Şimdi Ara

| Qnoops | - Metro Exodus %100 Türkçe Yama - | The Two Colonels & Sam's Story DLC'leri Dahil | (54. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.114
Cevap
55
Favori
215.275
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
400 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5253545556
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kardeşim ellerine sağlık. Türkçe Yamayı yaparak bizlere zaman ayırdığın için ne kadar teşekkür etsek azdır.  

• Epic Games üzerinden indirdiğim Metro Exodus' a uyumludur. Emeği geçen tüm arkadaşların eline ve emeğine sağlık.

• Metro Exodus Enhanced Edition ile uyumlu değil sanırım.? Denediğim de doğru klasoru ve yolu gösterdiğim halde metroexodus.exe dosyası bulunamıyor diyor. ki klasorun içinde aynı isim ve uzantı ile var. denediğim Codex versiyonudur.

• Yama Enhanced Edition ile uyumlu değil. Qnoops 1 senedir ortalarda yok. Yamanın Enhanced Edition ile uyumlu hala kim getirir bilinmez.Yamayı yeni sürümle uyumlu hale getirecek babayiğit çıkarsa oynarız bakalım.

• Vallahi enhanced edition bayağı iyi. Dlss sorunu, optimizasyon, bekleme süreleri bayağı düşmüş oyun müthiş toparlamış. Anonymous çeviriye sordum 1 ay diyorlar oyunun dosyalamasına bağlıymış. Bekleyeceğiz gibi bayağı.

• Metro Exodus - Enhanced Edition geçerli değil sanırım. Klasörü görmüyor yüklerken.

• -Prometheus- kullanıcısına yanıt

Çeviriyi yapan arkadaş vefat etti diye biliyorum dostum.

• gokhancakmakq G kullanıcısına yanıt

Aynen bende de aynı sorun var çözümü nedir acaba ?

• quote:

Orijinalden alıntı: ArmorQuest

bedava ya bunların yamayı cıkaracagı falan yok kardeşim...

• quote:

Orijinalden alıntı: MrCaat

Çeviriyi yapan arkadaş vefat etti diye biliyorum dostum.

Nasıl vefat etti ya? Benim bildiğim bıraktı çeviri işlerini.

• Hocam sitede sıkıntı var galiba daha önce indirmiş olan biri tekrar yükleyebil mi ?

• yamayı kullanmak için gold edition mu edinmeliyim oyunu yoksa enhanced edition mu yoksa ikisindede sorunsuz çalışır mı ?

• Site patlamış yamayı nereden bulabiliriz

• Merhaba arkadaşlar. Qnoops'un sitesinde bulunan linki buraya ekliyorum. Siteye erişemeyip arayanlar için faydalı olacaktır.

https://www.mediafire.com/file/q9k8jgducgtqlga/Tum-DLCler-MetroExodusTurkceYamaQnoopsV3-0.zip/file

• Linkin süresi geçmiş.Yenilemeniz mümkünmü acaba?

• Umarım yama Epic'teki Gold Edition sürümüyle de uyumludur.

Metro 2033, Last Light ve Exodus olarak peş peşe üçleme yapmayı düşünüyorum. Tabi oyunlar Epic hesabında.

• BlackLead kullanıcısına yanıt

Bu konuda bir netlik oluştu mu? Çok severek kullanırdım yamalarını. Doğru değildir umarım.

• 
Sayfa: önceki 5253545556
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.