çavuş
      77 Mesaj
      16 Mayıs 2017 02:21:12
      Quaresma atılmalıydı.

|
      |

• Yarbay
      6108 Mesaj
      [26 Kasım 2017 01:40:06 tarihine dek bölüme mesaj atamaz]
      16 Mayıs 2017 03:14:02
      Quaresma 1 değil 2 defa direk kırmızı görebilirdi.Ucuz yırtmış şuursuz.
      |
      |

Μολών λαβέ
    • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      16 Mayıs 2017 07:52:02
      maçı izlemeyip 2-3 pozisyondan maç değerlendirenlere hayranım bu kafayı yaşamak için kim bilir ne yapıyorsunuz . bursaspor maç yapmaya değil taraftarının gözünü boyamaya çıkmış maç başından beri kavga eder gibi sert oynadıklar bizimkilerde ona göre dozajı artırdılar birinizde ciddi anlamda objektif olarak baksa son dklara doğru korner çizgisine yakın 2 kişinin becke nasıl saldırdığını paylaşırdı

• Yüzbaşı
      259 Mesaj
      16 Mayıs 2017 08:09:04

Bu hareket dünyanın heryerinde kırmızıdır. Eşek derisi mi var suratınızda nasıl bi utanmazlıkla savunuyorsunuz adamı babanızın oğlu gibi

|
      |
      -Tyrk kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Kırdım dostlarımı hep senin için..
      16 Mayıs 2017 08:38:29

eşek derisi bizde değil sizde var hangi takımlısın bilmiyorum yaz youtube a bak melonun kırmızı yemediği emrenin mehmet topalın yemediği kırmızıları bunlara rağmen hangi yüzle gelip yazıyorsun şaşırtıcı maç başından beri bursalılar bizimkileri biçti kırmızı yemeden maçı bitirdiler en son becki tekmeliyorlardı .
      |
      |
      SakinAdam16 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

16 Mayıs 2017 09:05:19
      Ağlama duvarı olumuş gene buralar ŞAMPİYON BEŞİKTAŞ !!!
      |
      |

Gaming PC : AMD Ryzen r7 1700 3.7Ghz | Gıgabyte ax370 Gaming 5 Anakart | Gıgabyte GTX 1070 Aorus | G.Skill Trident Z RGB 3200 Mhz CL16 |PSU FSP Hydro 700w 80+ Plus Bronze | Dark N10 ATX Case | Samsung 960 Evo 240GB M.2 SSD | Seagate 1TB 8.5ms 7200Rpm Disk | Vıewsonic 24" VG2401MH V2 1920x1080 144hz 1MS Gaming Monitör | CoolerMaster MasterKeys Lite L Combo | Steelseries Siberia 150 Gaming Kulaklık |
    • Yüzbaşı
      815 Mesaj
      16 Mayıs 2017 09:48:24
      K U D U R U N

|
      |

• Yarbay
      3592 Mesaj
      16 Mayıs 2017 12:10:09
      15.dakikada bu pozisyondan atilsa belki sampiyonluk gidecekti...

Yaptigi gereksiz hareektin cezasini belki bir sampiyonlukla odeyecekti bu camia. unutmayin ki Aboubakar'in yedigi irmizi kart yuzunden belki de bir UEFA kupasindan olduk...

Benim dusuncem, sene sonu satilsin Cin/Katar artik neresi fazla veriyorsa... Alacagimiz paraya kim gelir ne olur bilemem, ama kalirsa bu saatli bomba ile bu camia birgun cok fena papaz olur.

Isler iyi giderken Quaresmaaa Quaresmaaa oley oley oley dedik, gulduk eglendik bitti.

Gazi kacmadan yollanmali.
      |
      |

• Yüzbaşı
      596 Mesaj
      16 Mayıs 2017 12:22:30
      Şampiyonluk garantilenince göstermelik bir kırmızı verirler abartmayın :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi devulations -- 16 Mayıs 2017; 12:22:47 >
      |
      |

• Yarbay
      3171 Mesaj
      16 Mayıs 2017 12:24:33
      Beyin yetmezliği var adamda
      |
      |

• 16 Mayıs 2017 15:12:37
      quote:

Orijinalden alıntı: Furiosa

yani?

topal topa vurdu sonra adamın kafasına vurdu gidip penaltı çaldılar tehlikeli hareket diye minimum sarı kartlık pozisyon bu.

inceyi kaçırmışsın.
      |
      |

Serhan UYGUR PS4 PRO - LG 4K - Ig:dunyanineglencesi Tek Aşk BEŞİKTAŞK - Psn:GodPower
    • Yüzbaşı
      396 Mesaj
      16 Mayıs 2017 15:40:54
      bakın fenerli galatasaraylı ve trabzonlu arkadaşlar maç içinde bu adam sayesinde kalp krizi gecirecek onlarca insan tanıyorum adam bildiğin saatli bomba herkes devre biterken insallah cıkar diye bir takım sıfatlarla adama demediğini bırakmıyordu cünkü bizde bu adamın her an direk kırmızıkartlık hareket yapacağının yaptıgının farkındayız.Kimsede cıkıp savunmuyor savunsada sadece yıllardır size yapılan muamelenin aynısı diye savunuyor.
      Herneyse bakın arkadaslarım dünkü maçı yorumlamak için nasıl digitürkün son derece taraflı şekilde yaptıgı özet yetersizse bu hareketi yorumlamak içinde sadece bir fotograf karesiyle yorumlamak hata.Quaresmanın burada yukarıda allah var niyeti inanılmaz kötü aynı daha sonraki hareketindeki adamın ayagına basmak için hamle yaptıgında boşa basması gibi sans beşiktaştan yana oldu da quaresma istediklerini gerçekleştiremedi bu hareketler sadece niyetten dolayı sarı kart verilmesi gerekiyor yok öyle kırmızı kart vs taraflı yorumlamaktan vazgeçin.Gerçi bana kalırsa şamile yaptıgı hareket direk kırmızı kart alkıştan ise ikinci sarı kart verilmeside son derece yanlış.Kısa süreli alkış gayet yerinde bir tepki bana göre sonucta bu adamlarında duyguları var bir şekilde tepki koymaları gerektiği anlar oluyor.
      Son olarakta at gözlüklerinizi cıkartıp dünkü maçı bir şekilde 100 dakikanın tamamını izlemenizi öneriyorum digitürkün verdiği taraflı özet ile ne yazık ki bende sizin yerinizde olsam sizle aynı tepkiyi veririm.Nede olsa özette bursa taraftarı futbolcusu bildiğin şeker türkiyenin ihtiyacı oldugu taraftar futbolcu toplulugu gibi.
      |
      |

Reklamlar
SEO
izmir havalimanı transfer
modasor
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,547
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.