Şimdi Ara

PUBG Mobile [ANA KONU] (24. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.555
Cevap
43
Favori
236.007
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar, oyunu pc'de kendi uygulaması olan tencent emülatörden oynuyorum ama biraz kasıyor. Farklı emülatörden deneyen daha iyi oynayabileceğim uygulama emülatör tavsiyeniz var mı? Memuplay gördüm ama denemedim belki deneyenler vardır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar bu emülatör anlamsız şekilde kasıyor. 970 ekran kartım var yine kasıyor biriniz yardım etsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kanguru_kesesi

arkadaşlar bu emülatör anlamsız şekilde kasıyor. 970 ekran kartım var yine kasıyor biriniz yardım etsin.
    pubg lite sürümü çıkacak 2 haftaya.Boşver emülatörü
  • oyunum kasıyor ekran kartım canavar diyenler ayarları fullesinler. ayarı düşürdükçe yükü ekran kartından alıyor.

ayrıca emulatorden oynayan varsa , bana da haber etsinler birlikte oynayalım. klan kuralım hatta. yada emulator klanı olan varsa geleyim. sevdim baya ben emulatoru :D elmas 2 yim şuan
  • Tencent emülatörden oynuyorum fakat 1-2 saniyelik donmalar oluyor sebebini çözemedim bir türlü. Oyunda herhangi bir kasma yok herşey full ayarda gayet akıcı oynuyorum ama bilgisayar donuyor ve hoparlörden aynı frekansta uzunca bir ses geliyor. Harddiskte bad sector taraması yaptım sıfır hata çıktı. Böyle bişey ile karşılaşan var mı çözüm önerisi lazım.

Dip Not: Assasins Creed Odyssey'i sorunsuz oynatıyor herhangi bir donma takılma yaşanmıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hphsts -- 4 Şubat 2019; 20:17:31 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: RavenoLL

pubg lite sürümü çıkacak 2 haftaya.Boşver emülatörü

Alıntıları Göster
    Hocam nerede söylendi bu ?
  • çıktı bile vpn ile tayland serverine girilebiliyor 2 haftaya avrupaya gelir
  • quote:

Orijinalden alıntı: stackman

çıktı bile vpn ile tayland serverine girilebiliyor 2 haftaya avrupaya gelir
    Resmi açıklama yok hocam. Daha yeni 4-5 ülkeye daha açtılar 1-2 haftaya zor gelir.
  • quote:

Denemediğim VPN kalmadı ama giremedim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Youtube videoları çekiyorum pubg mobile henüz sesli çekmiyorum ilerleyen zamanlarda sesli de çekicem güzel oynadığımı düşünüyorum kanalıma bir bakıp beğenirseniz abone olup destek olursanız sevinirim iyi günlerhttps://www.youtube.com/channel/UCg2a-fsYaYy4fyMzP9n0VlA?view_as=subscriber
  • quote:

Lite ta kasma sorununa çare bulmuşlar mı? Ne zaman gelecek ?
    Ne denediysem olmadı kasıyor.

Pc özelliklerim
    İ5
    8gb ram
    2gb Ekran kartı

• quote:

Orijinalden alıntı: Jreetizmir

Lite ta kasma sorununa çare bulmuşlar mı? Ne zaman gelecek ?
    Ne denediysem olmadı kasıyor.

Pc özelliklerim
    İ5
    8gb ram
    2gb Ekran kartı

Alıntıları Göster
    Kasma sıfır Lite sürümünde.
  • Lite özelliklerine göre senin PC uçak kalır.
  • Arkadaşlar bu pubg Mobile i telefonda oynamak için Bluetooth kontrolcüsü arıyordum, bazı yerlerde gamepad ler in Ban sebebi olduğu söylenilmiş, doğru mu acaba?

• Arkadaşlar iphonede farkli kulaklik takinca yani apartla ses yanki yapiyor ama kendi orjinal kulakliğiyla problem olmuyo sebebine olabilir aparttan mi kaynakli.?

• Yahu şu tatil kartı nedir? Nasıl kullanılır? Bi türlü bulamadım

• szgnsr kullanıcısına yanıt
    etkinlik kısmındaki ürünleri alabiliyorsun

• Arkadaşlar i7-8750h 8 gb ram 1050ti sistem emülatörde nasıl orta kalite çözünürlük alır ya anlamış değilim tüm ayarları yaptım istediğim kaliteyi alamadım varmı bilmemiz gereken

• Arkadaşlar bu sohbette hazır kelimeler varya düşman görüldü hadi gidelim uyanık olalım falan
    Bazı kişilerde değişik hazır kelimeler var onları nasıl ayarlıyoruz

• 4'lü girdim, 3 tane internet cafe hesapli velet geldi.Beni öldürüp üste küfür ettiler,rapor ettim ama bunların hesaplarını nasıl banlatırım.
  • 
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.