Şimdi Ara

Punto Grande 1.4 ? veya siz söyleyin

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
646
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Lpgli 2007 model punto grande 1.4 Fire (active sanırsam) 87.000 km de 20.000 son fiyat.ön tampon da lokal boya varmış sadece.sizce uygun mudur?
    yoksa en fazla 22000 e kadar ne tavsiye edersiniz?

en fazla 7-8 yaşında olmalı,yakıt,kasa farketmez.sorunsuz, masrafı az olmalı.genellikle şehir içi kullanılacak.

Edit : fiyat 25.000 TL'na yükseldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi piranhax -- 9 Mayıs 2012; 0:33:17 >

• Colt güzel bir seçim olacaktır.Tam şehir içi arabası,yakıtta cimri,masrafı az,bütçenize göre yüksek modelli bulabileceğiniz bir araç..
  • http://www.sahibinden.com/mitsubishi-colt?a5_min=2007&price_min=18000&a5_max=2011&price_max=23000

Güncel kasasında tek donanım seçeneği ve Elegance olarak satılıyor,

linkdeki ilanlardaki donanım seçeneği de inform , invite ,instyle...

BURADAN donanım seçeneklerine ,+ ve - lerine bakabilirsiniz..

kolay gelsin...

• quote:

Orijinalden alıntı: jack_daniel's

http://www.sahibinden.com/mitsubishi-colt?a5_min=2007&price_min=18000&a5_max=2011&price_max=23000

Güncel kasasında tek donanım seçeneği ve Elegance olarak satılıyor,

linkdeki ilanlardaki donanım seçeneği de inform , invite ,instyle...

BURADAN donanım seçeneklerine ,+ ve - lerine bakabilirsiniz..

kolay gelsin...

colt en mantıklısı.az yakar.seridir

• accent era veya honda city
  • O km ,o fiyat ve o yıldaki model için yüksek bir fiyat 20.000tl.

• Punto en iyi tercih 95 bg lik modeli çok tatminkar özelliklere ve donanımlara sahip. Galerici diliyle GIRTLAĞA kadar FULL + FÜLL :D
  • hepinize teşekkür ederim arkadaşlar.arabayı babam alacak.ben yanında değilim uzaktan yönlendirmeye çalışıyorum bildiğim kadarıyla.tavsiyelerinizi dikkate alacağım.size güvenerek o puntodan vazgeçtiriyorum.

Colt'a baktım güzel araba fakat babam beğenmedi :)

bugun bir başka araba sormuş.Benzinli 2010 model 50000 km de Accent Era 1.4 (team) 24.000 tl.bunun fiyatı nasıl sizce?

Düzenleme : Sizce bu aralar fiyatlarda çok artış var mı yaz dolayısıyla?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi piranhax -- 9 Mayıs 2012; 0:34:02 >
  • Grande punto 1.4 + lpg tavsiye ederim. Yalnız dynamic olsun ve 2008+ olsun, kronik arızalar tam olarak giderilmiş olur. İlk cıkan seride city problemi vardı.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.