Şimdi Ara

PVP SEVENLER !!! BAKMADAN GECME LUTFEN!! L2Dragonlance!! (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
315
Cevap
0
Favori
12.872
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: cumcumx

quote:

Orjinalden alıntı: crpk

Evet, o server bizim herkez dizlerimize çökecekler
    Bu gunleride görürüz inş

Aaaa o kolay yeterkı cogalalım DİZ ÇÖKTÜRMEK biz TURKLERIN işi bunu bızden ıyı yapan baskası yok yeterkı yeterlı sayıda olalım
    Kanımız DELİ bıkere

işte bunda katılıyorum ÇÖKERTMEDE üstümüze yok

• Uploadlıyorum Orjinal Systemı Hostu Attıktan Sonra bu Systemı Atın ve l2.exe Den Girebilirsiniz...Orjinal Systemınız Varsa Gerek Yok Tabi, Bence Yedeğini Alın Her Zaman Orjinal Systemın...Koyarım Birazdan Link

Edit: Buyrun Link Orjinal System: http://rapid-share.com/files/130745394/system.rar.html (- İşaretini Silin...)

Buda Host

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tansubjk -- 19 Temmuz 2008; 1:59:08 >

• Hocam bu hellbound update edılmıs systemmı eger oyleyse cok ıyı cunku dıer turlu bunu da update etmek gerekıcek ve updaterler gracia ye gecti işimiz zor yani ellerine saglık simdiden cogu arkadasimizin isine yarıyacak bu lınk tesekkurler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cumcumx -- 19 Temmuz 2008; 2:38:15 >
  • Şuanda Oyuna Girdiğim System Arkadaştada Denedik Oldu...Bi Sorun Çıkmaz Yani...GameGuard Hatası Veriyorsa Hostun Sonuna Bunuda Ekleyin 216.107.250.194 nprotect.lineage2.com...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tansubjk -- 19 Temmuz 2008; 3:08:02 >
  • @tansubjk

Yardımların için teşekkürler kardeşim
  • SuPeRSiN tesekkur ederız tansu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cumcumx -- 19 Temmuz 2008; 3:32:11 >
  • Bişey Değil...Yardımcı Olabildiysem ne Mutlu Bana...
  • quote:

Orjinalden alıntı: cumcumx

Hocam bu hellbound update edılmıs systemmı eger oyleyse cok ıyı cunku dıer turlu bunu da update etmek gerekıcek ve updaterler gracia ye gecti işimiz zor yani ellerine saglık simdiden cogu arkadasimizin isine yarıyacak bu lınk tesekkurler

Şuan için endişelenmeyin :)) Client Updater henüz hellbound'da Cracia'ya henüz var
  • quote:

Orjinalden alıntı: tansubjk

Uploadlıyorum Orjinal Systemı Hostu Attıktan Sonra bu Systemı Atın ve l2.exe Den Girebilirsiniz...Orjinal Systemınız Varsa Gerek Yok Tabi, Bence Yedeğini Alın Her Zaman Orjinal Systemın...Koyarım Birazdan Link

Edit: Buyrun Link Orjinal System: http://rapid-share.com/files/130745394/system.rar.html (- İşaretini Silin...)

Buda Host

Allah razi olsun aksam geliom

• Hosgeldin
  • bende belki gelmeyi dusunuorumda bi sorum olucak ncisi hero weaponlar gm shoptami satilio?? ve + basiliomu? oyunda gelirsem nickim:Suhior olur herhalde
  • quote:

Orjinalden alıntı: suhior

bende belki gelmeyi dusunuorumda bi sorum olucak ncisi hero weaponlar gm shoptami satilio?? ve + basiliomu? oyunda gelirsem nickim:Suhior olur herhalde

Evet GM shopta mevcut hero weaponlar + basılıo rahat ol fazla zorlamas oyun senı bızım nıckler bellı gelen herkese destek verıoruz klan olarak hepınıze kapı ardına kadar acık
  • Cok uzgunum arkadaslar problemler dewam edıo bu yuzden vaktınızı harcamayın sımdılık bız denemeye dewam edıyoruz .... Server tammanasıyla duzeldıgınde konumda crpk ile beraber belirticez ozaman bıze katılırsınız ınsalah server cok guzel ama bu problemler oyunun oynanmasına musade etmıo ve can sıkıyo

server duzeldıgınde bıldırıcem konuda sımdılık ugrasmayın arkadaslar duzeldıgınde gelırsınız
    HEPINIZE COK TESEKKUR EDERIM ILGINIZ VE ANLAYISINIZ ICIN

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cumcumx -- 19 Temmuz 2008; 21:36:53 >
  • Ama 1-2 saat oynayip 10dk mola veririm diyorsanız devam edebiliriz

En kısa surede duzelir inş server
  • Cumhur iyi hos diyosunda donate war be bence donateli bi server haksızlık demektir...
  • quote:

Orjinalden alıntı: loveTR

Cumhur iyi hos diyosunda donate war be bence donateli bi server haksızlık demektir...

+5 fark var yine o kadar onemli deil ama donatesiz server yok ki
  • quote:

quote:

Cumhur iyi hos diyosunda donate war be bence donateli bi server haksızlık demektir...

donatesiz server çok var, nasıl bulamıyorsunuz şaşıyorum...
    server arıyosan haala, msn den yaz özelliklerini bulurum bi tane hemen...
  • Biz burda iyiyiz +5 ench benım ıcın onemlı deıl + 5 enchant ıcın guzelım serverı bırakmam bu kadar sorunları olsa bıle ben elımde +13 daggerle elinde +23 sılah olan adamları da dogruyodum o poblem deıl benım ıcın serverın sureklı 200 cıvarı onlıne playerı ver
    yanı 5 onlıne player deıl yanlıs anlasılmasın ben kendıme guvenıorum oynarım burda suan benımde elımde +23 dagger var ıkıtane cok da guzel oynuyoruz ıyıde pvp yapıoruz sorun deıl donatesız serverın omrunu solesenıze bana server nasıl ayakta kalıo burda donate var ama yeterkı donate farkı abartılı olmasın burda abartılı deıl rahat rahat oynuyoruz bence suan pıyasada bu serverın ayarında daha ıyısı yok
  • quote:

Orjinalden alıntı: Camelity

quote:

quote:

donatesiz server çok var, nasıl bulamıyorsunuz şaşıyorum...
    server arıyosan haala, msn den yaz özelliklerini bulurum bi tane hemen...

1 tane soylermisin ?
    Evet, cumhur haklı donate'siz server bulamazsın 200+ playerli ama aradaki fark fazla olmamalı +5 fark o kadar buyuk deil

• bak şimdi bulucam donatesiz 1000 playerlı bi server,
    büyük konuşma istersen :D
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.