Şimdi Ara

QP Bilişim | Dünya markalarının Türk oyuncularla buluşma noktası! (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
87
Cevap
4
Favori
13.373
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam peki qp sitesinde 2 farklı model var birinde rapidfire yazıyor o pahalı farkı ne onların ? İkiside k70 mk.2
  • mehmetfatihakgun kullanıcısına yanıt
    MK.2 Rapidfire modelinde Cherry MX Speed switchler bulunuyor. Diğer modelde Cherry MX Red Switch bulunmakta.
  • QP Bilişim kullanıcısına yanıt
    Farkı nedir?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Cherry MX Red algılama mesafesi 2mm, tuş basım mesafesi 4mm
    Cherry MX Speed algılama mesafesi 1.2mm, tuş basım mesafesi 3.4mm

Bunun dışında fark yok aralarında ses ve basım hissi olarak.

Cherry kendi sitesinden daha detaylı inceleyebilirsiniz isterseniz.
    https://www.cherrymx.de/en/mx-original/mx-speed-silver.html
    https://www.cherrymx.de/en/mx-original/mx-red.html

• Razerin Tartarus v2 veya Orbweaver klavyeleri stoklarınıza ne zaman girer?dün vardı sanırım bugun kalmamış
  • Merhaba, bu ay içerisin bekliyoruz stoklarımıza girmesini. Buradan bilgi verelim geldiğinde
    Hocam
    Cherry MX RED de kırmızı switch var yazı yazmak kolay oluyr.
    Cherry Mx Rapidfire de daha hızlı switch var ve yazı yazarken hata yapma ihtimali daha yüksek o yüzden ben Cherry RED aldım.
  • TulparHAN kullanıcısına yanıt
    Oyuna yönelik alacağım o yüzden rapidfire daha avantajlı geldi?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Ben rapidfire kullandım parmağının ucu deyse aktif oluyor o kadar hızlı klavye problem yaratmıyorsa alabilirsin.
    ben hızlı yazarım oyun falan oynarım ama parmak deymesi ile klavye aktif oluyor çok hassas bir klavye bilginiz olsun...
  • Beyler geçen hafta Corsair K70 MK2 geldi 1 haftadır kullanıyorum tek problem Print Screen Tuşu arada bir çıkıyor takıyorum ama elimle çektiğimde hemencecik çıkıyor diğer tuşlar çıkmıyor başka bir problem yok. Ürün sıfır kutuluydu açılmamış gibiydi ama garantisi 1-2 ay önce başlamış endeks sitesinden kontrol ettim.
  • TulparHAN kullanıcısına yanıt
    Merhaba,
    Tüm ürünlerimiz sıfırdır, Endeks sisteminde gördüğünüz tarih bizim onlardan alış tarihimizdir. Ürünün garantisi bizim size kesmiş olduğumuz yani sizin bizden alış tarihinizden itibaren 2 yıldır.
    İyi günlerde kullanmanızı dileriz.
  • QP Bilişim kullanıcısına yanıt
    Bence şuna problem yok güzel kullanıyorum

Belirttiğim gibi tek sıkıntı print sürene tuşu çıkıyor ama diğer tuşlar çıkmıyor problem ne olabilir

İlginizden dolayı teşekkür ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nzxt kasalari ne zaman gelir? H200 kasa bulamiyorum hiçbir yerde.

• Klavye çok kullanışlı duruyor deneyen varmı acaba?
  • Şu zaamanda ki Fuara gelicek misiniz ? Umarım gelmezsiniz ve bu firmayı kesinlikle önermiyorum...
    O kadar mesaj yazdım bir tane cevap dönmediler.Zaten DH'den pek bir müşteri bulamazsınız ölü fiyatlard dışında...DH'li araştırır alır.
  • Merhaba,
    Linkteki ürün stoklara girecek mi ? Tahminen ne kadar sürede gelir. Bilgi verebilir misiniz ?
    https://www.qpbilisim.com.tr/corsair-hydro-h100i-rgb-platinum-240mm-sivi-sogutma-sistemi
  • 2200g li sisteme kim 4k verir biraz mantıklı sistem toplayın

• Bazı olumsuz yorumları görünce çok şaşırdım.
    4-5 kez alışveriş yaptım.
    Hiç üzülmedim ve çok memnun kaldım.

Telefon ile aradığınızda numarayı görerek isminizle hitap edebilmeleri bile çok mutlu edici.

QPBilişim
  • Technical.assistance kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

QP Nova R3 2200G / 8 GB / 1TB + 120GB SSD / GTX 1050 Ti isimli sistemimizde kullanılan parçaların kısa özetle teknik özellikleri ;

- Anakart olarak B450 yonga set kullanılmıştır. Anakartın OC işlem desteklemesinden dolayı 2200G İşlemci, 3.9GHz frekans ayarına çok rahatlıkla OC yapılabilir.
    - işletim sisteminin daha hızlı açılıp işlemleri en kısa sürede yapabilmesi için ekstra 120GB SSD kullanılmıştır.
    - Ekran kartı MSI GTX 1050 Ti GAMING X modeli kullanılmıştır. Söz konusu kartın diğer 1050 Ti modellerden en büyük farkları;
    *Clock hızı diğer 1050 Ti modellere nazaren daha yüksektir 1493 MHz Clock hızına kadar ulaşmaktadır.
    *RAM hızları 7108 MHz (OC Mode) ulaşmaktadır.
    *TWIN FROZR VI çift fan termal tasarım sayesinde 50 derece sıcaklığa ulaşmadan fanlar devreye girmiyor böylelikle daha sessiz çalışmaktadır.

Söz konusu bu özelliklerdeki ürünleri birleştirince 4000+ TL üzeri fiyat çıkması çok normal. Yorumunuz için teşekkür eder iyi günler dileriz.

• MuradinBronzeBeard kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Corsair Türkiye satış ekibinin verdiği bilgi şubat ortası gibi stoklara geleceği yönde. Ürün stoklarımıza geldiği zaman sitemizde satışa sunulacaktır.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.