Şimdi Ara

QCY Kullanıcıları Kulübü (32. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.279
Cevap
54
Favori
182.988
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • merhaba arkadaşlar, QCY T1 PRO mu QCY T2C mi almalıyım, önceliğim ses kalitesi
  • Ben de ikisi arasında kalıp t1 pro aldım. Sesi gayet iyi, tek sıkıntısı sesi ayarlarken bağlantının anlık kopması. ios ve android ile denedim sürekli olarak kopmalar oluyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: LynXMaSTeR

Ben de ikisi arasında kalıp t1 pro aldım. Sesi gayet iyi, tek sıkıntısı sesi ayarlarken bağlantının anlık kopması. ios ve android ile denedim sürekli olarak kopmalar oluyor.
    Bende bir türlü karar veremedim bu kopmalar varsa sıkıntı. Bütün yorumlar bu yönde. Çok rahatsız ediyormu. Kulağınıza rahat oturuyormu. Keşke bunu almasaydim dediğiniz oldumu.

• quote:

Orijinalden alıntı: Malibu21

Bende bir türlü karar veremedim bu kopmalar varsa sıkıntı. Bütün yorumlar bu yönde. Çok rahatsız ediyormu. Kulağınıza rahat oturuyormu. Keşke bunu almasaydim dediğiniz oldumu.

Alıntıları Göster
    kopma haricinde memnunum. kulağıma tam oturdu, ancak herkesin kulak yapısı farklı, size nasıl olur bilemem.
    ses kalitesi iyi, bası, tizi hissediyorsunuz. dış ses almıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: LynXMaSTeR

kopma haricinde memnunum. kulağıma tam oturdu, ancak herkesin kulak yapısı farklı, size nasıl olur bilemem.
    ses kalitesi iyi, bası, tizi hissediyorsunuz. dış ses almıyor.

Alıntıları Göster
    Teşekkür ederim Amazon tr den Qcy T1 Pro siparişi verdim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Malibu21 -- 2 Aralık 2019; 16:50:4 >
  • Arkadaşlar Merhaba,

Satın aldığım QCY T5 dün ulaştı, fakat kulaklığın sesi bana az geldi, arttırmanın bi yolu var mıdır ?
  • sinanx kullanıcısına yanıt
    Merhaba, dün akşam benim de elime qcy T5 ulaştı . Evde ki iki telefon ile denedim.
    hanımda Samsung Galaxy note fan edition var , o telefon qcy T5 olarak gördü Bluetooth da , sorunsuz bağlandı ses kalitesi ve yüksekliği de gayet tatminkar.
    Ama benim telefon qcy T5_L olarak gördü benim telefonda ses yüksekliği diğer telefona bağlı iken gelen sesin %70 i falan ancak qcy T5-R olarak bağlayınca ses yükseldi. Bluetooth ayarlarından aac yi aktif edince ses kalitesi biraz artıyor

• Bayağı denedim aslında ama benim telefon a qcy T5 diye gösteremedim illa sağ veya sol olarak gördü.
    Benim telefon Xiaomi Mı note 3

• 29 Kasım'da aliexpressten official hesaptan kulaklık alıp, kulaklığı kargoya verilmeyen var mı?

• bizim çocukların yaptığı kutu açılış videosu https://www.youtube.com/watch?v=O9FoEMy_s_A&feature=youtu.be
    qcy t5
  • Benimde hala kargoya verilmedi.

• Q29 Model bluetooth kulaklığım samsung ve eski iphone ile eşleşiyor ama Huawei p30 marka telefonumda bluetooth aramalarında gözükmüyor. Başka bir p20 de de gözükmüyor. Nasıl kullanabilirim ?
  • kadtas kullanıcısına yanıt
    İnternette resetle ne videolar falan var bı onları dene
    https://www.youtube.com/watch?v=R07Xh0f8muo&feature=youtu.be
    Böyle bir video var
    Bı de bunu dene
    https://hamdicatal.com/genel/qcy-kulaklik-eslestirme-sorunu-cozumu/
    Bende de qcy T5 olarak ya L diye görüyor ya da R diye
    L olarak tanirsa son sesi az çıkıyor 😁

• quote:

Orijinalden alıntı: dr_mrh

İnternette resetle ne videolar falan var bı onları dene
    https://www.youtube.com/watch?v=R07Xh0f8muo&feature=youtu.be
    Böyle bir video var
    Bı de bunu dene
    https://hamdicatal.com/genel/qcy-kulaklik-eslestirme-sorunu-cozumu/
    Bende de qcy T5 olarak ya L diye görüyor ya da R diye
    L olarak tanirsa son sesi az çıkıyor 😁
    Eşleşme olayı oluyor hocam sorun yok, hatta samsung marka farklı bir telefondan 2sinde de ses alabiliyorum sorun yok. Ama p30 ve diger p20 telefon hiç bir şekilde görmüyor bunları çözemedım neden..

• Pubg ve müzik için hangi modelini önerirsiniz 250tl'ye çıkabilirim en fazla. Type c sarj girişi var mı ayrıca?

• qcy t1c pro aldim sarjindan seside fena değil can sıkıntısı kabı cebimde çiziliyor.

• Pubg için qcy T5 olabilir, kulaklığa 2 3 defa basunca oyun moduna geçiyor gecikme azalıyor bayağı . Ama müzik için biraz daha iyi bir model vardı, blitzwolf fe7 nin ses kalitesi daha iyi diyordu
    Ben tam kablosuz Bluetooth kulaklık incelemeleri için Enes Özen in YouTube kanalını takip ediyorum. Qcy T5 i de onun videolar da görüp aldım.
    https://www.youtube.com/watch?v=fE9PDs-QyDE&feature=youtu.be

• Ben t5 yeni versiyonu aldım 255 tlye, Pztsi gelir elime yorum yaparım müzikalitesi hakkında.

edit:
    Kulaklık geldi, müzik performansı iyi bence 7/10.
    Ses dengesi doğal (tiz-mid-bas geri planda kalmıyor, baskın olan da yok)
    Baslar düz kalıyor, biraz daha canlı olmasını isterdim.
    Soft bir ses sahnesi var uzun süreli kullanım için iyi ancak kişisel tercihim bir tık parlak verse daha da iyi olurmuş.

konuşma konusunda: ses şiddeti iyi ancak bir tık boğuk geliyor sessiz ortamda iyi ancak, sesli ortamlarda iletişimde sorun oluyor.
    karşıda konuşan kişinin sesi de az geliyor.

edit2:
    kulaklıkta ergonomi sorunu var, bir süre sonra düşecek gibi oluyor
    3 boy silikon uçla da denedim, durum aynı, en iyi en küçük boy silikon uyum sağladı

sonuç olarak bu kulaklığı tavsiye etmiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sunshines35 -- 17 Aralık 2019; 11:52:49 >
  • sunshines35 kullanıcısına yanıt
    iyi günler hangi siteden aldınız acaba T5 ve nekadar sürede elinize ulaştı
  • y.C.g kullanıcısına yanıt
    n11 deltabilgisayar perşembe akşamı sipariş verdim, pazartesi sabahı elime ulaştı.
  • 
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.