Şimdi Ara

PVC Kapı ve Pencere Ayarı Nasıl Yapılır? (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
90
Cevap
5
Favori
163.157
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Bozkurt92

Hocam merhaba. Bu sorunu nasıl çözdünüz. Aynı durum bende de var

Pvc işleri yapan birini buldum sağolsun 3 kere falan gelmiştir ard ard, kendisi de sinirleri alınmış biriydi bayaa da uğraştı, bende evi sattım kökten kurtuldum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eskimiş plastik pvc contaları kalın kauçuk conta ile değiştirilir.

Pencereniz açık kalmış. :) O pek sorun olmaz ama evinizin penceresi hava alırsa bu biraz sorun olabilir. :)

📌Çözüm Merkezi: Ankaraciftacilim.com
     PVC Kapı ve Pencere Ayarı Nasıl Yapılır?

• Arkadaşlar merhaba. Bende bir adet pencere kanadında çatlama oldu. Ürün pakpen ve artık üretilmiyor zannedersem. Başka bir marka ile kasa sokulmeden sadece kanat değişimi olur mu. Ya da çatlak tamir edilebilir mi

• Cambalkoncu kullanıcısına yanıt

Hocam ben PVC kapıda kış ayarı yapmaya çalıştım ama o yuvarlak şey dönmüyor. Nasıl yaparız

• Osmannote O kullanıcısına yanıt

Balkon kapısı için nasıl bir çözüm buldunuz acaba bendede aynı sorun var yardımcı olurmusunuz

• konuyu tekrardan hortlatacağım ama benimde balkon kapısında bir sorunum var kapatınca bir köşesi kavuşmuyor ve hava geçiriyor içeriye nasıl çözerim daha önce çözen bir arkadaş var sanırım nasıl çözdüğünü anlatırsa sevinirim

• Ne yaptınız benimde benzer sorunum var 5 senedir böyle pakpen marka. Onlarda 2020 de batmış. Neden yapıldığı kış söylemedik diye kafama vuruyorum.. allah kahretsin böyle isciligi tüm pencere ayarlarını kendim yaptım. Kollar düzgün kapanmiyordu. Ben kapinin menteselrinin yamuk takılmış olabilecgini düşünüyorum ama emin degilim tabi. Ust oturuyor sadece bu alt köşe baya açık..Dil ayarini da yaptim cok kafam atarsa menteseleri söküp biraz oynatip takayim diyorum ama...

• Arkadaşlar Merhaba,

Altta yeşil ile işaretlediğim yer bombe yapmış elimde bastırınca tam olarak yapışıyor ama onun haricinde serçe parmağımın gireceği kadar boşluk var ve aşırı derecede hava geliyor ne yaptıysam

bombeyi düzeltemedim ne yapmam lazım neyde problem olabilir acil desteğinizi rica ediyorum.

• Bu ustalar ne dertmiş arkadaş, herkes şikayetçi. Bende fransız pencerelerde aynı şekilde hava almasından şikayetçiyim. Daha 1 yıl dolmadı geçen yıl yeni binama Adopen çift açılır pencere taktırdım. Kış gelince farkettim ki pencereleri kapatınca menteşe tarafı sıkmadığından içeriye hava alıyor. Elimden az çok iş gelir, ayar yapmaya çalıştım ancak ispanyolet milleri karşılığa değmiyor bile. Eline tornavidayı alan usta olmuş. Kendim yapsam inanın daha iyisini yapardım. Sıfır penlere pencere fitili takmak zorunda kaldım ne kadar yeterli olacak bakalım.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.