Şimdi Ara

Quantum Break (2016) [ANA KONU] (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
300
Cevap
1
Favori
9.416
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sistem gereksinimleri resmen komedi olmuş.
    750 ti
    8gb ram
    i3 4130 3.4ghz
    Hangi ayarlarda oynarım ?
  • Oyunun PC versiyonu yanlız olarak satılmayacak mı ?

İlla Xbox versiyonunu alırsak mı PC versiyonuna sahip olacağız.

Bende Xbox yok niye boşu boşuna alıyım ki.
  • Lord De Seis kullanıcısına yanıt
    şimdi diyorum ben alsam xbox yok xbox ı olan birine aldığım yarı fiyatına satsam nasıl olacak o iş ?
    pek bir açıklamada yok oyun çıktı çıkacak.garip bir hal aldı pc oyunları fiyatların tavan yapması gibi.
  • Oyunun pc sürümü windows 10 mağazadada yok nasıl önsipariş verecez illa xbox sürüm almak şart mı bu nasıl iş anlamadım.
  • bende bu işe bir anlam veremedim hocam bilgisi olan arkadaş varsa bizi aydınlatırsa seviniriz.
  • Elimde key mevcut 2 adet uygun fiyata satılırq

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • PC için pre-order yapma şansınız yok arkadaşlar biz mi yanlış biliyoruz diye sormuşlar ama ne yazık ki Windows Store çok mantıklı bir yer değil. Eminim çıktığı zaman indirme sorunları vb bir sürü sorun yaşanacaktır. Xbox One versiyonu pre-order ederseniz PC versiyonu da yanında geliyor fakat Xbox One versiyonu alayım PC'yi ben kullanırım, Xbox sürümünü satarım yapamıyorsunuz aynı hesaba bağlı olmak zorunda. Bu arada oyunun şu an dolaşan tüm incelemeleri Xbox One versiyonu için inceleyen arkadaşlara, basın kuruluşlarına hiç bir şekilde PC sürümü gönderilmemiş yani port rezaleti bizi bekliyor olabilir. Ben Gears of War UE da hiç bir sorun yaşamadım Online'a bağlanamamak dışında, Killer Instinct'de ise eğer monitörünüz 60hz üstüyse oyun sapıtmaya başlıyor benim değil yine bir performans sorunu yaşamadım fakat indirmek için bölgeyi Amerika yapmak zorunda kaldım.

• windows store da ne zaman görülecek oyun?
  • rezil bir pc portu geliyor,980ti'da 30un altına düşüyormuş,oyunun pc sürümünü inceleme yapan yerlere göndermemelerinden belli.hayır gerçekten şaka gibi,yani bu microsoft çok basit hatalar yapıyor bu oyun taaaa 2013de duyuruldu bu nasıl bir rezilliktir???

oyunun menüsünde quit seçeneğini koymayı bile unutmuşlar bu ne böyle??

neogafdaki microsoft hater larını sevindirdiler yine

• Xone oyunlarını Win10'a çıkarma ayağına insanları bu işletim sistemine çekmeye çalıştılar. Fakat bilerek ve isteyerek dandik optimizasyonla çıkarıyorlar oyunları. Önce Gow şimdi de bu.

Burada amaç belli. "Xbox'ınız varsa oyunu oynarsınız. Yoksa da Pc'de oynarsınız ama Pc'de oynamak tam bir eziyet. Ee gülü seven dikenine katlanır xD" diyor Microsoft. Akıllarınca donanım da sattıracaklar bu şekilde. Saçma sapan bir politika içerisindeler yani.

Şu anki resme baktığımda görüyorum ki bu oyunlara hayatta para verilmez, en azından ben vermem.
  • ben anlamadım ya bu oyun şimdi windows mağazaya gelmeyecekmi xbox versiyonunumu almamız lazım oynamak için ?
  • Yazılım ve donanım sattırarak para kazanma hırsı oyunculuğu öldürdü. Ben bu yeni nesil oyunların sırf ekran kartı işlemci işletim sistemi gibi şeyleri sattırmak için ona göre tasarlandığını düşünüyorum.

Oyunlarda hiç olmaması gerekirken hatalı portlar ve kart zorlayıcı abuk sabuk hatalar yapıyorlar.

Gtx980 ile 30 fps nedir arkadaş ya.

• Bu microsoft tek bir şeyi düzgün yapsa çok şaşıracağım. Elini attığını kurutuyor karaktersizler.

• 980ti'de 30 fps nedir arkadaş. İyicene cıvıttılar

• Batman arkham knight portculari yapmis desenize

• Koskoca yazılım devinin yaptıklarına bak! Beceriksizler...
  • Olayı geniş açıdan ele alalım, Xbox iyi satmadı. Rise Of The Tomb Raider gene konsolda az sattı, acelece üç beş kuruşda pcden gelsin diyerek çıkış yaptı, ve beklenenden iyi sattı (Xbox'a göre daha çok satmış olabilir)

Bunu gören Remedy ve Microsoft, QB çıkışına üç iki ay kala Denuvo'yada güvenerek bu oyunuda çıkardılar Win 10 için.

Ama tabii ne optimize için nede detaylı port için vakit yoktu.
  • Arkadaslar vakit zaman imkan filan hikaye. Oyun xbox da akiyormus. Xone in zaten son demleri bi kiyak yapmislar.

• Su oyunlar Steam'e gelmeden almam, yorumlara bakilirsa optimizasyon Batman Arkham Knight gibi rezalet, millet parasiyla rezil olacak. Microsoft magazayi bilmiyorum ama Steam'de en azindan iade secenegi var, bunun yaninda oturmus bir sistem, bu sistem de Games for Windows Live gibi patlayacak gibi bu sekilde devam ederse ilerde.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.