Şimdi Ara

QP Bilişim | Dünya markalarının Türk oyuncularla buluşma noktası! (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
87
Cevap
4
Favori
13.374
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • corsair 500d rbg bir indirim yapında alalım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gopgop -- 3 Şubat 2019; 10:21:9 >
  • Kesinlik ile önermiyorum...Eleştiriye bile açık değiller...10 defadır mesaj atıyorum cevap yok.
  • Yaklaşık 25 gün kadar Hue+ fan kit garantiye ürün gönderdim. Nzxt ürünlerine Endeks Bilişim bakıyormuş artık bayi değişmiş. 3 defa aradım firmaya gönderdik bir cevap gelmedi diye bekliyorum. Ürün hakkında da bir bilgide yok sadece firmaya gönderdiklerini söylüyorlar. 16 günden beri Endeks Bilişim de ürünler,sanki anakart ekran kartı hdd ürünleri olsa tamam bekliyeyim sonuçta fan ya yenisini verecekler yada para iadesi olur bu kadar beklemek çok mantıksız. 25 gün önce tayvana gskill rem gönderdim sorunsuz 25 günde yenisi ile değişim olup bana tekrardan geri geldi. Ben kendi ülkemdeki ürünümün akibetini öğrenemiyorum bırakın garanti durumunu. Yani benden bi - puan aldı.hoş elimde nxzt x62 ve k70 rgb klavyesi var QP den aldım
  • Kendi sitelerinde ve Hepsiburada'daki dükkanlarında verdikleri fiyatlar farklı. Bir gafletle Hepsiburada'daki sitelerinden "Corsair K68 RGB Cherry MX Red Türkçe Mekanik Oyuncu Klavyesi" sipariş ettim; 578 TL. Akşam bir baktım kendi sitelerinde aynı ürün 499 TL. İade edeceğim.
  • corsair sf600 fiyatı, sf450’ye göre çok uçuk. güzel bir indirim yapın da sf600 alalım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu akşam bu firmanın sitesinden gigabyte G32QC 31.5" monitör sipariş verdim hesaptan para çekilmiş ama siparişlerimde ürün görünmüyor. bankayı aradım para hesaplarına geçmiş umarım hemen çözülür. firma hareketleri güncellenecektir.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.