Şimdi Ara

PUZZLE FIRSATLARI (GÜNCEL)(+ÇERÇEVE EKLENDİ) (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
362
Cevap
83
Favori
54.676
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Yeni bir hobi olarak puzzle baslamak istiyorum.

Daha oncesinde ufak capta puzzle yapmisligim var. Ama hic yuksek parcali puzzle yapmadim.

Migros'ta da indirim olunca 500 parca olandan almak istiyorum bir tane.

Birde 1000'lik alsam cok mu zor olur baslangic icin?

Birde bu puzzle'nin kutu iceriginden parcalari takacagim alan/parca cikacak mi? Kutu ambalajinin arkasindakiler kafami karistirdi. Hali, cerceve ve tasima kabi cikmayacak onu biliyorum ama takacagim tablo cikacak mi acaba.

Yardimci olursaniz sevinirim.

Tesekkur ederim.

Sectigim puzzle atayim.

PUZZLE FIRSATLARI (GÜNCEL)(+ÇERÇEVE EKLENDİ)

PUZZLE FIRSATLARI (GÜNCEL)(+ÇERÇEVE EKLENDİ)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MoRTaLSouL -- 20 Nisan 2019; 21:17:22 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• MoRTaLSouL kullanıcısına yanıt
    Ben 1000lik ile baslamistim hocam bence sende oyle yap daha asagisi zevk vermedi bana yaparken :)

Kutu iceriginden sadece puzzle parcalari cikacak hocam baska bisi yok onlari puzzle bitince cerceveletme asamasinda kendin temin edeceksin

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • BigMuffin kullanıcısına yanıt
    Anladim hocam, tesekkur ederim

• MoRTaLSouL kullanıcısına yanıt
    Migrosta indirim mi vardı puzzle için?

• extra34 E kullanıcısına yanıt
    Evet hocam yari yariya

Hadi yaa. Tüh bitmiştir tabi hepsi artık.

• Anatolian 2000 Parça Dünya Haritası yapan oldu mu kalitesi nasıldı, başka dünya haritası tavsiye edecek var mı? 2000lik ideal

Bulursun hocam illa ki bi kac migros gezersen yakininda varsa :)

Ben 1500'lük ve 2000 lik aradım 4-5 şubede. Onları bulamadım ama merak etmeyin 500-1000'lik muhtemel 2M-3M mağazalarda çokça bulursunuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Keisaku

Anatolian 2000 Parça Dünya Haritası yapan oldu mu kalitesi nasıldı, başka dünya haritası tavsiye edecek var mı? 2000lik ideal
    Eğer markanın kalitesini soruyorsanız kalitesi bana göre en iyi Türk markası. Hatta dünya çapında hatırı sayılır bir markadır kendileri.
  • sea_man1978 kullanıcısına yanıt
    Kalitesini biliyorum da daha önce yapan varsa yaptıktan sonra okunabilir mi üstündekiler acaba diye merak ettim

23 Nisan'a kadar indirim devam edecek. Sansinizi deneyin. Hatta belirlediginiz model varsa barkodunu paylasirsaniz sizin icin ilinizde ki magazalarin stoklarini gonderebilirim.

• Şu an indirim olan yerler var mı? D&R'da %20 gibi bir indirim var ama 1000 parçalıkların en ucuzu 48 lira civarı. Migros'ta var denilmiş ama her mağaza puzzle yok galiba.
  • enarr kullanıcısına yanıt
    5m migroslarda bulursun hocam ama bugun bitiyor sanirim

Teşekkürler hocam, 3M Migros'a baktım 1500'lük Art Puzzle 35 liraydı fiyat iyi ama çeşit azdı. 5M bana uzak kalıyor, D&R'a baktım webdeki indirim mağazalarda yokmuş. Başka indirimlere bakacağım veya internetten alacağım.
  • a101'den neon almıştım 4 tane 1000 parçalık. ikisini bitirdim çerçeveletip duvara astım. görenlere de ben çizdim diyince aa süper çizmişsin falan dediler. puzzle olduğunu ancak yaklaşınca anladılar. ama gelen parçalarda az da olsa yapışmalar yırtılmalar oldu. sonra kitapyurdu'ndan ahşap 1000 parça aldım 3 ay oldu daha bitiremedim bir de bim'den aldığım clementoni var duruyor daha.
  • naughtius maximus N kullanıcısına yanıt
    bimdeki clementonilerden umarım manzara olanı almamışsınızdır. zor bir puzzledı. bitirince de bir halta benzemedi afedersiniz. ama şehir resmi olan çok güzeldi.

• Puzzleları yapıyoruz eyvallahta. Çerçeveler puzzledan pahalı yav. Şu işe bir çözüm bulmak lazım. En sonunda süpürgelik alıp kendi çerçevemi kendim yapacağım

• Migros indirimini kaçırmıştım ama Art Puzzle marka 1000 parça olanlar 43,9 liradan satılıyor. D&R'da 55 lira. Şu sıralar mağazalarda indirim yok anlaşılan.
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.