Şimdi Ara

Pwtunes 7 ücretsiz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
774
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 8 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 12
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 4
  • Ortalama Mesaj Aralığı 1 saat 46 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • teknologs (4 mesaj) ffsev (3 mesaj) engin9103 (2 mesaj) thebeastmaster (2 mesaj) Akid (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Mobil (8 mesaj) Tablet (2 mesaj) Mini (1 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    1200 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    iphoneyardim.net de ücretsiz dağıtım var ve son 48 saat kaldı..ben aldım şu anda kullanıyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

|
    |
  • Yüzbaşı
    254 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    ummetcivi

Link var mı?

• Yüzbaşı
    487 Mesaj
    |
    |
    ummetcivi kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1200 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: brkcwk

http://www.iphoneyardim.net/topic/105968-son-48-saat-1299-de%C4%9Ferindeki-pwn-tunes-ios-7-ucretsiz/ bana pek inandirici gelmedi

Hocam bende senin gibi düşündüm..kendi mailimi değil de ufak. Kızımın gmail adresini verdim..ama onay mesajı attılar biraz önce cydia dan pwntunese girdim maili satın alındı ibaresi belirdi..indirdim kullanıyorum..

|
    |
  • Yüzbaşı
    631 Mesaj
    Aynen bende aldım kullanıyorum suan :)

|
    |
  • Yarbay
    3036 Mesaj
    Şu adreste olanı bir denermisiniz ?

http://cydia.myrepospace.com/JBpirate/
    |
    |
  • Yarbay
    2352 Mesaj
    Ne işe yaradığını gördüm. Gerek yok, riske girmeye hiç gerek yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Smile75 -- 22 Ocak 2014; 19:30:36 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    254 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    ummetcivi

Ben farklı bir email açıp verdim adamlara. Girdim ve kullanıyorum. Şifreyi de değiştirdim, tertemiz

|
    |
  • Yarbay
    6360 Mesaj
    Usb sharp gibi uygulamalar var. Veri depolamaya yarıyor. Bunun farkı ne acaba?

|
    |
  • Teğmen
    207 Mesaj
    iTunes yüklü olması gerekiyor mu bunun için?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Binbaşı
    1942 Mesaj
    Böylesi bir şeyin altına girişmesin kimse bence. Kimse babasının hayrına böyle bir şey yapmaz arkadaşlar.
  • Binbaşı
    1200 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: engin9103

Böylesi bir şeyin altına girişmesin kimse bence. Kimse babasının hayrına böyle bir şey yapmaz arkadaşlar.

Ya hocam al bi tane gmail..onu ver..illa kendinin kini vercen diye kaide yok..takıntılı olma bu kadar..

|
    |
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    quote:

Kardeşim hepsi bir mail adresi kim senden ne istiyor aç bir adres yolla kullan programı.
    |
    |
    quote:

Ha bak işte senin gibi düşünceye sahip kişiler tarafından konuyu kapatmışlar.

http://www.iphoneyardim.net/topic/105968-son-48-saat-1299-de%C4%9Ferindeki-pwn-tunes-ios-7-ucretsiz/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ffsev -- 23 Ocak 2014; 0:05:49 >
  • Yarbay
    2413 Mesaj
    Her sene oluyor bu muhabbet, güvenebilirsiniz sorun yok

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Binbaşı
    1942 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ffsev

quote:

http://www.iphoneyardim.net/topic/105968-son-48-saat-1299-de%C4%9Ferindeki-pwn-tunes-ios-7-ucretsiz/

Benim gibi ihtiyatlı kişiler tarafından.. Biraz akıl mantık çalıştırılsa bunun normal bir şey olmayacağı anlaşılır zaten. Nerede beleş oraya yerleş zihniyeti insanlara bunları yaptırıyor En basitinden o verilen mailler pekala reklam için vs için olabilir. He sıfırdan mail açmayla falan zaten uğraşamam böyle saçma şeyler için.

Siz yaptıysanız güle güle kullanın.

• Binbaşı
    1200 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

quote:

quote:

Benim gibi ihtiyatlı kişiler tarafından.. Biraz akıl mantık çalıştırılsa bunun normal bir şey olmayacağı anlaşılır zaten. Nerede beleş oraya yerleş zihniyeti insanlara bunları yaptırıyor En basitinden o verilen mailler pekala reklam için vs için olabilir. He sıfırdan mail açmayla falan zaten uğraşamam böyle saçma şeyler için.

Çok zor bir işlem mail açmak...referansla açılıyor:)) hahha

|
    |

quote:

quote:

quote:

Her sene yapıyorlar. Gayet normal bir durum. İhtiyat falan da gerekmiyor. Gmail hesabı almak 2 dakika. Bu kadar fazla komplo teorisi filmleri seyretmeyin derim.
    |
    |

Dağıtım hala devam ediyor iphone için en çok işe yarayan program diyebilirim.
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
vp satın al
pubg mobile uc
En ucuz kedi maması fiyatları
LOL RP Satın Al - LOL RP Yetkili Satış Sitesi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,266
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.