Şimdi Ara

QCY Kullanıcıları Kulübü (21. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
1.278
Cevap
54
Favori
183.301
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yurt dışından sipariş verecekler bundan sonrası için daha dikkat etsin ve hesaplamalarını yeni kanuna göre yapsın.
    https://www.log.com.tr/yurtdisindan-alisveris-yapanlari-uzecek-gelisme/

Türkiye’de herkesi ilgilendiren bir gelişme daha yaşandı. Yurtdışından alışveriş yapanları üzecek vergi muafiyeti adımı atıldı. Biliyorsunuz yurtdışında yapılan alışverişlerde bedeli belirlenen limitin aldındaki ürünlerden vergi alınmıyordu. Son yıllarda sürekli olarak düşen bu limit, bugün itibariyle tamamen kaldırıldı. Daha açık olmak gerekirse bedeli 22 euroyu aşmayan ürünlere tanınan vergi muafiyeti kaldırıldı. Bu adım sonrasında posta ve kargo yoluyla gelen tüm gönderilere bedeli ne olursa olsun yüzde 18-20 oranında gümrük vergisi uygulanacağı belirtiliyor. Resmi olarak 15 gün sonra yürürlüğe girecek bu karar, elbette sık sık dışarıdan alışveriş yapanlar için kötü görünüyor. Yapılan açıklamaya göre bundan sonra Avrupa Birliği ülkelerinden getirtilen ürünlere yüzde 18 düzeyinde, diğer ülkelerden getirtilenlere yüzde 20 oranında gümrük vergisi uygulanacak.

• Alan konuyu unutuyor anlasilan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar q29 kullanan varsa bana eksilerini ve artılarını şöyleyebilir mi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • UP

• HeroBeBelalım H kullanıcısına yanıt
    Hocam youtubede bir kaç tane inceleme videosu var onları inceleyebilirsin. Ben ilkin qs1 şimdide qs2 kullanıyorum. Konuşmak için alıyosanız sessiz ortamlar harici iş görmez. Ama ıyun oynarken kulapıma takayım filan diyosanız işinizi görür. Baslar tizler bemdekilerden pek farklı değildir orta seviye ses veriyolar sesleri yüksekte değil ama iş görüyor.

• yahyademirci kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler vilgi verdiğiniz için

Hocam peki ikisi arasında ne gibi farklar var tam olarak ben de t2c sipariş verdim 2 3 güne elimde olur sanırım. T2c alarak iyi yapmışımdır umarım...

• İyi günler qcy m1 pro kulaklığım bozuldu ancak annem fatutasını ve kutusunu çöpe atmış e fatura ile garantiye yollayabilir miyim veya 2. Qcy m1 pro alsam onunla garantiye yollayabilir miyim?

• brkcnra09 B kullanıcısına yanıt
    E fatura işe yarayacaktır.
    En kötüsü oyle yapılacak. Ama gerek yok.

• burak23358 kullanıcısına yanıt
    Hocam klaklık sesi sanki bir tık daha yüksek t2c nin. en önemli farkı kutudaki batarya t2c de daha büyük ve kutu kapaklı. Ama t1c yi taşımak daha kolaydı daha küçük kutu ve kapaksızdı.

Anladım bence kapaklı olması kutusundayken kir toza karşı da koruma sağlayacağından bayağı avantajlı hem de bataryası daha büyük. Neyse bakalım Türkiye ye gelmiş benimki de en geç 2 güne elimde olur sanırım o zaman daha detaylı görürüm. Sağolasın hocam t2c sipariş ettiğim için yine rahatladım.

• T2c yi turkiyeden hangi siteden alabilirim tavsiyeniz var mi

• 20-30 doalr civarı ne önerirsiniz ? Xiaomi airdots,t1c vs. ? Gümrüğe girmez umarım alırsak.
  • exclbr kullanıcısına yanıt
    Hocam yeni kanunla vergi alıyorlar artık gümrüğe girmene gibi bir durum kalmadı artık artık muafiyet yok. Çöp bile alsan vergi var.

• quote:

Orijinalden alıntı: yahyademirci

Hocam yeni kanunla vergi alıyorlar artık gümrüğe girmene gibi bir durum kalmadı artık artık muafiyet yok. Çöp bile alsan vergi var.
    Amazondan veya Türkiye'den alacağız sanırım artık. Ne önerirsiniz 250 tlye falan çıkabilsek acaba ?
  • exclbr kullanıcısına yanıt
    Hocam t1c veya t2c güzel ama tr de kaç para bilmiyorum hiç bakmadım. Kulaklığı ne için kullanacağınızda önemli. Konuşma için istiyosanız şahsen bu tip kulaklıkları tavsiye etmem.

• selam arkadaslar muzık ıcın bu kulakalık alınırmı arkadaslar kablosuz olarak muzık ıcın daha iyi aletler önerilirmi
  • qcy m1 pro ile aranıza katılmak istiyorum arkadaşlar kullanlar yorum yazabilir mi bu modeli ?
  • Merhabalar,

Dün QCY T2C kulaklığım ulaştı.Beklerken JBL kulaklık aldığımdan 200TL ye vereceğim.

isteyen olursa pm ile ualabilir.
  • Telefon görüşmesi için bluetooth kulaklık alacağım arkadaşlar, almışken müzik de dinlensin diye bu tarz kulaklıklara baktım biraz.

T1 Pro, t1s ve t2s'ten iyi mi? Mikrofon ve telefon görüşmesi kalitesi hangisinde daha iyidir ve tatmin edecek kadar iyi midir?

Aliexpress'ten şuan sipariş vermek mantıksız mı?

• 
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.