Yüzbaşı
29 Mart 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
5 üye
Görüntülenme
Toplam: 15 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Merhaba arkadaşlar. Koskocaman BROKEN yazısını görmeden beta 4.1i yükledim, cydia açılıyor ama uygulama respring attığında siyah ekrana düşüp 2dk sonra tekrar başlatıyor telefonu.
Kısacası tweaklara ulaşamıyorum. Bu versiyonu silip beta 3 indirme şansım var mı? Yoksa restore yolu mu gözüküyor?
Merhabalar, dünden beri bunu anlamaya çalışıyorum. Telefonda değişen bir şey olmamasına rağmen cydia sorunsuz çalışıyor ve tweakler çalışmıyor. Instagram++, youtube++ ve iapcrazy çalışmaz oldu. Sizce sorun nedir? Nasıl bir yol izlemeliyim?
iyi akşamlar arkadaşlar, 9.3.3 çıkınca direk kurdum tethered versiyonuydu sanırım internet sitesine girip ordan kurmuştum. telefonun şarjı bitti kapandı açıldı ve cydia ve diğer applere bastığımda açılmıyor. restore etmeli miyim yoksa pangunun çıkardığı jbyi mi yapmalıyım?
merhaba arkadaşlar ios 9.2.1 6S kullanıcısıyım, bilgisayardan telefonuma attığım müzikleri dinlerken bazı şarkıları yanda çıkan küçük kırmızı kalpliyorum, fakat kalplediğim şarkıları bi türlü bulamıyorum ben mi körüm yoksa apple müzik açık olmadığı için mi?
merhaba arkadaşlar ilk çıktığında aldığım note 4üm ilk firesini bugün verdi.. Sabah durduk yere başlayan aşırı ısınma ve çabuk şarj etmeden sonra şimdi alet şarj olmamaya başladı, 2 saat önce şarj olan alet 15dakikadır şarjda ve %1lik artış bile olmadı. Orjinal fast charger bulunmaktadır. Yaklaşık 15 dakika önce müzik dinlerken müzik 1-2 saniyeliğine takılır gibi oldu gözüme tek çarpan olay buydu
Merhaba arkadaşlar kullanmakta olduğum objektifimde bu hatayı almaya başladım, makinam objektifimi görmüyor.. İnternetten araştırdığım kadarıyla flexi kablosunu değiştirmem gerekiyormuş. Bu hatayla karşılaşanlar bana yardımcı olabilirlerse sevinirim, iyi forumlar
Merhaba arkadaslar cooook eskiden oynadigim fakat simdi adini hatirlamadigim oyunu bulmak icin sizlere soruyorum. Babaya saka yaptigimiz, havlusunu karaladigimiz, yerlere misket koydugumuz oyunu bulamadim yardimci olursaniz sevinirim
Merhaba arkadaslar, resimde goruldugu gibi dock'un altina background resmi gelmiyor 2 gundur ugrasiyorum, hala duzeltemedim yardimci olursaniz sevinirim

Merhaba arkadaslar bilgiyari hem gundelik hemde oyun icin kullanmaktayim ve maalesef notebooklar hakkinda hicbir bilgim yok. f/p urunu almak istiyorum. MSI`in kalitesini biliyorum ve bu markada urun almak istiyorum fakat 20`den fazla modeli var. Yardimci olursaniz sevirinirim. Iyi forumlar. Fiyat araligim 2000-2700 TL arasidir
Merhaba arkadaslar bilgiyari hem gundelik hemde oyun icin kullanmaktayim ve maalesef notebooklar hakkinda hicbir bilgim yok. f/p urunu almak istiyorum. MSI`in kalitesini biliyorum ve bu markada urun almak istiyorum fakat 20`den fazla modeli var. Yardimci olursaniz sevirinirim. Iyi forumlar
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 4 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 5 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 839
İkinci El Bölümü Mesajları: 18
Konularının görüntülenme sayısı: 65.858 (Bu ay: 1.136)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 11 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Mobil Cihazlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.