Şimdi Ara

QCY Kullanıcıları Kulübü (30. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
1.278
Cevap
54
Favori
183.057
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Telefona bağlandı.
    Akşam eve geldim bilgisayara da bağlayım dedim bilgisayar kulaklığı görmedi. Görmeyince bağlanamadım.

Her iki kulaklığa da 40 saniye basılı tuttum resetleyim falan dedim. Yine de görmedi bilgisayar.
    Driver güncellemesi vs yaptım yine görmedi.

Nasıl çözebilirim bu sorunu? Sizler tek bir cihazda mı kullanıyorsunuz? Çift cihaz kullananlar?
  • Merhaba. t1 pro almıştım pc ile kullanırken seste kesintiler olması sebebiyle iadeye yolladım satıcı üründe sorun olmadığını iletip geri yolluyor ürünü. Yine aynı sorun olursa t2c ile değişim yapabileceğini belirtti.

T1 pro ve t2cyi kıyaslarsak hangisini önerirsiniz ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vahit.lafci -- 11 Ekim 2019; 14:27:9 >
  • geçen hafta T2c kulaklık aldım.. ürünü samsung s10+ telime bagladıgımda ses seviyesi ve kalitesi gayet tatminkardı. ertesi gün kutusundan cıkarıp baglandıgımda ses seviyesinde azalma farkettim.. iphone , mp3 player vs başka cihazlara bagladım ses ilk aldıgım yukseklikteydi.. kulaklıkları resetleyip tekrar s10 a bagladıgımda düzeldi,ertesi gün yine kısık ses sorunu.. bu neden kaynaklanıyor olabilir çözemedim.. başka cihazlarda bu sorun yok ama s10+ a baglayıp saatlerce sorun yasamazken 1-2 gün sonra kısık sesle karşılaşıyorum.. bunu nasıl halledebilirim ?
  • tuffurchin T kullanıcısına yanıt
    Benim m1prolar da öyle. Arada farklı cihazlara bağlanınca ayar kaçıyor nedense. Bende de S10 var ama eski G5 telefonumda da benzeri oluyordu.

Seste azalmadan ziyade bozulma oluyor bende. Evvelki gece çok net güzel müzik dinlerken ertesi gün spora gittim taktım kulaklıkları sesteki o netlik gitmiş, yumuşak bass vuruşları yok olmuş boğuk bir ses vardı bass ağırlıklı. Telefona reset attım düzelmedi, kulaklığı açtım kapattım düzelmedi kablo olmadığı için reset atamadım. Eve geldim kulaklığa reset attım düzelmişti ses, eskisi gibi canlı ve netti basslar doyurucu şekilde çıkıyordu.

Benim sık başıma gelmiyor ama nadiren de olsa ara sıra sesteki berraklığın bozulduğunu hissetiğim oldu.

Hocam bir de benimkinde aptx desteği var. Bu t2c hani codec'i kullanıyor bakar mısınız ? Telefonda geliştirici seçeneklerini aktif ederseniz, kulaklığı taktığınızda oraya girince bluetooh sekmesinde kulaklığınız hangi codec 'i destekliyorsa o ayarlar otomatik olarak çıkıyor. Benimki APTX 16bit 48khz olarak gözüküyor. T2c yi merak ediyorum aptx mi AAC mi. ve yeni kulaklıklarında 24bit desteği var mı acaba :D

• Yazılımcı Online kullanıcısına yanıt
    hocam dediğiniz ayarlara baktım pek de anlamam ama durum bu ,ss paylaşıyorum.. kulaklıklar bağlıyken hepsini kurcaladım ses seviyesi değişmedi.. gittim ipade bagladım orda yüksek ses cıkıyor.. benimkinde bozulma yok sadece ses kısılıyor ne hikmetse birtek s10 + da.. telefondan sogudum
     QCY Kullanıcıları Kulübü

• Qcy t1 pro ürün satılık sıfırdan farksız sayılır çok uygun fiyata...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tuffurchin

hocam dediğiniz ayarlara baktım pek de anlamam ama durum bu ,ss paylaşıyorum.. kulaklıklar bağlıyken hepsini kurcaladım ses seviyesi değişmedi.. gittim ipade bagladım orda yüksek ses cıkıyor.. benimkinde bozulma yok sadece ses kısılıyor ne hikmetse birtek s10 + da.. telefondan sogudum
    hocam garantisi devam ediyorsa servise yollayın ya da değişim isteyin geri yollayın 14 günlük süre bitmediyse. Ama telefondan olacağını pek sanmıyorum ya. Başka kulaklık deneme şansınız var mı ?

• Yazılımcı Online kullanıcısına yanıt
    telefonla sony mdr xb950bt ile denedim hiçbir sorun yaşamadım.. kulaklıkları ,iphone da ipad de ve sony mp3 playerla denedim seste azalma yok.. sadece telefonumda bu sorunu yaşıyorum.. kulaklıkları resetlemeden de düzelmiyor.. s10 la qcy nin arası bozuk sanırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hakanizm

Bugün Qcy T2c geldi.

Telefona bağlandı.
    Akşam eve geldim bilgisayara da bağlayım dedim bilgisayar kulaklığı görmedi. Görmeyince bağlanamadım.

Her iki kulaklığa da 40 saniye basılı tuttum resetleyim falan dedim. Yine de görmedi bilgisayar.
    Driver güncellemesi vs yaptım yine görmedi.

Nasıl çözebilirim bu sorunu? Sizler tek bir cihazda mı kullanıyorsunuz? Çift cihaz kullananlar?
    Masaüstü bilgisayar kulaklığı gördü ve bağlandı. Daha önce bir çok denememde bilgisayar kulaklığı görememişti. Akşam da Notebook'ta deneyeceğim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hakanizm -- 15 Ekim 2019; 13:37:24 >
  • tuffurchin T kullanıcısına yanıt
    Merhaba. Siz ya da bilen biri varsa eğer bana qcy 19 Bluetooth kulaklığıma nasıl reset atabileceğimi söyleyebilir misiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • thypoons T kullanıcısına yanıt
    kulaklığı şarja takın şarj olmaya başlasın. 3 5 sn sonra play/pause tuşuna 10sn kadar basılı tutun. Işığı yanıp sönmeye başlayacak. Tekrar sabit yanınca reset atma bitmiş oluyor.
  • qcy t5 çıkmış alan var mı?
  • Darkeita kullanıcısına yanıt
    özellik olarak iyi gearbest de fiyatı da güzel fakat şu berbat tasarımdan ne zevk alıyorlar ben anlamış değişim. kulağından dışarı sarkan uzun siyah bir zımbırtı, mat yapın rengini bari bir de pırıl pırıl parlıyor plastiği. İnstagram hesaplarında satılan çakma iphone modelleri gibi.
  • ya sesi bana da çok kısık geliyor ürünün anlayamadım valla. bir çok kişi de şimdi sesin kısılması sorunu deyince iyice kıllandım valla...
  • hatta şimdi eşimin airpods kulaklığını taktım aralarında dağlar kadar fark var. kaliteye değinmiyorum ama sesin yükseklik ayarı da çok farklı...
  • QCY T3 nasıldır arkadaşlar önerir misiniz? iphone ile uyumlu çalışır mı? bütçe 250 tl civarı. bu tarz bir bluetooth kulaklık almak istiyorum. t2c tipindeki kulaklıklar hoşuma gitmiyor. t3, freebuds gibi kulaklık lazım. öneriniz varsa onu da alırım.
  • Darkeita kullanıcısına yanıt
    Bende merak ediyorum. Bass konusunda bir iyileşme var mıdır acaba

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar çok arada kaldım.Xiaomi red mi airdots mu yoksa qcy t2c mi alsam bilmiyorum.Sporda kullanmak istiyorum.Bass önemli yani.T2c daha bi güzel geldi ama sesi az diyorlar gerçekten yeterli düzeyde değil mi?Tavsiyelerinizi bekliyorum.

• Ben qcy t3 aldım müzik dinlerken ses çok az geliyor çözümü bilen varmi yoksa bu kulaklıklar bu şekilde mi?

• Exterminatee kullanıcısına yanıt
    Hocam kulaklık rahat mı ve iphone earpods ile karşılaştırabilir misiniz ses kalitesini?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.