Şimdi Ara

PUBG Lite [ANA KONU] (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
227
Cevap
10
Favori
13.605
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • anlaşılan oyun tutmamış, mobilden gelenler için ağır olmuş. steam pubg'si olan zaten uğraşmaz. sonuç olarak school'a tek ben inince sildim gitti.
  • Maalesef tutmadı ve bu haliyle tutmaz. Millet paralı olup olmamasına bakmıyor artık, pc ve mobile oyunun tüm yönlerini alıp güzel bir oyun ortaya koymazsan tutmaz. PC de tüm yenilikler var, mobile da hileci kaynıyor, neden bu kadar gereksiz bir oyuna zaman ayırsın ki oyuncular? Ayrıca güya TR server ama +100 ping. Orjinal versiyonu bile max +70 ping.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • damn2u kullanıcısına yanıt
    İlk yayın yaptıklarında serverımız amazonda deyince pingde değişiklik olmayacağını anlamıştım.
    Pingde steam versiyonuna göre herhangi bir farklılık yok. Fakat oyunun güzel yanı attığın kurşun gidiyor. Taş-Ağaç arkasına cover aldığında ölmüyorsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: jetsons

İlk yayın yaptıklarında serverımız amazonda deyince pingde değişiklik olmayacağını anlamıştım.
    Pingde steam versiyonuna göre herhangi bir farklılık yok. Fakat oyunun güzel yanı attığın kurşun gidiyor. Taş-Ağaç arkasına cover aldığında ölmüyorsun.
    Oyun kasmasın diye bir çok şeyi kaldırmışlar, konya ovasına dönmüş zaten. İtemler bile parlıyor, resmen zemin ile aynı renk gibi ne olduğunu anlayamıyoruz. Zaten oyun başlangıcında da görüyoruz pek kişi olmuyor, geri kalanı bot ile dolduruyorlar oyunun devamında. Desync olmaması normaldir yoğunluk olmadığı ve bir çok şeyden kısıldığı için. Maalesef ping konusu bende dediğim gibi. Lite sürümünde daha yüksek ping alıyorum orjinal sürüme göre. Bir de "Türkiye serverı" diye insanları beklentiye soktular. Görüyoruz TR'de server açan oyunların 5-20 ping ile yağ gibi nasıl oyunlar ortaya koyduğunu. Neyse ben Lite sürümden umduğumu bulamadım. Bu şey gibi, orjinal sürümün imitasyon remake'i gibi olmuş. Bir de şimdi baştan baştan silahmış, haritaymış falan güncellemeler gelecek, aman aman kalsın, biz bu filmi daha önce görmüştük. Miramar bile en eski versiyonuyla sürülmüş, oynamaya devam edenler/edecekler ve sabrı olanlar için Orhan Gencebay'dan Çilekeş şarkısını ithaf ediyorum.

• bayram donusu guncelleme gelmıs onu yaptım sureklı bılgısayarınızda zararlı hıle tespıt edıldı dıyor onceden bole bısı yktu basına gelen cozumu bılen varmı acaba
    PUBG Lite [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gsbs1995 -- 10 Haziran 2019; 14:31:8 >
  • MKVll kullanıcısına yanıt
    Steam versiyonunda yüksek fps alan adam lite ı zaten oynamaz. Ben steamdekinde 60-90 arası fps alırken lite da 200 fps alıyorum. E oyun aynı oyun. Tek fark söylediğiniz gibi bot. Ancak oyunun başlarında olan bişi bu eğer 1-2 tane rank yükselirseniz hiç bot gelmiyor.

• DÜn gece oyunlar 20-30 kişi ile başladı. Malesef oyun tutmaz. Mobil oyuncusu yok silah sekiyor, yok otomatik toplasın modunda. Steam oyuncusu zaten oynamaz. Sebepsiz banlananların sayısı inanılmaz derecede yüksek. Bilmiyorum yanlış strateji uyguladılar sanırım.
  • Ya kenar yumuşatmayı ultraya alsamda uzaklardaki nesneler çok tırtıklı buda hiç hoş olmuyor anlamadım nvidia gtx 850 ekran kartı var çözemedim
  • damn2u kullanıcısına yanıt
    Pubg lite en yüksek aldığım ping 60 vodafone fiber kullanıyorum pubg pc 50yi geçmiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bblokee -- 15 Haziran 2019; 13:54:8 >
  • Lite ilk çıktığı zamanlar yüklemiştim. Hafif kasma donma oluyordu. Dün tekrar girdim güncelleme falan gelmiş. Şimdi daha stabil gibi duruyor. Tabi hâlâ bot sayısı fazla

• Oyunda çok fazla bot var galiba bunu önlemenin bir yolu var mı
  • Oyun girişte sorun mu var ? id/şifre yazıyorum şifre hatalı diyor.Şifre sıfırlamada yaptım sorun devam ediyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KISKANIYORLAR

Oyun girişte sorun mu var ? id/şifre yazıyorum şifre hatalı diyor.Şifre sıfırlamada yaptım sorun devam ediyor.
    ŞUan oynuyorum sorun yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: K3BL4

Oyunda çok fazla bot var galiba bunu önlemenin bir yolu var mı
    Level yükseltirsen azalır.

Ben solo fpp'de gümüş ranktayım, maçlarda en fazla 1-2 bot geliyor üstüme.
  • Son gelen saçma sapan skin kasasından sonra oyunu sildim.
  • Merhaba herkese,

Keyifli bir PUBG LITE oyununu yeni arkadaşlar edinerek oynamak isteyen oyuncuları PUBG LITE Turkey Discord sunucumuza bekliyoruz.
    Elimizden geldiğince sorunlarınıza da çözüm bulmaya ve PUBG LITE haberleri paylaşmaya devam ediyoruz.

Hepinizi beklerim. https://discord.gg/PunssGT
  • benım ping 50lerde geziyor en fazla 70 gördüm
    duo mod girerseniz bot kaynıyor
    squat girerseniz bot gelmiyor, oyunun açıldıgı ilk 2 gün squat modunda bile bot vardı şimdi yok
    mobil hileci kaynıyor steamdakini pc kaldırmıyor lite gayet iyi eğlenerek 4kişi oynuyoruz :D
  • benim bilgisayar sorunum yok ama oynadığım arkadaşlar fps için buna geçince denedim.

normal versiyonda solo da asla 4-5 killden fazla alamazken bunda 10+ alıyorum çoğu zaman. buna bir anlam veremedim.

oyunu biraz kolaylaştırmışlar mı acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: 45cagdas45

benım ping 50lerde geziyor en fazla 70 gördüm
    duo mod girerseniz bot kaynıyor
    squat girerseniz bot gelmiyor, oyunun açıldıgı ilk 2 gün squat modunda bile bot vardı şimdi yok
    mobil hileci kaynıyor steamdakini pc kaldırmıyor lite gayet iyi eğlenerek 4kişi oynuyoruz :D
    Oyun bence de güzel. Neden mi ?

Steamden herkes oyunu satın almıyor benim gibi. Mobil grafikleri ve oynanışı bence berbat.

Lite çok iyi hemde ücretsiz. Botların olması kötü değil ama sürekli ve çok gelirlerse tabi rahatsız olunabilir doğal olarak. Ancak oyuna yeni başlayanlar için güzel birşey.

İlk çıkışında botlar daha kötü sıkıyordu artık ölümüne sıkabiliyorlar akıllanmışlar biraz :)

Normal Pubg yi bırakıp Lite oynayanlar bile var. Hatta bazı yayıncılar bile oynuyor. Belki daha kolay diyeceksiniz ama oynuyorlar sonuçta :) Misal PintiPanda

Benim hoşuma gitti açıkçası. Squatta oynarken keyif alıyorum yada duo da yada solo da hepsinde :)

Squatta da bot oluyor ama onu söyleyeyim :) camp alpha mıydı camp bravo muydu oraya inmiştik habire bot geliyordu :)

Ama sonlara doğru heyecan oluyor ve pek bot mot kalmıyor tabi.

Ücretsiz bir oyuna göre bence çok çok güzel keyifli ve arkadaşlarla yada bazen rastgele squatta bile düzgün kişilerle birlikte oynayınca oyun çok keyifli oluyor.

Tavsiye ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: FlyingHigh

benim bilgisayar sorunum yok ama oynadığım arkadaşlar fps için buna geçince denedim.

normal versiyonda solo da asla 4-5 killden fazla alamazken bunda 10+ alıyorum çoğu zaman. buna bir anlam veremedim.

oyunu biraz kolaylaştırmışlar mı acaba?
    Botlar olduğu içindir hocam :)

Oyun kolaylaşmış olsa her 2 tarafa da olacağından sonuçta eşit şartlar olacaktır.

Ama steam pubg ye göre tabi eklentiler direk silahın üzerine konuyor diye biliyorum. O tarz avantajları olabiliyor.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.