Şimdi Ara

| Qnoops | - Metro Exodus %100 Türkçe Yama - | The Two Colonels & Sam's Story DLC'leri Dahil | (53. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.114
Cevap
55
Favori
215.262
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
400 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5152535455
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • @Qnoops elinize emeğinize sağlık, teşekkür ederiz.
  • Emeğine sağlık dostum. Neslin tükeniyor kendine iyi bak :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • teşekkürler. ellerine sağlık
  • Hocam Merhaba selamlar R3 için yama çalışması yapacak mısınız acaba ? Ona göre oyunu oynamayıp onlinesinde takılacağım da :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JRache -- 31 Mart 2020; 12:47:17 >
  • qnoops bey re3 yaması çıkaracakmısınız?
  • ya kardeşim sen nasıl kral bir adamsın ya gerçekten ayakta alkışlanacak insansın dünya zaten senin gibi iyi niiyetli daha nice insanlardan ayakta azda olsa sokak hayvanlarını düşünmen herşeyin para olmadığını söylemememen yemin ediyorum çok asil bir hareket ALLAH senden razı olsun
  • Oyuna tekrar başlıyorum DLC'ler ve senin Türkçe yamanla birlikte. Ne kadar teşekkür etsek az. Eline emeğine sağlık Qnoops. Yamayı MediaFire'a yükleyip, bizi saçma sapan reklamlarla uğraştırmadığın için de ayriyetten teşekkür ederiz.
  • Emeğinize sağlık.
  • emeğine sağlık dostum ellerin kolların dert görmesin
  • Ellerinize, emeğinize sağlık. Sizin gibi güzel insanların sayısının artması dileğiyle.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu forumda takdir ettiğim insanlardan birisiniz hocam umarım yolunuz bahtınız açık olur.
  • Elinize kolunuza sağlık hocam :)
  • Öncelikle yaptığın işi takdir ediyorum ben indirdim kuruyorum ama en sonda dil dosyaları yedekleniyor ve yama kuruluyorda 2 saattir kaldı normal mi yoksa bende mi bir sıkıntı var

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ellerine sağlık hocam, yamayı sorunsuz bir şekilde kullanıyorum | Qnoops | - Metro Exodus %100 Türkçe Yama - | The Two Colonels & Sam's Story DLC'leri Dahil | 

| Qnoops | - Metro Exodus %100 Türkçe Yama - | The Two Colonels & Sam's Story DLC'leri Dahil |
  • quote:

Orijinalden alıntı: Leona Heidern

Ellerine sağlık hocam, yamayı sorunsuz bir şekilde kullanıyorum  

Çeviriyi yapan arkadaş vefat etti diye biliyorum. Güzel emekler ve hatıralar bıraktı bizlere.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JRache -- 17 Şubat 2021; 10:44:48 >

• quote:

Orijinalden alıntı: JRache

Çeviriyi yapan arkadaş vefat etti diye biliyorum. Güzel emekler ve hatıralar bıraktı bizlere.

Alıntıları Göster

Hocam bende şimdi senden öğrendim ve çok üzüldüm.Allah rahmet eylesin, gerçekten çok kaliteli ve güzel yamaları vardı.Allah ailesine ve sevdiklerinede sabır versin çok zor bir durum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Leona Heidern

Hocam bende şimdi senden öğrendim ve çok üzüldüm.Allah rahmet eylesin, gerçekten çok kaliteli ve güzel yamaları vardı.Allah ailesine ve sevdiklerinede sabır versin çok zor bir durum.

Alıntıları Göster

AMİN hocam AMİN.

• Açıkçası linç yiyeceğimi düşünüyorum ama yine de bu mesele hakkında yazayım buraya.
    Bir kaç ay önce öldüğü söylentileri çıkınca Steam hesabını bulup arkadaşlık isteği attım, Kabul edilmedi ama aynı isimli görünen bir hesap bana arkadaşlık isteği gönderdi. Kullanıcı adı ben kabul edene kadar Qnoobs yazıyordu fakat kabul edince SalsavoxCS olarak gözüktü. Ben de fırsat bu fırsat diye düşünüp bu söylentileri onun profiline yorum olarak yazdım ve bir kaç gün bekledim. Sonrasında bana mesaj olarak Qnoobs'un çok yakın bir arkadaşı olduğunu, Bir kaç aydır görüşmediklerini ve Qnoobs'un böyle bir şey yapmayacağını çok iyi bildiğini söyledi. Bir de her forumdan şuradan buradan uzaklaşan arkadaşları öldü sanmayın lütfen demişti.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Microphone Not Found M kullanıcısına yanıt

Bazı çevirmen arkadaşlar da kendisinin vefat ettiğini söylemişti. Buna dayanarak dan bu şekilde biliyor ve bu şekilde söylüyorum. Kendisi forumu aktif şekilde kullanmasa da çevresine çok duyarlı bir insandı böyle söylentileri kulak arkası yapacak birisi değildi. Kendisinden neredeyse 1 seneye yakındır haber alınamıyor. Bu kadar gürültüye de ses çıkarırdı bence ama her zaman dediğim gibi umarım kendisi şuan hala hayattadır ve bir yerler de gülerek mutlu mesut yaşıyordur buna inanmayı çok isterim.

• 
Sayfa: önceki 5152535455
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.