Şimdi Ara

PVP SEVENLER !!! BAKMADAN GECME LUTFEN!! L2Dragonlance!! (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
314
Cevap
0
Favori
12.872
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: PaRTy_TiMe

Beyler alınmayın ama resmen konunun içine etmişsiniz...

Burası dragonlance serveri hakkında açılmış bir konu ama siz bunu tartışma forumuna çevirmişsiniz...

ne güzel oyun indi hosts dosyasını hallettim kurdum dosya check yaptı şimdi oyuna gircem nickleri yazın oyunda görüşelim

Ewet kardesım alıncak bısey yok aynen dogruyu solemıssın o mesajlar bu konuya hıc yakısamadı konuya donelım artık benım nıckım ımzamda yazıo
  • quote:

Beyler alınmayın ama resmen konunun içine etmişsiniz...

Burası dragonlance serveri hakkında açılmış bir konu ama siz bunu tartışma forumuna çevirmişsiniz...

ne güzel oyun indi hosts dosyasını hallettim kurdum dosya check yaptı şimdi oyuna gircem nickleri yazın oyunda görüşelim

iyi eğlenceler
  • gittim 50lvl oldum ama şimdi lag bastırdı
  • Lag deildir o oyun bole takılıo kalıo ıste o bahsettıgım meshur sorun bu !!!!
  • Yaw su guzelım serverda su soruna bı cozum yolu bulamadılar ya hayretbısey anlamadım gıttı bı bıtse su ısler harıka ustune server yok ama .....
  • ya açılmadı gitti 10 saattir beklioz
  • BUGUN girdim sorun yoktu :(
  • evt sorun yoktu şimdi girmeye çalışıyorum oyuna starta basıyorum orda resim çıkıyor sonra kalıyor esc basıyorum oyun kapanıyor ve Critical error alıyorum:

2008.7.21 21:22:48
    CPU : GenuineIntel PentiumPro-class processor @ 2095 MHz with 2045MB RAM
    Video : NVIDIA GeForce 8400M GS (5665)
    PosCode : LS1:0:0:0 2/1

General protection fault!

History: NConsoleWnd::ExecuteShortcutCommand <- NConsoleWnd::HandleKeyboardInput <- NConsoleWnd::HookShortCutKey <- NConsoleWnd::DispatchWndMsgX <- NConsoleWnd::DispatchWndMsg <- UWindowsViewport::ViewportWndProc <- WWindow::StaticProc <- DispatchMessage <- 002E04FC 256 <- MessagePump <- MainLoop

yardımcı olabilirmisiniz?
  • quote:

Orjinalden alıntı: MORFEUS

BUGUN girdim sorun yoktu :(

Kardesim ole berbat bıseykı ne zaman olacagı bellı olmuyo sebebı ıse mechul ya sadece bızdemı oluyo dıger playerlerde bısey olmuyoda GM ler bu yuzden mı farketmıo nasıl ıstır bu anlayamadık bı turlu
  • cumhur şuan girebiliyormusun?
  • quote:

cumhur şuan girebiliyormusun?

simdi denıyorum mert
  • Malesef mert gıremıorum ve arkadaslar sormak ıstıyorum cozum yolu bılen varmı sorun bızden mı kaynaklanıo yazarsanız sevınırım

karakter sectıkten sora start a basıoruz fakat ekran loadıngte takılıp kalıo alttan sesler var ama goruntu yok sorun bızde mı serverdamı bu serveerdan kaynaklanıosa G*T GM ler neden uyuyo anlamıorum
  • evet yaserver güzelmş sevdim ama bu sorun insanı çıldırtır
  • quote:

evet yaserver güzelmş sevdim ama bu sorun insanı çıldırtır

Sorma mert o kadar sevdım bu serverı bu yuzden bırakasım gelmıo (normalde bu tarz seylere hıc katlanamam ) ama sınır ettı benı bu GM lerbı ınsan bu kadar vurdum duymaz olamaz yaw bole kalıtelı server kuruyosun ama baglantı sorununu cozemıosun hayret bısey ne yapıcagımı sasırdım valla bu ayarda yokkı anasını satam bole server hemen geceyım

• evet gm ler çok vurdumduymaz gm ye bişey sorcam dion adamdan ses seda yok varmı böyle bişey??

ERİCA YI ÖZLEDİM!!
  • Mert erica bambaska bır olay o server cok farklıydı cok ozeldı en ıyı pvp serverıydı dıyebılırım ama oda kacınılmaz sonu yasadı...
    Şimdi bu var buda İp**lık yapıo gerci eskıden yoktu bu sımdı neden oldu anlayamadık gunlerce oynuyoduk tık demıodu ....
    Sansıma talıhıme tukureyım konu actım server GİTTİ .....
    Duzelır ümidiyle beklıorum......
  • şimdi baktım hala girilmiyor...
  • Ben Denedim Giriliyor...
  • aradaki saat farkına bakartık yarın int. bulabilirsem girerim
  • quote:

aradaki saat farkına bakartık yarın int. bulabilirsem girerim

İnsallah mert server oynamamısa ızın versede hep beraber oynayabılsek ıste ınsanı ayakta tutan umutlarıdır derlerya bızde o mısal beklıoruz
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.