Şimdi Ara

Qore Şubat 2009 sayısını alana PS1 oyunu Syphon Filter hediye!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
947
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Evet arkadaşlar, bu ayki Qore'u satın alan ya da yıllık abone olanlara PSN'deki fiyatı 5.99$ olan PS1 oyunu Syphon Filter hediye. Qore'un tek sayısının 2.99$ olduğunu da belirteyim. Oyunun metacritic notu 90/100, ekşi sözlük'te de gayet olumlu yorumlar var hakkında. Eğer PSP'niz de varsa PSP'nize aktarıp onda da oynayabiliyorsunuz oyunu. Güzel bir fırsat bana göre...

Not: Qore sadece US PSN'de var.

• Saol dostum, evde PS1 duruyo valla hala, alıp bi deneyim bari..
  • Oyunu ps3'te ve psp'de oynuyoruz galiba,değil mi?Birde şu Qore nedir?Store da gördüm ama almadım.
  • syphon filter zamanının en iyi oyunlarındandı bence..
  • Online bir dergidir. US psnde bulunur.
  • Oyunu PS3'de oynuyorsunuz tabii ki, PSP'de de oynayabilirsiniz eğer elinizde varsa.

Qore interaktif bir dergi US PSN'e özel. Aylık olarak yayınlanıyor ve güncel oyunlar hakkında ropörtajlar, videolar, görseller içeriyor. Yine içerdiği ayda çıkacak bluray filmler ve PS3 oyunlarını ve çıkış tarihlerini tanıtan bir kısmı ve Qore'a özel içeriği PSN'den indirebileceğiniz download kısmı var içerisinde. Hatta bazen Qore alanlara özel demolar gelebiliyor. Bu arada Annual subscription denen yıllık üyeliği alırsanız ayrıca 10$'lık Calling All Cars oyunu hediye ve multisi acayip keyifli bir oyun, onu da tavsiye ederim. Yıllık üyelik 25$, toplum alım 10 küsür dolar daha ucuza geliyor yani.

quote:

Orjinalden alıntı: burakyilmaz

Oyunu ps3'te ve psp'de oynuyoruz galiba,değil mi?Birde şu Qore nedir?Store da gördüm ama almadım.

• voucher code nerde arkadaslar qore9 u satın aldım ama mail adresine gelen giden bişey yok syphon filter ile ilgili
  • ne zaman aldın bilmiyorum ama bende senelik üyelik var ve bugün geldi kod. biraz daha sabredersen eminim gelecektir, ayrıca spam klasörünü kontrol etmeyi de unutma

quote:

Orjinalden alıntı: LesEnfantsTerribles

voucher code nerde arkadaslar qore9 u satın aldım ama mail adresine gelen giden bişey yok syphon filter ile ilgili
  • quote:

Orjinalden alıntı: eto82

ne zaman aldın bilmiyorum ama bende senelik üyelik var ve bugün geldi kod. biraz daha sabredersen eminim gelecektir, ayrıca spam klasörünü kontrol etmeyi de unutma

quote:

voucher code nerde arkadaslar qore9 u satın aldım ama mail adresine gelen giden bişey yok syphon filter ile ilgili

1saatten fazla oldu satın alalı... spamlarada baktım gelen giden yok

• 1 saat mi? Biraz sabır yahu, ben 2 haftadır bekliyorum belki, sanırım yeni dağıtmaya başladılar, gelecektir en kısa sürede, biraz sabır...

quote:

quote:

Orjinalden alıntı: eto82

ne zaman aldın bilmiyorum ama bende senelik üyelik var ve bugün geldi kod. biraz daha sabredersen eminim gelecektir, ayrıca spam klasörünü kontrol etmeyi de unutma

quote:

1saatten fazla oldu satın alalı... spamlarada baktım gelen giden yok

• hee bende hemeen gelir sanıyordum
  • ne oyundu bea :)
    hastası olmuştum zamanında
    2.si de fena değildi ama ilkinin yerini tutmadı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 12henry14 -- 20 Şubat 2009; 0:45:48 >
  • 3 oyunda süperdi ondan sonra bozdular seriyi
  • aa bu voucher hala gelmedi kafayı yicem
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.