Şimdi Ara

| Qnoops | - Call Of Cthulhu %100 Türkçe Yama (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
155
Cevap
10
Favori
25.768
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
47 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oyuna gelen yeni güncelleme sonrası yama artık çalışmıyor.
  • UberkS kullanıcısına yanıt
    ‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Qnoops -- 26 Şubat 2020; 7:45:34 >
  • verilen emek için teşekkğrler ,elinize sağlık
  • Türkçe yamayı yapan arkadaşın eline koluna sağlık. 2 saat oynadım oyun mükemmel gidiyor. Kesinlikle oynanması gereken oyunlardan birisi Türkçe yama ile zevk kat kat artıyor.
  • kardeş emeğine sağlık. Güzel olmuş
  • Exeyi çalıştırdığımda unable to execute file in the temporary directory. setup aborted şeklinde bir hata alıyorum, çözümünü bilen var mıdır acaba?

Edit:https://www.youtube.com/watch?v=XcSRuwVz990 işe yaradı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Payne7 -- 9 Mayıs 2019; 17:48:14 >
  • Bu yama ile 2 günde bitirdim oyunu. Ellerinize sağlık. Oyun bence kendi sınıfında bir başyapıt ve bunu keyifle Türkçe oynamak ayrı bir keyif idi.
    Oyun bitmesin diye elimden geleni yaptım. Ne kadar gezilecek mekan varsa hepsi dolaştım.
    Dan brown' ın "da vinci'nin şifresi" kitabını okurken aldığım keyfin bire bir aynısıydı. Herkese tavsiye ederim.
    Bu oyun kesinlikle oynanmalı.
  • sanırım ben bunun çok eski bir versiyonunu oynamıştım.
  • Qnoops hocam içimden geldiği için söylüyorum aşırı kaliteli çevirileriniz ve emekleriniz için size 20 tl bağışta bulunmak istiyorum. IBAN numaranızı buradan veya özelden verirseniz göndermek istiyorum çünkü bunu sonuna kadar hak ediyorsunuz gerçekten.
  • obasar84 O kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim bağış kabul etmiyorum, düşünmeniz yeter
  • Yamayı görür görmez edindim oyunu, Qnoops hocamız gerek kalite olsun , gerek hız olsun ve yama çıktıktan sonra hataların çok hızlı bir şekilde giderilip yeni versiyon çıkarması olsun takdire şayan. Bütün emekleriniz için çok teşekkür ederim.
  • Eline koluna sağlık yiğidim. Başarılarının devamını dilerim :)
  • Oyunu bitirdim. Gayet keyifli ve sürükleyiciydi. Hikaye ve rol yapma tabanlı olduğu için Türkçe yamasız oynanmayacak bir oyun (benim gibi İngilizce sini çözemeyen arkadaşlar için). Bu vesile ile Qnoops üstada emeği için teşekkürler. Bir yama da daha hünerini konuşturmuş. İyi ki varsın...
  • Yamayı kurdum ama Türkçe olmadı maalesef bilgisi olan var mı ? Bu arada yamayı masaüstünde bir klasöre kurdum daha sonra kopyala yapıştır yapacaktım ama cya/content/paks klasörü boş. Yani setup sorunlu olabilir mi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Erkan Oğur

Yamayı kurdum ama Türkçe olmadı maalesef bilgisi olan var mı ? Bu arada yamayı masaüstünde bir klasöre kurdum daha sonra kopyala yapıştır yapacaktım ama cya/content/paks klasörü boş. Yani setup sorunlu olabilir mi ?

Oyuna güncelleme gelmedi bildiğim kadarı ile. 15 gün önce oynadım. Konumunu seçerek yüklemeyü denedinizmi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • teşekkürler

• freeman1930 kullanıcısına yanıt

Evet ilk onu denedim zaten ama olmadı. Sonra masaüstüne kurup atmaya çalıştım ve dediğim gibi paks klasörü boş görünüyor. İzinlerle alakalı bir durumdur diye yönetici olarak çalıştırdım olmadı, antivirüs programını kapadım gene olmadı. Bu arada yamayı kur seçeneğine tıkladıktan sonra program uyarı falanda vermiyor veya yama yüklenmiştir gibi bir bilgide vermiyor direk kendini kapatıyor ve görev yöneticisinden baktığımda arka planda ''windows command processor'' açık kalıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Erkan Oğur -- 2 Aralık 2020; 12:4:7 >
  • Oyun 2018 den de önce çıkmamış mıydı yanlış mı hatırlıyorum? Sanki 2006-2008 yılları arasında çıktı diye hatırlıyorum. Bu remastered falan mı?

Çünkü yıllar önce oynadım bunu hatırladığım bir cümle de var hatta yaşlı bir adam ve sesi : '' Kill hiiııimm'' :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ismailytk -- 2 Aralık 2020; 12:13:12 >
  • ismailytk İ kullanıcısına yanıt

Bu oyun 2018 oyunu. Senin bahsettiğin oyun ''Call of Cthulhu: Dark Corners of the Earth'' bu herhalde. Bu oyun o oyun değil.

• Evet şimdi hatırladım... O oyun Call of Cthulhu: Dark Corners of the Earth' di...

Teşekkürler bilgi için arkadaşım...

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.