Şimdi Ara

QASH Coin Nedir? Nasıl Alınır? Bilgi Paylaşımı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
2
Favori
694
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 2019 2. Çeyreğinde Kendi blockchainlerini kurma hedefleri var.Yol haritasında hepsi belirtilmiş.

Japon finansal otoriteler tarafından lisanslanmıştır.

Bugünki fiyatı:$1,07 USD (10.63%)
    0.00005448 BTC (4.56%)
    0.00150274 ETH (7.20%)

Ekşi QASH

Qash Coin internet sitesi

QASH

Satın almak için Türk borsalarından ETH veya BTC alıyoruz.
    Kendi exchangeleri olan QRYPTOS üye olup hesabımızı kimlik ile onaylatırıyoruz.(onaylatmadan da alım yaparsınız fakat hesap onaylanmazsa parayı çekmek istediğinizde çekemezsiniz.)

Onaylandıktan sonra ilgili para biriminin deposit kısmına türkiyedeki borsadaki hesabımızdan ETH veya BTC göndererek satın alabiliyoruz.

Not:işlem gördüğü diğer borsalar
    https://coinmarketcap.com/currencies/qash/#markets

Telegram Grubu : QASH Telegram

Şirketin yol haritası:

QASH Coin Nedir? Nasıl Alınır? Bilgi Paylaşımı

Kurucuları:

Kurucu ve şirketin büyük yatırımcılarının tamamı Japon.
    Mike Kayamori
    Co-Founder, CEO

Inspired by the innovative disruption of blockchain and digital currencies, Mike co-founded QUOINE in 2014 with Mario. Mike brings over 22 years of experience in investments, business management, IT and venture capital across Japan, the United States, India and Southeast Asia.

Prior to QUOINE, Mike was a Senior Vice President at SoftBank Group, managing its Asia operations and investments with SingTel and Bharti Group. He was also the Chief Investment Officer of Gungho Asia, the creator of Puzzle and Dragons.

Mario Gomez Lozada
    Co-Founder, President and CTO
    Mario was the Japan Chief Information Officer and Head of Fixed Income IT Asia at Credit Suisse (CS). At CS, Mario oversaw projects related to the expansion of the Fixed Income, Currencies and Commodities business in Asia. He was also responsible for creating the FICC Global Development Center in Singapore. As Japan Chief Investment Officer, he worked closely with local regulators and was responsible for IT Risk and Control.

Prior to CS, Mario was CTO of Merrill Lynch in Japan, spanning a 13-year career where he was responsible for all aspects of the bank’s IT pertaining to the Fixed Income, Currencies and Commodities business. He was actively involved in early electronic trading initiatives, where he developed cutting-edge software for Sales and Trading systems.

Katsuya Konno
    CFO
    Katsu spent close to eight years at SoftBank Group. In his time at SoftBank, Katsu worked on many large M&A and venture deals worth over USD60 billion, including the acquisition of Sprint (US mobile carrier), Brightstar (global distributor of mobile devices), investments in Coupang (largest e-commerce platform in South Korea) and Snapdeal (largest e-commerce platform in India).

In 2011-2013, Katsu led the establishment of SoftBank’s venture capital arm in the US and Southeast Asia. He has also driven many financing deals, including financing for the acquisition of ARM Holdings Plc. (world’s largest chip architecture developer), issuing mandatory exchangeable bonds backed by Alibaba Group Holding Limited (largest e-commerce company in the world), hybrid bonds, and more.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xnergy -- 17 Aralık 2017; 20:52:7 >

• ilk çıktığında 1,5 dolardı... 1,06 dan aldım 1500 adet.. sonra ne oldu biliyor musun... en sinir bozucu şey oldu 0,51e kadar indi ve beni tam 21 gün kitledi... sinir oldum..

ama proje bahsedilenler gayet güzel...

tek eksiği var PR çalışması eksikliği...

gelecekte bakalım ne olacak bekleyip görelim.
  • MetronoM M kullanıcısına yanıt
    Evet katılıyorum bende çok yüksekten aldım,ekip çok iyi 2018 yılında bambaşka fiyatları konuşuruz muhtemelen.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar bence dolar cinsinden konuşmak yerine satoshi cinsinden hesaplarsanız asıl zararımızı görmüş olursunuz . Aldığınızda kaç sotoshi idi şimdi kaç satoshi. 1 dolar olmasında btcnin değer kazanması mı etkili yoksa kendi mi çıkış sağladı ? bunlara bi bakın ...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Uzun vadede etherium gibi birden patlayabilir. Geçen senenin etherium grafiğine de bakarsanız benzer bir gidişat görebilirsiniz.
    Kısa vadede ise toplantıları ve açıklamaları bekleyip bir gün öncesinden alıp yükselince satılabilir.

Ama bu bir coin değil bir token, bu yüzden bir iota fiyatına ancak çıkabilir bence.
  • Mimar SaNAN kullanıcısına yanıt
    2020 ye kadar tutmayı planlıyorum,kendi blockchainlerini kurunca ve banka lisansı alınca fiyat kaç olur kim bilir,yada bi halt olmaz :)

• xnergy kullanıcısına yanıt
    Bence almak için biraz daha düşmesini beklemeli.

• Qash ile ilgili güzel bir video.

https://youtu.be/FS_wluGUJ0E

• düşünce güzel ama salakça bir PR çalışması var...

adamlar resmen aşağı yatıyorlar..

bunu 1.5 iken keşfettim 1.06 dan aldım 0,51 e indi 3 hafta bekledim 1.25 ten sattım ve koşarak uzaklaştım..

eminim çok değerlenecektir.. ama resmen beni kitledi... bu yüzden iyice soğudum kendisinden...

şimdi daha hızlı ve iyi coinlerde takılmayı düşünüyorum ilerde belki kendisiyle tekrar görüşürüz...
  • 0.77'ye kadar düştü, aslında şimdi almak lazım.
  • Mimar SaNAN kullanıcısına yanıt
    Direk dolar olarak nasıl alıyorsun,ben eteryum veya bitcoin gönderip almıştım.

• xnergy kullanıcısına yanıt
    bitfinex'te biraz btc'm var, onunla alırım alırsam. Ama btc çıkacağı için şuan almam.
    Ama btc'den daha çok düşmüş, tam alım fırsatı ama 2 yıl beklemek lazım.
  • Yarın Ceo mike'ın konuşması var imdiden hareketlenmeye başladı. Umarım 2019 yılında 100 dolar ve üzerini görürüz.

• Nasıl alıyoruz şimdi?
  • Bugün biraz hareketlendi.

Crypto Classic Bot:

QASH: $1.49816 | +42.11%

0.00009915 BTC | +40.39%

0.00143848 ETH | +32.77%

Volume: $69,719,400

• Crypto Classic Bot:

QASH: $1.6582 | +53.55%

0.00010228 BTC | +40.87%

0.00161635 ETH | +51.30%

Volume: $92,414,200

• Arkadaşlar geç olmadan trene binin.

• bende az bir miktar aldım bakalım. Projesi gayet güzel. YTD
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.