Şimdi Ara

Pusuya Yatmış 4K'ların Ucuzlamasını Bekleyenler Grubu (407. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
11.485
Cevap
211
Favori
792.637
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 405406407408409
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Samsung 40B650 kullanıyorum ve yeni bir tv almak istiyorum. televizyonumdan çok memnunum, ancak ekranı artık küçük geldiği için bu tv yi odaya alıp salona 50" bir tv almak istiyorum.
    zamanında çok araştırmıştım. 3-4 senedir tv piyasasına uzak kaldım.
    Benim tek istediğim özellik ekran parlaklığı, canlılığı B650 kadar iyi olsun.

Kardeşimde de aynısı vardı o da yeni bir tv aldı LG nin 3D bir modeli, şu an modelini tam hatırlamıyorum 2000-2500 arası bir para verdi ama B650 nin görüntüsünün yanından bile geçmiyor.
    UHD almak isterim ama şu an bütçemin çok üstündeler, bütçem maximum 3500 TL
  • quote:

Orijinalden alıntı: rodrigo12

quote:

Orijinalden alıntı: mhanbostanci

Arkadaşlar,
    pusuda beklerken görüntü kalitesinin led den daha iyi olduğunu gördüğüm bir ürün tespit ettim.
    LG 50PB690V
    50"
    600Hz
    FULL HD
    3D
    Smart tv özellikleri mevcut.
    WIFI üstünde geliyor.
    Uydu Alıcılı (ihtiyacım yok ama var.)
    Fiyat olarak da 1.800 TL civarında.
    Kablo TV aboneliğine bağlayıp SD yayın izleyeceğim. Bir de DLNA özelliğini kullanır notebook ile ilişkilendirip film seyrederiz.
    Ürünün bana göre tek dezavantajı aktif gözlük kullanması.
    Bu ürünü gözüme kestirdim. bu yaz içinde 1.500-1.600 aralığında yakaladığım anda pusudan çıkmayı düşünüyorum.
    yorumlarınızı alayım.

hocam bu tv yi gerçekten çok merak ediyorum. benim de tv yi kullanma şartlarım sizinkiyle benzer. iletişimde olalım şu an 2014 lg plazmayı kullanana forumda pek rastlamadım deneyimlerini paylaşmasını soracaktım bulamadım hiç kimseyi. sizle temasta olalım hocam

http://forum.donanimhaber.com/m_92102361/tm.htm

• quote:

Orijinalden alıntı: rodrigo12

quote:

Orijinalden alıntı: mhanbostanci

Arkadaşlar,
    pusuda beklerken görüntü kalitesinin led den daha iyi olduğunu gördüğüm bir ürün tespit ettim.
    LG 50PB690V
    50"
    600Hz
    FULL HD
    3D
    Smart tv özellikleri mevcut.
    WIFI üstünde geliyor.
    Uydu Alıcılı (ihtiyacım yok ama var.)
    Fiyat olarak da 1.800 TL civarında.
    Kablo TV aboneliğine bağlayıp SD yayın izleyeceğim. Bir de DLNA özelliğini kullanır notebook ile ilişkilendirip film seyrederiz.
    Ürünün bana göre tek dezavantajı aktif gözlük kullanması.
    Bu ürünü gözüme kestirdim. bu yaz içinde 1.500-1.600 aralığında yakaladığım anda pusudan çıkmayı düşünüyorum.
    yorumlarınızı alayım.

hocam bu tv yi gerçekten çok merak ediyorum. benim de tv yi kullanma şartlarım sizinkiyle benzer. iletişimde olalım şu an 2014 lg plazmayı kullanana forumda pek rastlamadım deneyimlerini paylaşmasını soracaktım bulamadım hiç kimseyi. sizle temasta olalım hocam

Bende led alcaktım vazgeçtim plazma aldum lg nin forumda çok var alan ana konularıda var nasıl rastlmadın n11 den almıştım 111tl bonus indirim çeki falan fıstık 1610 a gelmişti yada daha ucuz olabilir alan herkesde memnun nerdeyse

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Philips düşünenler 47PFK7109 teknosa da 2799 TL olmuş.

www.teknosa.com/urunler/110015244/philips-47pfk710912-ambilight-dvb-s-fhd-smart-led
  • uzun süredir bu forumu ve özellikle bu başlığı takip ediyorum bugun itibariyle LG 55LB730V modelini aldık yarın teslimat olucak 3999 u gözden cıkarmıstık tam sansımıza indirim denk geldi şuan da 3599 TL fiyatı (sanırım hafta sonu indirimi gibi bişey) almayı düşünenler için

http://www.teknosa.com/urunler/110015211/lg-55lb730v-dvb-s2t2c-3d-fhd-smart-led-lcd-tv
  • Philips7109 hakkında hiçbir türkçe sitede yorum bulamadım. Fiyatı teknosada iyi düşmüş. Bu tv hakkında fikri olan var mıdır?

• teknosada LG47LB730 2799TL ye dusmus..nasil arkdaslar fiyat uygunmu yoksa dugun eylulde ozamana kadar bekleyim mi?
  • Samsung UE40H-6270 Modelini almak istiyorum sizce nasıl bir tvdir ? konsol bağlicam ses ve görüntü kalitesi önemli bütçem 1500 civarı
  • Samsung UE55H700 teknosada 3800 tl alınırmı arkadaslar
    yada pusuda beklemeye devam mı
    yada 3800 tl ye ne alıır 55 inç
  • Arkadaşlar LG 42LA660S modelini almayı düşünüyorum Teknosa fiyatı 1800 TL internetten satış yapmıyorlar seri sonu ürün. Mağazalarında kapalı kutu bulabilir miyim? Bide daha düşer mi fiyatı , kullanımı ve özellikleri hakkında düşünceleriniz nelerdir? Teşekkürler.
  • karatab kullanıcısına yanıt
    hocam orada kutuyu açtırınca yetkili servis garanti konusunda sıkıntı yaratmıyor mu?
  • demircibu kullanıcısına yanıt
    Tv nin incelemesi.

http://www.hdtvtest.co.uk/news/49ub850v-201406033786.htm

The LG 49UB850V is not only the worst 4K TV we’ve tested, it’s also one of the worst-performing televisions we’ve reviewed to date in terms of image quality.

• quote:

Orijinalden alıntı: ekirekli24

Arkadaşlar LG 42LA660S modelini almayı düşünüyorum Teknosa fiyatı 1800 TL internetten satış yapmıyorlar seri sonu ürün. Mağazalarında kapalı kutu bulabilir miyim? Bide daha düşer mi fiyatı , kullanımı ve özellikleri hakkında düşünceleriniz nelerdir? Teşekkürler.

hocam o ürün artık eskidi ve o fiyata pahalı artık. pusudan çıktığım için pek fiyatları takip etmiyorum ama geçenlerde 1600 tl ye düşmüştü ama nerdeydi tam hatırlamıyorum. bende kullanıyorum kanal geçişleri hariç güzel tv.
  • Sharp 60LE857 quatrron 4999 tl
    tv hakkında yorumu olan var mı
  • rodrigo12 R kullanıcısına yanıt
    Hayır yapmadılar zaten açmasalar almazdım, ölü pikselle ışık sızmasıyla izlemektense direttim :) Kurulumuda orada yaptılar (next next işte ) ayağını vs evde kendim yaptım ertesi gün Samsung gelip imza attı güle güle kullanın dedi gitti.
  • Merhaba

Dünya kupası özel ürünü olarak lanse edilen 65 inch Vestel 65PF7575 i detayli inceleyen, kullanan varmı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustafa998877

Merhaba

Dünya kupası özel ürünü olarak lanse edilen 65 inch Vestel 65PF7575 i detayli inceleyen, kullanan varmı?

yok ben kullanmadım

• Merhaba Arkadaşlar,
    Sizce aşağıdaki tv çekle 1599 tl ye geliyor Nasıl sizce F/P açısından uygunmu?

http://www.hepsiburada....egoryId=163192#Yorumlar
    Paylaş
  • 48h6500 yüzde 10 çek bonus avantijix le 2050 tl aldım toptamcı 2200 tl verıyor satıp büyüğünümü alsam kurdursam mı kararsızım izleme mesafem max 4 mt min 2,5 3 mt

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arda28 -- 3 Temmuz 2014; 2:11:27 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: leren

Tv nin incelemesi.

http://www.hdtvtest.co.uk/news/49ub850v-201406033786.htm

The LG 49UB850V is not only the worst 4K TV we’ve tested, it’s also one of the worst-performing televisions we’ve reviewed to date in terms of image quality.

iyimi yani tv?
  • 
Sayfa: önceki 405406407408409
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.