Şimdi Ara

PVP SEVENLER !!! BAKMADAN GECME LUTFEN!! L2Dragonlance!! (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
314
Cevap
0
Favori
12.872
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Server fulltime onlıne hıcbır problem yok lag dahil.
    Serverda turk klanımız mevcut incorrect.name ın kurdugu klan muhafaza edılıo herkes gelebılır.
    Clanımıza saglam okcular ve saglam mageler lasımdır.
    Ama oncelık oynamak ıstedıgınız charı oynamanızda.

Hepinizi bekleriz...

SAYGILARLA.........
  • beyler gerçekten herkese tavsiye ediyorum eski erica ya yakın bir server biraz zor + basmak ama olsun ericada +1000 basana kdr bunda +24 basarsınız

Nick:ArchX

Necro yum
  • Hop beyler nerelerdesiniz yaw !!!!!!!!!!
  • ArkadaşLar bu server'in system dosyasını upLoad edecek biri var mı? bu hosts'La qirmeyi başaramıorum..Herşeyi yapıyorum ama hep hata weriyo.
  • Valla kanka eski serverdan tam cikmayi dusunurken oyle bir augemnt yaptimki th a akillara zarar Cestle Sheld die bi agu basiosun 10 sanie boyunca ne buyu ne damage 1 canin bile gitmiyor Millet aglio serverda bitek bende var olyde 50 puan yaptim biraz daha kasarsam hero olcam ama milletde agu basmaya basladi eger askalarida ayni seye sahip olursa isimiz var ole olursa birakip gelicem 1-2 hafta icinde KEsin bisi solicem ya hero olmak var yada pvp kasmak ^^
  • quote:

Orjinalden alıntı: Bi1ReD

Valla kanka eski serverdan tam cikmayi dusunurken oyle bir augemnt yaptimki th a akillara zarar Cestle Sheld die bi agu basiosun 10 sanie boyunca ne buyu ne damage 1 canin bile gitmiyor Millet aglio serverda bitek bende var olyde 50 puan yaptim biraz daha kasarsam hero olcam ama milletde agu basmaya basladi eger askalarida ayni seye sahip olursa isimiz var ole olursa birakip gelicem 1-2 hafta icinde KEsin bisi solicem ya hero olmak var yada pvp kasmak ^^

okey bilal kardesim ne zaman istersen ozaman keyfıne bak basarıların dewamını dılerım en azından bı hero ol yaw

ALerJikGoriLLa:

kardes host bozuk olabılır ne tarz bı hata verdigini yazarsan yardım edeyım ayrıca bu topıcte system dosyası lınkı de var oncekı sayfalara bak olmadı yıne yardım ederız

• Arkadaşlar kesin olarak qeLiyorum servera..Şu tüm ayarları sorunsuz bişekilde hallediyim.Bu arada sağLam archer aradıqınızı duydum Aday olabilirm xD
  • quote:

Orjinalden alıntı: ALerJikGoriLLa

Arkadaşlar kesin olarak qeLiyorum servera..Şu tüm ayarları sorunsuz bişekilde hallediyim.Bu arada sağLam archer aradıqınızı duydum Aday olabilirm xD

Hoşgeldin
  • quote:

Orjinalden alıntı: ALerJikGoriLLa

Arkadaşlar kesin olarak qeLiyorum servera..Şu tüm ayarları sorunsuz bişekilde hallediyim.Bu arada sağLam archer aradıqınızı duydum Aday olabilirm xD

ewet saglam okcu lasım gelırsen cok faydalı olursun hosgeldın
  • Bende geri döndüm arkadaşlar bi daha gitmiyecem server duzeldi artık
  • bende geliorum beyler archer deilim ama paladinim:D hemen nobless olup item kasmaya baslicam insallah insallah iyi bi takim toplarizda serveri yeriz
  • quote:

Orjinalden alıntı: suhior

bende geliorum beyler archer deilim ama paladinim:D hemen nobless olup item kasmaya baslicam insallah insallah iyi bi takim toplarizda serveri yeriz

iyiyiz daha da iyi olacaz . durmak yok yola dewam

• quote:

Orjinalden alıntı: suhior

bende geliorum beyler archer deilim ama paladinim:D hemen nobless olup item kasmaya baslicam insallah insallah iyi bi takim toplarizda serveri yeriz

ben suan bellıbır kısımını yıyorumda yalnız kalıoruz ne kadar arkadasımız olursa o kadar katlarız gucumuzu her klassa ıhtıyac var klana gelmek ısteyen yabancılarda oldu almadım turk olcak klanımız hep!!!! herkese yerımız var

• Arkadaslar bende bu aksam oyunda olurum 09:00 - 10:00 gibi girerim oyuna o saatte gelcem eve ancak onur kardesım senın nıck ne olcak na yapıcaksın bana pm atarsınız hade aksam gorusuruz
  • " ReanimatioN "
    Ama bende senle bir gircem cumhur
  • Bende Yeniden geri dönüyorum arkadaşlar...

Nick: ByPyscho0o
  • quote:

Orjinalden alıntı: badonur

Bende Yeniden geri dönüyorum arkadaşlar...

Nick: ByPyscho0o

Hahaha bu ne nick bı yere not alam ben bunu hayatta aklımda tutamam... ayrıca hosgeldın kardesım

Ayrıca gelmek ısteyen arkadaslarım olursa bır an once temas kursunlar ara fazla acılmadan bıze yetısın dagıtalım su serveri €min 0lun pi$man olmıyacaksınız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cumcumx -- 1 Ağustos 2008; 22:18:52 >
  • Gelen arkadaslar ses verın nerelerdesınız saat kac cıvarında oynuyosunuz takımı toparlayalım bı noblesse olalım sora mılletı dograrıs
  • bn askam 9 da giriorum nobless olmak ugrastiricak biraz hellfire oil yapmak icin lazim olan matler falan satilmio hepsini tek tek farmlicaz pff
  • Yeminimi bozdum geliyorum aksan 7 de bana yardim ci olun msnde beni biri beklesin sistemi degistircem gelicem ins olur
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.