Şimdi Ara

Puan Kullanılabilen Alışveriş Siteleri(Bonus, World, Maxipuan, Paraf, Nakitpuan, Parapuan) (59. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.703
Cevap
592
Favori
1.385.082
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
85 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5758596061
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bauhaus online sitesinde bonus puan kullanılabiliyor mu?
    Teknosa.com da kullanmaya çalıştım olmadı,acaba kredi kartı bilgilerini girdikten sonra mı bir seçenek çıkıyor..
    1450 tl puan var kullanmak lazım
    (Sanal karttaki puanlarıda nerede kullanabilirim?)
  • quote:

Orijinalden alıntı: elninoartist

Bauhaus online sitesinde bonus puan kullanılabiliyor mu?
    Teknosa.com da kullanmaya çalıştım olmadı,acaba kredi kartı bilgilerini girdikten sonra mı bir seçenek çıkıyor..

Kredi karti ile araba mi aldiniz nasil birikti o kadar puan
  • quote:

Orijinalden alıntı: exe2000

quote:

Bauhaus online sitesinde bonus puan kullanılabiliyor mu?

Kredi karti ile araba mi aldiniz nasil birikti o kadar puan

Alıntıları Göster
    Koçtaş fiziki mağazalarda Maxipuan kullanabiliyor muyuz?

• exe2000 kullanıcısına yanıt
    Bir yıllık harcama sonucu birikmiş ;)
  • quote:

Bir yıllık harcama sonucu birikmiş ;)
    cardfinans parapuanları elektroworld (bimekse geçti dolayısıyla bimeskte de geçmesi lazım) ve koçtaşta kasada kullanabilirsiniz arkadaşlar bizzat kendim denedim kullanılabiliyor puanlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmet1040

cardfinans parapuanları elektroworld (bimekse geçti dolayısıyla bimeskte de geçmesi lazım) ve koçtaşta kasada kullanabilirsiniz arkadaşlar bizzat kendim denedim kullanılabiliyor puanlar

Alıntıları Göster
    Hepsiburada ve hizlial da denedim puan neyin görünmuyor ödeme ekranında.Hayy yapacağın işe iş bankası.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cryptdlg

Hepsiburada ve hizlial da denedim puan neyin görünmuyor ödeme ekranında.Hayy yapacağın işe iş bankası.

Alıntıları Göster
    arkadaşlar hepsiburada da hediye çekini nerden alıyoruz bulamadım linkini verebilirmisiniz acaba?
  • moonlight.03 M kullanıcısına yanıt
    HB ve Hızlıal maxipuan olayini kapatmiş . Marketlerde kullanmak yada benzin olarak kullanmak en iyisi suan icin. Eticaret sitelerinde iş yok gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cryptdlg

HB ve Hızlıal maxipuan olayini kapatmiş . Marketlerde kullanmak yada benzin olarak kullanmak en iyisi suan icin. Eticaret sitelerinde iş yok gibi.
    alışveriş sitelerinde maxipuan kullanabilen varmı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: keb@nlı23

alışveriş sitelerinde maxipuan kullanabilen varmı?

Alıntıları Göster
    hem maximum hemde axess cardım var telefon alıcam 2 aydır kampanya yapan yok
    bugun worlde basvurdum
  • quote:

Orijinalden alıntı: etyemez

bugun worlde basvurdum

Alıntıları Göster
    Arkadaşlar 125 tl ziraat maxipuanım var ve pazartesi son. Kullanabileceğim alışveriş siteleri varmı.Yardımcı olursanız sevinirim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: suatay

Arkadaşlar 125 tl ziraat maxipuanım var ve pazartesi son. Kullanabileceğim alışveriş siteleri varmı.Yardımcı olursanız sevinirim...

bende aynı durumdayım arabada benzinde full ne yapacağız.
  • quote:

quote:

Arkadaslar ben bugun markafonide kullndim
  • quote:

Orijinalden alıntı: zamundaizm

quote:

quote:

Arkadaslar ben bugun markafonide kullndim

Alıntıları Göster
    website değilde carrefurda akbank axess puan geçiyormuş. isteyen gitsin alışveriş yapsın

• quote:

Orijinalden alıntı: Limonen

website değilde carrefurda akbank axess puan geçiyormuş. isteyen gitsin alışveriş yapsın

Alıntıları Göster
    Bonus kartımda 30 TL para puan vardı bu gün de son günüydü, Hepsiburada da kullanabilme imkanım oldu. Bonus puanı olup kullanmak isteyenler HB de değerlendirebilir.
  • quote:

bugun worlde basvurdum

kliksa.com da maximum kampanyası bugün bitti axess kampanyası başladı.200 e 20, 500 e 75 ve 1000 e 150 TL puan veriyor. bilginize.
  • quote:

Orijinalden alıntı: blue legend

quote:

bugun worlde basvurdum

kliksa.com da maximum kampanyası bugün bitti axess kampanyası başladı.200 e 20, 500 e 75 ve 1000 e 150 TL puan veriyor. bilginize.

Alıntıları Göster
    cardfinans puanı kullanılabilen siteler

www.collezione.com
    www.markafoni.com

Başka sanal bir sitede kullanamıyor muyuz arkadaşlar? Bu nasıl iş!
    Hepsiburada.com'dan parapuan hazandım ama sitesinde harcayamıyorum.

Parapuan kullanımını kaldırmışlar. Card Finans'ı da kaldırsalar ya. Bu nasıl iş anlaşılır gibi değil. Parapuan kazandığımız sitede puanları kullanamamak?!

• quote:

Orijinalden alıntı: SUAVI

cardfinans puanı kullanılabilen siteler

www.collezione.com
    www.markafoni.com

Başka sanal bir sitede kullanamıyor muyuz arkadaşlar? Bu nasıl iş!
    Hepsiburada.com'dan parapuan hazandım ama sitesinde harcayamıyorum.

Parapuan kullanımını kaldırmışlar. Card Finans'ı da kaldırsalar ya. Bu nasıl iş anlaşılır gibi değil. Parapuan kazandığımız sitede puanları kullanamamak?!

Alıntıları Göster
    Bu bonus puanlar ing bank için de geçerli mi arkadaşlar? Bilgim yok garanti ile ingnin bonusu aynı olay mıdır?

• quote:

Orijinalden alıntı: ilkerbb

Maalesef axess chip-para internette hiçbir sitede kullanılamıyor..

peki axess chip parayı vatan bilgisayarın mağazalarında kullanabilir muyuz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: FarFara06

quote:

Orijinalden alıntı: ilkerbb

Maalesef axess chip-para internette hiçbir sitede kullanılamıyor..

peki axess chip parayı vatan bilgisayarın mağazalarında kullanabilir muyuz ?

Arkadaşlar yanlış yönlendirme yapmayalım, chippara larımızı Markafoni'de kullanabiliyoruz.
  • 
Sayfa: önceki 5758596061
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.