Şimdi Ara

Pusuya Yatmış 4K'ların Ucuzlamasını Bekleyenler Grubu (167. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.484
Cevap
211
Favori
792.683
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 165166167168169
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 32' lg tvyi 500e veriyordu bimeks kaçırdım. 3 4 saat sürdü kampanya. Artık pusudayım. Yakaladığım an atıcam golü.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • merhaba arkadaşlar gittigidiyor sitesinde lg 47lm660s 2.299 tl ve %10 bonus veriyor bende almayı düşünyorum pusudan çıksam nasıl olur sizce. satıcı ise kliksa isimli diyorumda kliksa sitesimi orada satıyor ürünü... bana yardımcı olursanız memnun olurum...

Saygılar...
  • Vatan da 47LM660S'i 2289TL ye 12 taksite veriyordu bugun, ama sınırlı sayıdaydı, kalmışsa yetişin:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tambjk -- 14 Mart 2013; 17:23:25 >
  • takip
  • Arkadaşlar Samsung 46ES6340 veya Lg 47LM660S almayı düşünerek pusuya girmiş bulunuyorum ama ikisi arasında kararsız kaldım sizce hangisi almalıyım gönlüm lg den yana ama dts desteklememesi(bazı forumlarda lm serisi destekliyormuş diye okudum doğrumu bilmiyorum) en önemlisi ise LG'nin kullandığı FPR gözlük mü yoksa Samsung'un kullandığı Shutter gözlük mü hangisi daha iyi 3D olayında
  • Led alıpta ne yapacaksınız , mağazada birçoğunu inceledim hepsi resmen çöp , çamur gibi görüntü veriyorlar. İşi bilen Plazma alır , paranızı sırf parlak gösteriyor diye bu ürünlere vermeyin. Eve gidip kurunca hüsrana uğrarsınız.

Bu ekranların parlaklığını mağazada güzel dursun diye abartıyorlar.Eve gidince o parlaklık size fazla geliyor. Gözünüzü alıyor sizde parlaklığı düşürüyorsunuz , bu seferde bu zımbırtıların renklerin birden soluklaşıyor : )) Bu sefer yine tatminsizlik oluşuyor.

Plazmada ise ekran parlaklığını fazla arttırmadan en doğal ve en iyi renkleri kullanıyorsunuz.Aklı olan plazma alır , komşusuna ne kadar parlak ekranım var diye hava atacak olan ise gider en parlak ledi alır

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: adrianvalentino

quote:

Orijinalden alıntı: IRoN

LG 32LM660S i sanırım 1 saat içinde sipariş edeceğim.

Araştırdığım kadarı ile de şu anda en ucuz fiyat "gittigidiyor" üzerinden de satış yapan Ankara menşeili LG bayisi bir firma olan, Teknomina diye bir yer.
    Firma yetkilisi ile de görüştüm. LG Türkiye garantisi altında, faturalı ve 4 adet pasif gözlük ve akıllı kumandası ile kargo ücretsiz olarak gönderiyor.
    Gittigidiyor üzerinden World kart ile alırsanız da 100 TL world puan hediyesi var ki ürün böylelikle 1.249 TL ye geliyor.
    13 Mart 2013 e kadar da bu kampanya geçerli imiş.
    Daha iyi fiyat göremedim hiç bir yer de, varsa ve paylaşırsanız sevinirim ayrıca.

Yeni modellerin Nisan 10 a kadar satışa çıkacağını da biliyorum ama LG de çalışan bir arkadaşımdan aldığım bilgi doğrultusunda
    yeni çıkacak 32 LM660S e muadil üründe sadece kasa biraz daha değişik, akıllı kumanda biraz daha ufak ve bir de NFC eklenecek diye söyledi,
    doğru ise.
    Ve yeni ürün çıktığında da ortalama 1600-1700 TL gibi olacak ki arada ki fark için de bekleme dedi :)

Aldım, alacağım derken, isteyen olursa diye de sizlerle de bu fiyatı paylaşmak istedim.
    Organik veya inorganik herhangi bir bağım yoktur firma ile bu arada :)

Saygılarımla...

fiyat güzel.aldın mı acaba?bi de izleme mesafeni merak ettim.sonra 32 küçük gelmesin gözüne.

Merhaba,

Ürünü aldım. Pazartesi İstanbul'dan sipariş verdim.Salı günü saat 16.00 da Ankara'dan yollanan ürün elimde idi.
    Aynı gün gece 11:30 civarı LG teknik servis evimde idi, Shalke-GS maçının son dakikalarını beraber izledik hatta :)

Neden 32 inç aldım kısmına gelince :)

14 metrekarelik, 2 metre civarı izleme mesafesi olan odam da yaklaşık 5 senedir 42 inç Philips PFL 7403/D kullanıyordum ki gözlerim artık dağılmak üzere :(
    Halen de sürekli olarak akma ve yanma söz konusu ki kullanmadığım antibiyotikli, kortizonlu da dahil göz damlası kalmadı :(

Zararın neresinden dönersen kardır demişler ama ben 5 sene boyunca inat ettim ve en sonunda bu boyutta ki oda için ideal olduğunu düşündüğüm 32 inç LG LM660S modeline geçtim.
    İzleme mesafem de yaklaşık 2 metre civarı.

Gerçi,TV ile odamda ki PC nin arası çok kısa ve şu ana kadar zaten HDMI kablo ile PC den TV ye görüntü hep aktarıyordum, bu nedenle Smart TV ye de ihtiyacım yok aslında :)
    Bir de VU+ Duo çift tunerli HD uydu alıcım varki aslında HD uydu alıcıya da ihtiyacım yok :)

Ama gel gör ki Smart TV ve dahili uydu alıcısı olmayan, ince dizayn, 4 HDMI portu olan,sadece pasif 3D özelliği olan ne LG de ne de başka bir marka da böyle yeni bir model de yok :)
    Kullanmayacak olsam da bu iki özelliği ile de bu modeli aldım ki iyi ki de almışım çok sevdim gerçekten ve kullanmam diyen ben, Smart TV özelliğini 3 gündür kullanıyorum ama dahili uydu ile işim olmaz :)

Aldığım yer de, araştırdığım kadarı ile şu anda en ucuz fiyat "gittigidiyor" üzerinden de satış yapan Ankara menşeili bir firma olan, Teknomina diye bir yerdi daha önce belirttiğim gibi.
    Firma gönderiyi hızlı yaptı gerçekten ve ilgililerdi de. LG Türkiye garantisi altında, faturalı ve 4 adet pasif gözlük ve akıllı kumandası ile kargo ücretsiz olarak da gönderiyor, daha ne olsun dedim kendimce.
    World karta kampanya bitmiş ama biraz evvel sizin mesajınızı görünce baktım tekrar. Bu sefer de Gittigidiyor üzerinden 14-24 Mart tarihli arasında Bonus kart ile alırsanız da 100 TL bonus hediyesi var ki ürün böylelikle 1.249 TL ye geliyor yine.

LG ile ilgili başlıklarda yoğun olarak konuşulan banding, clouding gibi sorunları da göremedim açıkçası şu ana kadar.
    Ayrıca son güncel yazılım ile TV yi kapattığınızda, standbyda iken yanmadığı söylenen sağ alt köşede ki kırmızı ışık bende yanıyor o da yanıyor.

Sonuç olarak, telefonda yıllardır ısrarla, üst segment Samsung modellerini kullanırken, TV de seçimim LG den yana oldu ve kendimce de iyiki de böyle oldu :)
    Umarım açıklayıcı olabilmişimdir :)

Saygılarımla...

• quote:

quote:

quote:

LG 32LM660S i sanırım 1 saat içinde sipariş edeceğim.

Araştırdığım kadarı ile de şu anda en ucuz fiyat "gittigidiyor" üzerinden de satış yapan Ankara menşeili LG bayisi bir firma olan, Teknomina diye bir yer.
    Firma yetkilisi ile de görüştüm. LG Türkiye garantisi altında, faturalı ve 4 adet pasif gözlük ve akıllı kumandası ile kargo ücretsiz olarak gönderiyor.
    Gittigidiyor üzerinden World kart ile alırsanız da 100 TL world puan hediyesi var ki ürün böylelikle 1.249 TL ye geliyor.
    13 Mart 2013 e kadar da bu kampanya geçerli imiş.
    Daha iyi fiyat göremedim hiç bir yer de, varsa ve paylaşırsanız sevinirim ayrıca.

Yeni modellerin Nisan 10 a kadar satışa çıkacağını da biliyorum ama LG de çalışan bir arkadaşımdan aldığım bilgi doğrultusunda
    yeni çıkacak 32 LM660S e muadil üründe sadece kasa biraz daha değişik, akıllı kumanda biraz daha ufak ve bir de NFC eklenecek diye söyledi,
    doğru ise.
    Ve yeni ürün çıktığında da ortalama 1600-1700 TL gibi olacak ki arada ki fark için de bekleme dedi :)

Aldım, alacağım derken, isteyen olursa diye de sizlerle de bu fiyatı paylaşmak istedim.
    Organik veya inorganik herhangi bir bağım yoktur firma ile bu arada :)

Saygılarımla...

fiyat güzel.aldın mı acaba?bi de izleme mesafeni merak ettim.sonra 32 küçük gelmesin gözüne.

Merhaba,

Ürünü aldım. Pazartesi İstanbul'dan sipariş verdim.Salı günü saat 16.00 da Ankara'dan yollanan ürün elimde idi.
    Aynı gün gece 11:30 civarı LG teknik servis evimde idi, Shalke-GS maçının son dakikalarını beraber izledik hatta :)

Neden 32 inç aldım kısmına gelince :)

14 metrekarelik, 2 metre civarı izleme mesafesi olan odam da yaklaşık 5 senedir 42 inç Philips PFL 7403/D kullanıyordum ki gözlerim artık dağılmak üzere :(
    Halen de sürekli olarak akma ve yanma söz konusu ki kullanmadığım antibiyotikli, kortizonlu da dahil göz damlası kalmadı :(

Zararın neresinden dönersen kardır demişler ama ben 5 sene boyunca inat ettim ve en sonunda bu boyutta ki oda için ideal olduğunu düşündüğüm 32 inç LG LM660S modeline geçtim.
    İzleme mesafem de yaklaşık 2 metre civarı.

Gerçi,TV ile odamda ki PC nin arası çok kısa ve şu ana kadar zaten HDMI kablo ile PC den TV ye görüntü hep aktarıyordum, bu nedenle Smart TV ye de ihtiyacım yok aslında :)
    Bir de VU+ Duo çift tunerli HD uydu alıcım varki aslında HD uydu alıcıya da ihtiyacım yok :)

Ama gel gör ki Smart TV ve dahili uydu alıcısı olmayan, ince dizayn, 4 HDMI portu olan,sadece pasif 3D özelliği olan ne LG de ne de başka bir marka da böyle yeni bir model de yok :)
    Kullanmayacak olsam da bu iki özelliği ile de bu modeli aldım ki iyi ki de almışım çok sevdim gerçekten ve kullanmam diyen ben, Smart TV özelliğini 3 gündür kullanıyorum ama dahili uydu ile işim olmaz :)

Aldığım yer de, araştırdığım kadarı ile şu anda en ucuz fiyat "gittigidiyor" üzerinden de satış yapan Ankara menşeili bir firma olan, Teknomina diye bir yerdi daha önce belirttiğim gibi.
    Firma gönderiyi hızlı yaptı gerçekten ve ilgililerdi de. LG Türkiye garantisi altında, faturalı ve 4 adet pasif gözlük ve akıllı kumandası ile kargo ücretsiz olarak da gönderiyor, daha ne olsun dedim kendimce.
    World karta kampanya bitmiş ama biraz evvel sizin mesajınızı görünce baktım tekrar. Bu sefer de Gittigidiyor üzerinden 14-24 Mart tarihli arasında Bonus kart ile alırsanız da 100 TL bonus hediyesi var ki ürün böylelikle 1.249 TL ye geliyor yine.

LG ile ilgili başlıklarda yoğun olarak konuşulan banding, clouding gibi sorunları da göremedim açıkçası şu ana kadar.
    Ayrıca son güncel yazılım ile TV yi kapattığınızda, standbyda iken yanmadığı söylenen sağ alt köşede ki kırmızı ışık bende yanıyor o da yanıyor.

Sonuç olarak, telefonda yıllardır ısrarla, üst segment Samsung modellerini kullanırken, TV de seçimim LG den yana oldu ve kendimce de iyiki de böyle oldu :)
    Umarım açıklayıcı olabilmişimdir :)

Saygılarımla...

doyurucu,detaylı açıklaman için çok teşekkür.tekrardan iyi günlerde kullanman dileğiyle.

• quote:

Orijinalden alıntı: FRAPS

Led alıpta ne yapacaksınız , mağazada birçoğunu inceledim hepsi resmen çöp , çamur gibi görüntü veriyorlar. İşi bilen Plazma alır , paranızı sırf parlak gösteriyor diye bu ürünlere vermeyin. Eve gidip kurunca hüsrana uğrarsınız.

Bu ekranların parlaklığını mağazada güzel dursun diye abartıyorlar.Eve gidince o parlaklık size fazla geliyor. Gözünüzü alıyor sizde parlaklığı düşürüyorsunuz , bu seferde bu zımbırtıların renklerin birden soluklaşıyor : )) Bu sefer yine tatminsizlik oluşuyor.

Plazmada ise ekran parlaklığını fazla arttırmadan en doğal ve en iyi renkleri kullanıyorsunuz.Aklı olan plazma alır , komşusuna ne kadar parlak ekranım var diye hava atacak olan ise gider en parlak ledi alır

plazmayla gündüz vakti keyifle tv izleyemezsin.ha ben akşamcıyım dersen plazma gayet iyi olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: barox

Arkadaşlar Samsung 46ES6340 veya Lg 47LM660S almayı düşünerek pusuya girmiş bulunuyorum ama ikisi arasında kararsız kaldım sizce hangisi almalıyım gönlüm lg den yana ama dts desteklememesi(bazı forumlarda lm serisi destekliyormuş diye okudum doğrumu bilmiyorum) en önemlisi ise LG'nin kullandığı FPR gözlük mü yoksa Samsung'un kullandığı Shutter gözlük mü hangisi daha iyi 3D olayında

izleme mesafeni öğrenebilir miyiz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: caiz2005

Az önce kliksa'dan 42lm660s modelini alarak pusudan çıkmış bulunuyorum darısı diğer arkadaşların başına

güle güle kullan.izleme mesafen ne kadar acaba?
  • quote:

doyurucu,detaylı açıklaman için çok teşekkür.tekrardan iyi günlerde kullanman dileğiyle.

Güzel dilekleriniz için teşekkür ederim.
    Daha güzelleri sizlerin olsun :)

Saygılarımla...
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: caiz2005

Az önce kliksa'dan 42lm660s modelini alarak pusudan çıkmış bulunuyorum darısı diğer arkadaşların başına

güle güle kullan.izleme mesafen ne kadar acaba?

tesekkur ederim. oda dikdortgen oldugu icin 3 mt. sonradan ise bu mesafe 2 mt olarak degisecek. tv gelsin kurulum olsun hislerimi paylasirim :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

İzleme mesafem yaklaşık olarak 4 veya 4,5m kadar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Red_Lightning

2400 TL'ye 47LM860V alarak pusudan çıktım arkadaşlar. Darısı başınıza...

iyi günlerde kullanınız.izleme mesafeniz ne kadar acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: barox

quote:

İzleme mesafem yaklaşık olarak 4 veya 4,5m kadar

Umarım yakın gelecekte neden 55" almadım demezsiniz.. Güle güle kullanın..

• quote:

Orijinalden alıntı: Skyfall.

Beyler Samsung 32EH6030 için pusudayım fakat araştırma yaparken şöyle bir şey buldum,
    Burada televizyonun gerçek panelinin 50Hz olduğu ve yazılım ile 200Hz olduğu yazıyor. Ne derece doğrudur?

http://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=68689837

Dün Samsung bayiisine gidip durumu teknik servisten bir arkadaşa sordum. Panel standart olarak 50Hz ama gerektiğinde 200Hz kadar görüntüyü düzelttiğini söyledi. Sizce bu televizyonun bir eksiği midir?
    Bilgisi olan varsa ve cevap verirse çok sevinirim.

Düzenleme: Yukarıda ki konuda bir arkadaş kamera görüntüsünde cihazın kötü görüntüsünü görebileceğimizi yazmış. Bimeks'e gittim ve test ettim. Video:

Kamerada görüntüde titremeler var fakat çıplak gözle en ufak bir şey yok.

Türkiyede yayın 50 herz diye biliyorum ama doğru mu yanlış mı bilemem

• dusty bi sorum olucktı sharp ın tv leri iyimdir pek duymadım sadece büyük tv lerini gördüm orada takmıslar 2 tane 1000 lik sony yi ses ten duramadım kaçtım
  • Nihayet 42 PDL 6907k modelini alarak tv hasretimi bitirdim.Hepinize kolay gelsin.
  • 47pfl6907k alarak bende bu dertten kurtuldum çok şükür
  • 
Sayfa: önceki 165166167168169
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.