Şimdi Ara

Pusuya Yatmış 4K'ların Ucuzlamasını Bekleyenler Grubu (166. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.484
Cevap
211
Favori
792.672
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 164165166167168
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • gold paralel ithalat ürün satıyor diye biliyorum. 100TL daha ucuza alacağınız bu ürün muhtemelen LG Türkiye garantisi altında olmayacaktır.
  • LG 32LM660S i sanırım 1 saat içinde sipariş edeceğim.

Araştırdığım kadarı ile de şu anda en ucuz fiyat "gittigidiyor" üzerinden de satış yapan Ankara menşeili LG bayisi bir firma olan, Teknomina diye bir yer.
    Firma yetkilisi ile de görüştüm. LG Türkiye garantisi altında, faturalı ve 4 adet pasif gözlük ve akıllı kumandası ile kargo ücretsiz olarak gönderiyor.
    Gittigidiyor üzerinden World kart ile alırsanız da 100 TL world puan hediyesi var ki ürün böylelikle 1.249 TL ye geliyor.
    13 Mart 2013 e kadar da bu kampanya geçerli imiş.
    Daha iyi fiyat göremedim hiç bir yer de, varsa ve paylaşırsanız sevinirim ayrıca.

Yeni modellerin Nisan 10 a kadar satışa çıkacağını da biliyorum ama LG de çalışan bir arkadaşımdan aldığım bilgi doğrultusunda
    yeni çıkacak 32 LM660S e muadil üründe sadece kasa biraz daha değişik, akıllı kumanda biraz daha ufak ve bir de NFC eklenecek diye söyledi,
    doğru ise.
    Ve yeni ürün çıktığında da ortalama 1600-1700 TL gibi olacak ki arada ki fark için de bekleme dedi :)

Aldım, alacağım derken, isteyen olursa diye de sizlerle de bu fiyatı paylaşmak istedim.
    Organik veya inorganik herhangi bir bağım yoktur firma ile bu arada :)

Saygılarımla...

• quote:

Orijinalden alıntı: Red_Lightning

2400 TL'ye 47LM860V alarak pusudan çıktım arkadaşlar. Darısı başınıza...

Selamun aleyküm.
    Hayırlı olsun, Nereden aldınız acaba? Taksit vs seçeneği var mı?
  • Pusudan her an SHARP LC46LE732E alıp, çıkabilirim sanırım. Fena cezbetti TV beni.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fatsali1

quote:

Selamun aleyküm.

aleyküm selam.

hocam ben peşin aldım ama biraz değişik birşey oldu benimki. düğün yapacak olan bir arkadaş kendine almıştı. 2 ay sonra düğünü vardı. kısmet değilmiş, ayrıldılar. tv yi ondan aldım ben. hayırlısıyla bu akşam servis getirecek bakalım. yoksa bu fiyata şu an imkansız...

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: fatsali1

quote:

Selamun aleyküm.

aleyküm selam.

hocam ben peşin aldım ama biraz değişik birşey oldu benimki. düğün yapacak olan bir arkadaş kendine almıştı. 2 ay sonra düğünü vardı. kısmet değilmiş, ayrıldılar. tv yi ondan aldım ben. hayırlısıyla bu akşam servis getirecek bakalım. yoksa bu fiyata şu an imkansız...

Teşekkür ederim yorumunuz için, evet fiyatı duyunca ben de merak etmiştim.

• quote:

Orijinalden alıntı: dusty

Pusudan her an SHARP LC46LE732E alıp, çıkabilirim sanırım. Fena cezbetti TV beni.

hangi açıdan.

teşhirde izlediniz mi..

kullanılan panel nedir bunda.

biraz yorum alabilir miyiz olduğu kadar.

sorularım bunlar.
  • of be kliksa ömrümü yedin 47LM640 veya 620 stoklarını güncelle artık !
  • quote:

Orijinalden alıntı: xweser

teşhirde izlediniz mi..

kullanılan panel nedir bunda.

biraz yorum alabilir miyiz olduğu kadar.

sorularım bunlar.

İzleme fırsatım olmadı ama fiyatı ve kağıttaki özelliklere baktığımda benim adıma yeterli. Henüz incelemedim detaylıca ama araştırma aşamasındayım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BaLroK

of be kliksa ömrümü yedin 47LM640 veya 620 stoklarını güncelle artık !

Allahın sevgili kuluymuşum demek ki stokları güncellediler ve 47LM640 alarak aranızdan kurtulmuş bulunuyorum pis zenciler 1900tl ye geldi avantajix + worldpuan 'larla aslında biraz daha düşebilir di fakat 13 mart son gün world kart kampanyası içn bir daha ki dönüşü ne zaman denk gelir olur mu olmaz mı emin olamadım

• quote:

quote:

Allahın sevgili kuluymuşum demek ki stokları güncellediler ve 47LM640 alarak aranızdan kurtulmuş bulunuyorum pis zenciler 1900tl ye geldi avantajix + worldpuan 'larla aslında biraz daha düşebilir di fakat 13 mart son gün world kart kampanyası içn bir daha ki dönüşü ne zaman denk gelir olur mu olmaz mı emin olamadım

Sana da hayırlı olsun pis zenci42'si benim başıma inşallah. Başka karta kampanyaya geçtiği an alacağım artık. wp belli bir tarihe kadar harcamak zorundasın. Unutma bak

• Merhaba,aranıza yeni katıldım.Tv almak için 3 aydır araştırma yapıyorum.İki seçenek belirledim.1-PHİLİPS 42 PDL 6907 K 2- PHİLİPS 46 PFL 7007 K.7007 Modeliyle ilgili çok bilgi var fakat hiç 42 PDL 6907 hakkında bilgi yok forumda ,bu tv çok mu kötü ya da kimsenin dikkatini mi çekmedi.Vatan ve teknosa da her ikisini de izledim 42 PDL 6907 çok net görüntü veriyordu.7007 ise uzaktan izlersen kusursuz görüntü veriyor ama yakından görüntü kötü.42 PDL 6907 K Modeliyle ilgili yorumu olan var mı ?Teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HASANTO

Merhaba,aranıza yeni katıldım.Tv almak için 3 aydır araştırma yapıyorum.İki seçenek belirledim.1-PHİLİPS 42 PDL 6907 K 2- PHİLİPS 46 PFL 7007 K.7007 Modeliyle ilgili çok bilgi var fakat hiç 42 PDL 6907 hakkında bilgi yok forumda ,bu tv çok mu kötü ya da kimsenin dikkatini mi çekmedi.Vatan ve teknosa da her ikisini de izledim 42 PDL 6907 çok net görüntü veriyordu.7007 ise uzaktan izlersen kusursuz görüntü veriyor ama yakından görüntü kötü.42 PDL 6907 K Modeliyle ilgili yorumu olan var mı ?Teşekkürler.

Yakında 6008 - 7008 ve 7108 modelleri gelecek.
    Pasif 3d, Entegre Kamera, 3 lü Ambilight özellikleri var.
    PUSUYA DEVAM

• quote:

Orijinalden alıntı: memismurat

quote:

Orijinalden alıntı: HASANTO

Merhaba,aranıza yeni katıldım.Tv almak için 3 aydır araştırma yapıyorum.İki seçenek belirledim.1-PHİLİPS 42 PDL 6907 K 2- PHİLİPS 46 PFL 7007 K.7007 Modeliyle ilgili çok bilgi var fakat hiç 42 PDL 6907 hakkında bilgi yok forumda ,bu tv çok mu kötü ya da kimsenin dikkatini mi çekmedi.Vatan ve teknosa da her ikisini de izledim 42 PDL 6907 çok net görüntü veriyordu.7007 ise uzaktan izlersen kusursuz görüntü veriyor ama yakından görüntü kötü.42 PDL 6907 K Modeliyle ilgili yorumu olan var mı ?Teşekkürler.

Yakında 6008 - 7008 ve 7108 modelleri gelecek.
    Pasif 3d, Entegre Kamera, 3 lü Ambilight özellikleri var.
    PUSUYA DEVAM

onlar gelince de 6009 - 7009 ve 7109 yolda olacak

• Gelecek serilerin fiyatı çok yüksekmiş, belki daha sonra ucuzlar.42 PDL 6907 K hakkında bilgi sahibi olan yok mu ? Tasarım olarak çok iyi, görüntüde hoş ama forum da bilgi bulunmaması kafamı karıştırdı internette bile bilgi yok inceleme yok çok şaşırdım.Tv gel beni al diyor en ucuz fiyat 2499 TL. 4 TANE PASİF GÖZLÜK HEDİYE.
  • Az önce kliksa'dan 42lm660s modelini alarak pusudan çıkmış bulunuyorum darısı diğer arkadaşların başına
  • quote:

+1
  • quote:

güle güle kullan.izleme mesafeni öğrenebilir miyim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: caiz2005

Az önce kliksa'dan 42lm660s modelini alarak pusudan çıkmış bulunuyorum darısı diğer arkadaşların başına
  • quote:

Orijinalden alıntı: IRoN

LG 32LM660S i sanırım 1 saat içinde sipariş edeceğim.

Araştırdığım kadarı ile de şu anda en ucuz fiyat "gittigidiyor" üzerinden de satış yapan Ankara menşeili LG bayisi bir firma olan, Teknomina diye bir yer.
    Firma yetkilisi ile de görüştüm. LG Türkiye garantisi altında, faturalı ve 4 adet pasif gözlük ve akıllı kumandası ile kargo ücretsiz olarak gönderiyor.
    Gittigidiyor üzerinden World kart ile alırsanız da 100 TL world puan hediyesi var ki ürün böylelikle 1.249 TL ye geliyor.
    13 Mart 2013 e kadar da bu kampanya geçerli imiş.
    Daha iyi fiyat göremedim hiç bir yer de, varsa ve paylaşırsanız sevinirim ayrıca.

Yeni modellerin Nisan 10 a kadar satışa çıkacağını da biliyorum ama LG de çalışan bir arkadaşımdan aldığım bilgi doğrultusunda
    yeni çıkacak 32 LM660S e muadil üründe sadece kasa biraz daha değişik, akıllı kumanda biraz daha ufak ve bir de NFC eklenecek diye söyledi,
    doğru ise.
    Ve yeni ürün çıktığında da ortalama 1600-1700 TL gibi olacak ki arada ki fark için de bekleme dedi :)

Aldım, alacağım derken, isteyen olursa diye de sizlerle de bu fiyatı paylaşmak istedim.
    Organik veya inorganik herhangi bir bağım yoktur firma ile bu arada :)

Saygılarımla...

fiyat güzel.aldın mı acaba?bi de izleme mesafeni merak ettim.sonra 32 küçük gelmesin gözüne.

• 
Sayfa: önceki 164165166167168
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.