Şimdi Ara

PVP SEVENLER !!! BAKMADAN GECME LUTFEN!! L2Dragonlance!! (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
314
Cevap
0
Favori
12.872
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet arkadaslar server guzel sınyaller verıo up zamanı baya fazla dun sorunsuz 4-5 saat oynandı sıkıldım cıktım bugun gırdım baktım gece 3 te restart yemıs enson o saatten bu yana up fakat kesın bırsey soylemek ıstemıorum suan ıcın

BIRKAC GUN DAHA DENEDIKTEN SORA SIZE KESIN BIRSEY SOYLIYEBILIRIM BEN VE ARKADASLARIM DENIYORUZ SERVERI

Bizi bekleyın!!!!!
  • Geliyorum servera pm atıcam
  • Suan oyunda deılım bızden kımse oynuyomu bılmıorum ama nıcklerını yazayım bı konus onlarla
    DeathRealFac3
    IiIDaReDeViLIiI
    TheHulk
    bunları bı dene ben baska bır oyun ındırdıgım ıcın gıremıorum suan
  • TheHulk benim arkdaşım zaten

Ama diğerlerinede bakiyim sağol
  • Beyler servera girdim süper server hepinizin denemesini isterim cumhur abinn dediği sorunda hemen hemen kalkmiş gibi hepinizi bekliyoruz
  • bbugun girdim raid event vardi girem bakem dedim girdim
    1de pt buldum +18 major arcane set toparladim bigmytic vardi oyundna o arkadas veririm denk gelirse
  • Haha 10 numaarasın Gurol azaldı bu down muhabbeti insallah tamamen bıterde rahat rahat oynarız
  • Valla hayran kaldim bu down olayı olsa bile oynarım ben serveri
  • Gercekten de acaba duzeldımı dıye dusunmeye basladım saat 15:00 dan bu yana sorunsuz oynanıo dunde sorun cıkarmamıstı suan ıtıbarıyle serverda 313 oyuncu onlıne durumda ben yıne kesın bısey soylemıyım fakat ıcım kıpır kıpır olmaya basladı...
  • İçim kıpır kıpır olmaya başladı
  • Evet arkadaslar 2 gundur arkadaslarımla beraber denıyoruz o mevcut sorun artık yok server sureklı up 250-300 arası onlıne playere sahip serverı begenen arkadaslar gonul rahatlıgıyla gelıp oynayabılırler biz denedık 2 gun sureyle hıcbı sorunla karsılasmadık hepınızı beklerız
  • cumhur int. buldum ama 1-2 saatliğine girebilcem bir sürü int. var ama şifreyi vermiyorlar giremiorum neyse hazır int. bulmuşken girelim oyuna
  • Ok ne zaman ıstersenız oynayın duzeldı server artık o tarz hatalar meydana gelmıo rahat rahat oynıyacaz ınsallah artık sıkıntı bıttı
    baska bır oyun ındırdıgım ıcın ben oynıyamıorum download ıslemı bıtsın oynamaya dewam !!!1
    Herkes gonul rahatlıgıyla oynayabılır
  • Cumhur abi geliyoruz crpk ile tekrardan
  • evet server duzeldi
  • Bende Barzt 200x de oynuyorum ama KAin 45x e geçmeyi düşünüyorum. çünkü insan sıkılıyor böyle 200xde 10dakikada lwl 80 olunca. kasıcaksın 1ay sırf lwl için 1-2 ayda item için o zaman oynayacaksın işte.. ;))

Kainde karakter kurmadım ama aşlayacağım.. sizede taysiye ederim. yine l2dragonlance.com adresinden hostu indirip üyelik alıp başlayabilirsiniz...
  • 79 lvl oldum ama kasması zorlaştı cumhurla kasıyorduk ama o berbere gitti sonra tahirle kastık o da lahmacun yemeye gittibu arada serverde artık hiç problem yok...

badonur eğer zaman sorunun yoksa kaine geç ama zaman sorunun varsa hiç başlama
  • Cumcum nie bannlandi
  • quote:

Orjinalden alıntı: PaRTy_TiMe

79 lvl oldum ama kasması zorlaştı cumhurla kasıyorduk ama o berbere gitti sonra tahirle kastık o da lahmacun yemeye gittibu arada serverde artık hiç problem yok...

badonur eğer zaman sorunun yoksa kaine geç ama zaman sorunun varsa hiç başlama

bende FIZBAN da lwl 80 olamadim daha bi tane sub açtım oda main class lwl 78

• quote:

Orjinalden alıntı: Bi1ReD

Cumcum nie bannlandi

Walla bilal kardesim bende bilmiorum neden banlandıgımı ne oldugunu anlamadan bu tarz muamele yapilmasi hıc de hos deıl sonucta 4 gun gırmesem ne olcak neyse geldım bıttı ceza...

ayrıca arkadaslar gelebılırsınız servera server tas gıbı calısıo hıcbı sorun yok bunu soylemeyı cok beklemıstım ama evet hıcbı sorun yok hepınızı belıoruz yenı nıck verıyım

ByManJaK ile birlite DeSireQfDiE bu nictende ulasabılırsınız arkadaslar her turlu yardım mevcut pişman olmıcanıza emınım bilal sende gelebılırsın server saglam...saglam okcu lasım ayrıca

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.